На основу члана 10. став 1. Закона о основној школи („Службени гласник РС“, 50/92),
Влада Републике Србије донела је
ОДЛУКУ
о броју и просторном распореду основних школа у Републици Србији
„Службени гласник РС”, бр. 58. од 21. септембра 1994,49 од 24. новембра 1995, 20 од 14. маја 1997, 58 од 18. децембра 1997, 13 од 15. априла 1998, 23 од 29. јуна 1998, 31 од 31. августа 1998, 40 од 20. септембра 1999, 24 од 6. јула 2000, 31 од 13. септембра 2000, 26 од 20. априла 2001, 56 од 21. септембра 2001, 7 од 11. фебруара 2002, 36 од 25. јуна 2002, 50 од 23. августа 2002, 65 од 8. октобра 2002, 9 од 12. фебруара 2003, 76 од 29. јула 2003, 121 од 9. децембра 2003.
Члан 1.
Овом одлуком утврђује се број и просторни распоред: основних школа, школа за основно образовање и васпитање ученика ометених у развоју, школа за основно музичко образовање и васпитање; школа за основно балетско образовање и васпитање и школа за основно образовање и васпитање одраслих у Републици Србији (у даљем тексту: мрежа основних школа).
Члан 2.
Основно васитање и образовање у осмогодишњем трајању остварује се у 1498*** школе, основно образовање и васпитање ученика ометених у развоју остварује се у 51* школа, основно музичко образовање и васпитање остварује се у 69** школе, основно балетско образовање и васпитање остварује се у 3** школе и основно образовање и васпитање одраслих остварује се у 16** школа.
*Службени гласник РС, број 40/1999
**Службени гласник РС, број 49/1995
***Службени гласник РС, број 36/2002
Члан 3.
Мрежу основних школа чине:
1. основне школе и основне школе са издвојеним одељењима;
2. школе за основно образовање и васпитање ученика ометених у развоју и школе за основно образовање и васпитање ученика ометених у развоју са издвојеним одељењима;
3. школе за основно музичко образовање и васпитање и школе за основно музичко образовање и васпитање са издвојеним одељењима;
4. школе за основно балетско образовање и васпитање одраслих.
Мрежа основних школа је приложена уз ову одлуку и чини њен саставни део.
Члан 4.
Ова одлука ступа на снагу осмог дана од дана објављивања у „Службеном гласнику Републике Србије”.
05 број 022-3560/29
У Београду, 26. августа 1994. године
Потпредседник
проф др Слободан Унковић, с.р.
ОСНОВНЕ ШКОЛЕ 01 ОКРУГ СЕВЕРНОБАЧКИ 01.1. ОПШТИНА БАЧКА ТОПОЛА |
||||
|
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
01.1.1. |
Бајша |
„Братство-јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пољопривредно добро „Панонија” |
I–IV |
01.1.2. |
Гунарош |
„Дожа Ђерђ” |
|
I–VIII |
01.1.3. |
Бачка Топола |
„Чаки Лајош„ |
|
I–VIII |
01.1.4. |
Пачир |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
01.1.5. |
Бачка Топола |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
01.1.6. |
Стара Моравица |
„Стари Ковач Ђула” |
|
I–VIII |
01.1.7. |
Криваја |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
01.1.8. |
Ново Орахово |
„18. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
01.2. |
ОПШТИНА МАЛИ ИЂОШ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
01.2.1. |
Мали Иђош |
„Ади Ендре” |
|
I–VIII |
01.2.2. |
Фекетић |
„Никола Ђурковић” |
|
I–VIII |
01.2.3. |
Ловћенац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
01.3. |
ОПШТИНА СУБОТИЦА |
|
|
|
01.3.1 |
Нови Жедник |
„Боса Милићевић” |
I–VIII |
|
01.3.2. |
Ђурђин |
„Владимир Назор” |
|
I–VIII |
01.3.3. |
Палић |
„Мирослав Антић” |
Шупљак |
I–IV |
01.3.4. |
Суботица |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
01.3.5. |
Бајмок |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рата |
I–IV |
|
|
|
Мишићево |
I–IV |
01.3.6. |
Суботица |
„Ђуро Салај” |
|
I–VIII |
01.3.7. |
Суботица |
„Иван Милутиновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мала Босна |
I–VIII |
01.3.8. |
Суботица |
„Иван Горан Ковачић” |
|
I–VIII |
01.3.9. |
Суботица |
„СЕЧЕЊИ ИШТВАН SZACHENYI ISTVAN”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Келебија |
I–IV |
01.3.10. |
Суботица |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
01.3.11. |
Суботица |
„Јован Микић” |
|
I–VIII |
01.3.12. |
Суботица |
„Кизур Иштван” |
|
I–VIII |
01.3.13. |
Суботица |
„Матко Вуковић” |
|
I–VIII |
01.3.14. |
Суботица |
„Соња Маринковић” |
|
I–VIII |
01.3.15. |
Суботица |
„10. октобар” |
|
I–VIII |
01.3.16. |
Суботица |
„Мајшански пут”** |
I–VIII |
|
01.3.17. |
Суботица |
„Свети Сава” |
|
|
|
Александрово |
|
|
I–VIII |
|
|
|
Биково |
I–IV |
01.3.18. |
Хајдуково |
„Петефи бригада” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доса |
I–IV |
01.3.19. |
Стари Жедник |
„Пионир” |
|
I–VIII |
01.3.20. |
Чантавир |
„Народни хероји” |
|
I–VIII |
|
|
|
Душаново |
I–IV |
|
|
|
Вишњевац |
I–IV |
01.3.21. |
Таванкут |
„Матија Губец” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Таванкут |
I–IV |
|
|
|
Љутово |
I–IV |
*Службени гласник РС, број 26/2001. **Службени гласник РС, број 9/2003 |
||||
|
|
|
|
|
02 |
ОКРУГ СРЕДЊЕБАНАТСКИ |
|
|
|
02.1. |
ОПШТИНА ЖИТИШТЕ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
02.1.1. |
Житиште |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Равни Тополовац |
I–VIII |
|
|
|
Бегејци |
I–VIII |
|
|
|
Банатски Двор |
I–IV |
02.1.2. |
Српски Итебеј |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
|
|
|
Међа |
I–VIII |
|
|
|
Хетин |
I–IV |
02.1.3 |
Банатско Карађорђево |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
|
|
|
Честерег |
I–VIII |
|
|
|
Торда |
I–VIII |
|
|
|
|
|
02.2 |
ОПШТИНА ЗРЕЊАНИН |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
02.2.1. |
Чента |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
02.2.2. |
Арадац |
„Братство” |
|
I–VIII |
02.2.3. |
Бело Блато |
„Братство и јединство” |
|
I–VIII |
02.2.4. |
Зрењанин |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
02.2.5. |
Зрењанин |
„Доситеј Обрадовић” |
I–VIII |
|
02.2.6. |
Клек |
„Јован Дучић”**** |
|
I–VIII |
02.2.7. |
Зрењанин |
„Др Јован Цвијић” |
|
I–VIII |
02.2.8. |
Ечка |
„Др Александар Сабовљев” |
|
I–VIII |
02.2.9. |
Меленци |
„Др Бошко Вребалов” |
|
I–VIII |
02.2.10. |
Зрењанин |
„2. октобар” |
|
I–VIII |
02.2.11. |
Зрењанин |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јанков Мост |
I–IV |
02.2.12. |
Перлез |
„Ђура Јакшић |
|
I–VIII |
02.2.13. |
Зрењанин |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
02.2.14. |
Зрењанин |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
02.2.15. |
Зрењанин |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VIII |
02.2.16. |
Банатски Деспотовац |
„Петар Кочић” |
|
I–VIII |
02.2.17. |
Зрењанин |
„Соња Маринковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Михајлово |
I–VIII |
|
|
|
Лукино Село |
I–IV |
02.2.18. |
Мужља |
„Серво Михаљ” |
|
I–VIII |
02.2.19. |
Елемир |
„Светозар Марковић Тоза” |
|
I–VIII |
|
|
|
Тараш |
I–VIII |
02.2.20. |
Лазарево |
„Славко Родић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Златица |
I–IV |
02.2.21. |
Орловат |
„Урош Предић” |
|
I–VIII |
02.2.22. |
Томашевац |
„Младост" |
|
I–VIII |
02.2.23. |
Стајићево |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
02.2.24. |
Книћанин |
„Стеван Книћанин” |
|
I–VIII |
02.2.25. |
Фаркажадин |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
02.2.26. |
Лукићево |
„Бранко Ћопић” |
|
|
02.2.27. |
Ботош |
ОШ „1. октобар” |
|
I–VIII*** |
* Ова табела објављена је у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 23/98. *** „Службени гласник РС”, број 40/99. **** „Службени гласник РС”, број 26/2001. |
||||
|
|
|
|
|
02.3. |
ОПШТИНА НОВА ЦРЊА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
02.3.1. |
Александрово |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
02.3.2. |
Српска Црња |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
02.3.3. |
Нова Црња |
„Петефи Шандор” |
|
I–VIII |
|
|
|
Тоба |
I–IV |
02.3.4. |
Радојево |
„Станко Крстин” |
|
I–VIII |
02.3.5. |
Војвода Степа |
„4. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
02.4. |
ОПШТИНА НОВИ БЕЧЕЈ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
02.4.1. |
Нови Бечеј |
„Јосиф Маринковић” |
|
I–VIII |
02.4.2. |
Кумане |
„Милан Станчић-Уча” |
|
I–VIII |
02.4.3. |
Нови Бечеј |
„Милоје Чиплић” |
|
I–VIII |
02.4.4. |
Ново Милошево |
„Милош Попов” |
|
I–VIII |
02.4.5. |
Бочар |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
02.5. |
ОПШТИНА СЕЧАЊ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
02.5.1. |
Сечањ |
„Алекса Шантић” |
|
I–VIII |
02.5.2. |
Јарковац |
„Вељко Ђуричин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Банатска Дубица |
I–IV |
02.5.3. |
Бока |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шурјан |
I–IV |
02.5.4. |
Јаша Томић |
„Стеван Алексић” |
|
I–VIII |
02.5.55. |
Крајишник |
„Славко Родић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Банатско Вишњићево |
I–IV |
02.5.6. |
Неузина |
„Браћа Стефановић” |
|
I–VIII |
02.5.8. |
Конак |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
03 |
ОКРУГ СЕВЕРНОБАНАТСКИ |
|
|
|
03.1. |
ОПШТИНА АДА* |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
03.1.1. |
Ада |
„Чех Карољ” |
|
I–VIII |
|
|
|
Утрине |
I–IV |
|
|
|
Оборњача |
I–IV |
|
|
|
Стеријино Село |
I–IV |
03.1.2. |
Мол |
„Новак Радоњић” |
|
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 9/2003. |
||||
|
|
|
|
|
03.2. |
ОПШТИНА КАЊИЖА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
03.2.1. |
Хоргош |
„10. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мале Пијаце |
I–VIII |
03.2.2. |
Кањижа |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мартонош |
I–VIII |
|
|
|
Адорјан |
I–IV |
|
|
|
Велебит |
I–IV |
03.2.3. |
Трешњевац |
„Киш Ференц” |
|
I–VIII |
|
|
|
Орон |
I–VIII |
|
|
|
Тотово Слело |
I–IV |
|
|
|
Долине |
I–IV |
|
|
|
|
|
03.3. |
ОПШТИНА КИКИНДА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
Банатска Топола |
„Братство јединство” |
|
I–VIII |
|
Мокрин |
„Васа Стајић” |
|
I–VIII |
|
Кикинда |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
Руско Село |
„Глигорије Попов” |
|
I–VIII |
|
Кикинда |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
Кикинда |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
|
Кикинда |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
|
Нови Козарци |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
|
Иђош |
„Миливоје Оморац” |
|
I–VIII |
|
Сајан |
„Мора Карољ” |
|
I–VIII |
|
Кикинда |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
Наково |
„Петар Кочић” |
|
I–VIII |
|
Башанд |
„1. октобар” |
|
I–VIII |
|
Банатско Велико Село |
„Славко Родић” |
|
I–VIII |
|
Кикинда |
„Фејеш Клара” |
|
I–VIII |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
03.4. |
ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
03.4.1. |
Нови Кнежевац |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Банатско Аранђелово |
I–VIII |
|
|
|
Српски Кустур |
I–VIII |
|
|
|
Мајдан |
I–IV |
|
|
|
Ђала |
I–IV |
|
|
|
|
|
03.5. |
ОПШТИНА СЕНТА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
03.5.1. |
Сента |
„25. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Брег |
I–VIII |
|
|
|
Ада Хатар |
I–IV |
|
|
|
Торњош |
I–VIII |
|
|
|
Богараш |
I–IV |
|
|
|
Кеви |
I–IV |
|
|
|
„Спомен школа” |
I–VIII |
|
|
|
„Турзо Лајош„ |
I–VIII |
|
|
|
|
|
03.6. |
ОПШТИНА ЧОКА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
03.6.1. |
Остојићево |
„Др Тихомир Остојић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Јазово |
I–IV |
03.6.2. |
Чока |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Санад |
I–VIII |
|
|
|
Црна Бара |
I–IV |
|
|
|
Врбица |
I–IV |
03.6.3. |
Падеј |
„Серво Михаљ” |
|
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 20/97 |
||||
|
|
|
|
|
03 |
ОКРУГ ЈУЖНОБАНАТСКИ |
|
|
|
04.1. |
ОПШТИНА АЛИБУНАР |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
04.1.1. |
Алибунар |
„Братство јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Селеуш |
I–VIII* |
04.1.2. |
Банатски Карловац |
„Душан Јерковић” |
|
I–VIII |
04.1.3. |
Николинци |
„2. октобар” |
|
I–VIII |
04.1.4. |
Илиџа |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
|
|
|
Нови Козјак |
I–IV |
04.1.5. |
Владимировац |
„1. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Владимировац Колонија |
I–IV |
04.1.6. |
Добрица |
„Сава Вељковић” |
|
I–VIII |
04.1.7. |
Јановци |
„Томаш Гариг Масарик” |
|
I–VIII |
04.1.8. |
Локве |
„3. октобар” |
|
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 58/97 |
||||
|
|
|
|
|
04.2. |
ОПШТИНА БЕЛА ЦРКВА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
04.2.1. |
Бела Црква |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Калуђерово I–IV |
|
04.2.2. |
Бела Црква |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
04.2.3. |
Јасеново |
„Ђорђе Малетић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Дупљаја |
I–IV |
|
|
|
Банатска Суботица |
I–IV |
|
|
|
Добричево |
I–IV |
04.2.4. |
Кусић |
Мара Јанковић” |
|
I–VIII |
04.2.5. |
Врачев Гај |
„Марко Стојановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Црвена Црква |
I–IV |
|
|
|
Банатска Паланка |
I–IV |
|
|
|
Кајтасово |
I–IV |
04.2.6. |
Гребенац |
„Михаил Саловенау” |
|
I–VIII |
04.2.7. |
Крушчица |
„Сава Мунћан” |
|
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 76/2003 |
||||
|
|
|
|
|
04.3. |
ОПШТИНА ВРШАЦ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
04.2.1. |
Уљма |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Влајковац |
I–IV |
|
|
|
Ритишево |
I–IV |
|
|
|
Шушара |
I–IV |
04.2.2. |
Велико Средиште |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мали Жам |
I–IV |
|
|
|
Мало средиште |
I–IV |
04.2.3. |
Вршац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
04.2.4. |
Вршац |
„Јован Стерија Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Потпорањ |
I–IV |
04.2.5. |
Вршац |
„Олга Петров Радишић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стража |
I–IV |
|
|
|
Месић |
I–IV |
|
|
|
Сочица |
I–IV |
|
|
|
Јабланка |
I–IV |
04.3.6. |
Вршац |
„Младост” |
|
I–VIII |
04.3.7. |
Вршац |
„Паја Јовановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ватин |
I–IV |
04.3.8. |
Куштиљ |
„Кориолан Добан” |
|
I–VIII |
|
|
|
Војводинци |
I–IV |
04.3.9. |
Павлиш |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
04.3.10. |
Гудурица |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
|
|
|
Марковац |
I–IV |
04.3.11. |
Избиште |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Загајица |
I–IV |
|
|
|
Парта |
I–IV |
|
|
|
Орешац |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
04.4. |
ОПШТИНА КОВАЧИЦА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
04.4.1. |
Самош |
„Лукреција Анкуцић” |
|
I–VIII |
04.4.2. |
Падина |
„Маршал Тито” |
|
I–VIII |
04.4.3. |
Идвор |
„Михајло Пупин” |
|
I–VIII |
04.4.4. |
Ковачица |
„Млада поколења” |
|
I–VIII |
04.4.5. |
Дебељача |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
04.4.6. |
Уздин |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
|
|
|
Путниково |
I–IV |
04.4.7. |
Црепаја |
„Сава Жебељан” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
04.5. |
ОПШТИНА КОВИН |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
04.5.1. |
Баваниште |
„бора Радић” |
|
I–VIII |
04.5.2. |
Ковин |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
04.5.3. |
|
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
04.5.4. |
Ковин |
„Ј. Ј. Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мало Баваниште |
I–IV |
04.5.5. |
Гај |
„Миша Стојковић” |
|
I–VIII |
04.5.6. |
Делиблато |
„Паја Маргановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Чардак |
I–IV |
04.5.7. |
Мраморак |
„Сава Маринковић” |
|
I–VIII |
04.5.8. |
Дубовац |
„Предраг Кажић” |
|
I–VIII |
04.5.9. |
Плочица |
„Ђура Филиповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Скореновачки рит |
I–IV |
04.5.10. |
Ковин |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII** |
** „Службени гласник РС”, број 20/97 |
||||
|
|
|
|
|
04.7. |
ОПШТИНА ПАНЧЕВО |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
04.7.1. |
Долово |
„Аксентије Максимовић” |
|
I–VIII |
04.7.2. |
Панчево |
„Борисав Петров Браца” |
|
I–VIII |
04.7.3. |
Панчево |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
04.7.4. |
Панчево |
„Братство-јединство” |
|
I–VIII |
04.7.5. |
Панчево |
„Васа Живковић” |
|
I–VIII |
04.7.6. |
Старчево |
„Вук Стефановић Караџић” |
|
I–VIII |
04.7.7. |
Јабука |
„Гоце Делчев” |
|
I–VIII |
04.7.8. |
Омољица |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
04.7.9. |
Панчево |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
04.7.10. |
Банатско Ново Село |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
04.7.11. |
Качарево |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
04.7.12. |
Панчево |
„Исидора Секулић” |
|
I–VIII |
04.7.13. |
Панчево |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
04.7.14. |
Панчево |
„Мирослав Антић Мика” |
|
I–VIII |
04.7.15. |
Иваново |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
04.7.16. |
Банатски Брестовац |
„Олга Петров” |
|
I–VIII |
04.7.17. |
Панчево |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
04.7.18. |
Панчево |
„Стевица Јовановић” |
|
I–VIII |
04.7.19. |
Глогоњ |
„4. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
04.8. |
ОПШТИНА ПЛАНДИШТЕ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
04.8.1. |
Пландиште |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велики Гај |
I–IV |
|
|
|
Купиник |
I–IV |
|
|
|
Барице |
I–VIII** |
|
|
|
Јерменовци |
I–VIII |
|
|
|
Маргита |
I–VIII*** |
04.8.1. |
Велика Греда |
„Јован Стерија Поповић” |
Банатски Соколац*** |
I–VIII |
|
|
|
Милетићево |
I–IV |
04.8.3. |
Хајдучица |
„Јован Јовановић Змај” |
Стари Лец*** |
I–IV |
** „Службени гласник РС”,број 20/97 *** „Службени гласник РС”, број 58/97 |
||||
|
|
|
|
|
05. ОКРУГ ЗАПАДНО-БАЧКИ |
|
|
||
05.1. |
ОПШТИНА АПАТИН |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
05.1.1. |
Апатин |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VII |
|
|
|
Владе Ћетковића 99 |
I–IV |
|
|
|
Жарка Зрењанина 23 |
I–IV |
05.1.2. |
Купусина |
„Јожеф Атила” |
|
I–VIII |
05.1.3. |
Пригрењица |
„Младост” |
|
I–VIII |
05.1.4. |
Сонта |
„Иван Горан Ковачић” |
|
I–VIII |
05.1.5. |
Свилојево |
„Киш Ференц” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
05.2. |
ОПШТИНА КУЛА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
05.2.1. |
Кула |
„Ива Бајић” |
|
I–VIII |
05.2.2. |
Кула |
„Петефи бригада” |
|
I–VIII |
05.2.3. |
Црвенка |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Нова Црвенка |
I–IV |
05.2.4. |
Крушчић |
„Вељко Влаховић” |
|
I–VIII |
05.2.5. |
Липар |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
05.2.6. |
Руски Крстур |
„Петро Кузмјак” |
|
I–VIII |
05.2.7. |
Сивац |
„20. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
05.3. |
ОПШТИНА ОЏАЦИ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
05.3.1. |
Оџаци |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
05.3.2. |
Оџаци |
„Мирослав Антић” |
|
I–VIII |
05.3.3. |
Каравуково |
„Бора Станковић” |
|
I–VIII |
05.3.4. |
Ратково |
„Ратко Павловић Ћићко” |
|
I–VIII |
05.3.5. |
Срски Милетић |
„Коста Стаменковић” |
|
I–VIII |
05.3.6. |
Бачки Брестовац |
„Никола Тесла"* |
|
I–VIII |
05.3.7. |
Бачки Грачац |
„Марко Орешковић” |
|
I–VIII |
05.3.8. |
Богојево |
Јожеф Атила” |
|
I–VIII |
05.3.9. |
Дероње |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
05.3.10. |
Лалић |
„Нестор Жучни |
|
I–VIII" |
* „Службени гласник РС”, број 40/99. |
||||
|
|
|
|
|
05.4. |
ОПШТИНА СОМБОР |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
05.4.1. |
Сомбор |
„Аврам Мразовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лугово |
I–IV |
|
|
|
жарковац |
I–IV |
|
|
|
Градинац |
I–IV |
05.4.2. |
Сомбор |
„Никола Вукичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ранчево |
I–IV |
05.4.3. |
Сомбор |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VII |
05.4.4. |
Сомбор |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шикара |
I–IV |
05.4.5. |
Сомбор |
„21. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Буковац |
I–IV |
05.4.6. |
Сомбор |
„Братство јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ненадић |
I–IV |
|
|
Болница |
I–IV |
|
05.4.7. |
Светозар Милетић |
„Братство јединство” |
|
I–VIII |
05.4.8. |
Стапар |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VII |
05.4.9. |
Телечка |
„Киш Ференц” |
|
I–VIII |
05.4.10. |
Бачки Моноштор |
„22. октобар” |
|
I–VII |
05.4.11. |
Колут |
„Огњен Прица” |
|
I–VIII |
05.4.12. |
Гаково |
„Лаза Костић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Растича |
I–IV |
05.4.13. |
Кљајићево |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
05.4.14. |
Чонопља |
„Мирослав Антић” |
|
I–VIII |
05.4.15. |
Алекса Шантић |
„Алекса Шантић” |
|
I–VIII |
05.4.16. |
Риђица |
„Петар Кочић” |
|
I–VII |
05.4.17. |
Станишић |
„Иван Горан Ковачић” |
I–VIII |
|
05.4.18. |
Бездан |
„Братство јединство” |
|
I–VIII |
05.4.19. |
Доброслово |
„Петефи Шандор” |
|
I–VIII |
05.4.20. |
Бачки Брег |
„Моша Пијаде” |
|
I–VII |
|
|
|
|
|
06. |
ОКРУГ ЈУЖНОБАЧКИ |
|
|
|
06.1. |
ОПШТИНА БАЧ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.1.1. |
Бач |
„Вук караџић” |
|
I–VIII |
06.1.2. |
Бачко Ново Село |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
06.1.3. |
Вајска |
„Алекса Шантић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бошани |
I–IV |
06.1.4. |
Плана |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
06.1.5. |
Селенча |
„Јан Колар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
06.2. |
ОПШТИНА БАЧКА ПАЛАНКА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.2.1. |
Гајдобра |
„Алекса Шантић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Нова Гајдобра |
I–VIII |
06.2.2. |
Пивница |
„15. октобар” |
|
I–VIII |
06.2.3. |
Силбаш |
„Браћа Новаков” |
|
I–VIII |
|
|
|
Деспотово |
I–VIII |
|
|
|
Параге |
I–IV |
06.2.4. |
Челарево |
„Здравко Челар” |
|
I–VIII |
06.2.5. |
Бачка Паланка |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VII |
06.2.6. |
Бачка Паланка |
„Свети Сава”** |
|
I–VII |
06.2.7. |
Бачка Паланка |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Нештин |
I–IV |
|
|
|
Визић |
I–IV |
06.2.8. |
Товаришево |
„Милета Протић” |
|
I–VIII |
06.2.9. |
Младеново |
„Бранко Ћопић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Карађорђево |
I–IV |
06.2.10. |
Обровац |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
||||
|
|
|
|
|
06.3. |
ОПШТИНА БАЧКИ ПЕТРОВАЦ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.3.1. |
Бачки Петровац |
„јан Чајак” |
|
I–VIII |
06.3.2. |
Кулпин |
„Јан Амос Коменски” |
|
I–VIII |
06.3.3. |
Гложан |
„Јожеф Марчок Драгутин” |
|
I–VIII |
06.3.4. |
Маглић |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
06.4. |
ОПШТИНА БЕОЧИН |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.4.1. |
Беочин |
„Јован Грчић Миленко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Беочин Село |
I–IV |
|
|
|
Раковац |
I–IV |
|
|
|
Баноштор |
I–IV |
06.4.2. |
Сусек |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Грабово |
I–IV |
|
|
|
Луг |
I–IV |
|
|
|
Свилош |
I–IV |
|
|
|
|
|
06.5. |
ОПШТИНА БЕЧЕЈ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.5.1. |
Бечеј |
„Шаму Михаљ” |
|
I–VIII |
06.5.2. |
Бечеј |
„Петефи Шандор” |
|
I–IV |
|
|
|
Дрљан |
I–IV |
|
|
|
Милешево |
I–IV |
06.5.3. |
Бечеј |
„Север Ђуркић” |
|
I–VIII |
06.5.4. |
Бечеј |
„Здравко Гложански” |
|
I–VIII |
|
|
|
И.О. Радичевић |
I–VIII |
06.5.5. |
Бачко Градиште |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
06.5.6. |
Бачко Петрово Село |
„Шаму Михаљ” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
06.6. |
ОПШТИНА ВРБАС |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.6.1. |
Врбас |
„Светозар Милетић” |
|
I–VIII |
06.6.2. |
Врбас |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VIII |
06.6.3. |
Врбас |
„Братство-јединство” |
|
I–VIII |
06.6.4. |
Врбас |
„20. октобар” |
|
I–VIII |
06.6.5. |
Бачко Добро Поље |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
06.6.6. |
Змајево |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
06.6.7. |
Равно Село |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
06.6.8. |
Савино Село |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
06.6.9 |
Куцура |
„Братство-јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
06.7. |
ОПШТИНА ЖАБАЉ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
07.7.1. |
Жабаљ |
„Стеван Дивнин Баба” |
|
I–VIII |
06.7.2. |
Чуруг |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
06.7.3. |
Ђурђево |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
06.7.4. |
Госпођици |
„Жарк Зрењанин” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
06.8. |
ОПШТИНА НОВИ САД |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.8.1. |
Нови Сад |
„Никола Тесла |
|
I–VIII |
06.8.2. |
Нови Сад |
„Прва војвођанска бригада” |
|
I–VIII |
06.8.3. |
Нови Сад |
„Светозар Марковић-Тоза” |
|
I–VIII |
06.8.4. |
Нови Сад |
„Ђорђе Натошевић” |
|
I–VIII |
06.8.5. |
Нови Сад |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
06.8.6. |
Нови Сад |
„Коста Трифковић” |
|
I–VIII |
06.8.7. |
Нови Сад |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
06.8.8. |
Нови Сад |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
06.8.9. |
Нови Сад |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
06.8.10. |
Нови Сад |
„Петефи Шандор” |
|
I–VIII |
06.8.11. |
Нови Сад |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
06.8.12. |
Нови Сад |
„Душан Радовић” |
|
I–VIII |
06.8.13. |
Нови Сад |
„Васа Стајић” |
|
I–VIII |
06.8.14. |
Нови Сад |
„Соња Маринковић” |
|
I–VIII |
06.8.15. |
Нови Сад |
„Ђура Даничић” |
|
I–VIII |
06.8.16. |
Нови Сад |
„Јожеф Атила” |
|
I–VIII |
06.8.17. |
Нови Сад |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
06.8.18. |
Нови Сад |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
06.8.19. |
Нови Сад |
„Иван Гундулић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ченеј |
I–VIII |
06.8.20. |
Нови Сад |
„Вељко Влаховић” |
|
I–VIII |
06.8.21. |
Петроварадин |
„Јован Дучић” |
|
I–VIII |
06.8.22. |
Сремска Каменица |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Нови Ледици |
I–IV |
06.8.23. |
Бегеч |
„Вељко Петровић” |
|
I–VIII |
06.8.24. |
Ветерник |
„Михајло Пупин” |
|
I–VIII |
06.8.25. |
Ковиљ |
„Лаза Костић” |
|
I–VIII |
06.8.26. |
Футог |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
06.8.27. |
Футог |
„Мирослав Антић” |
|
I–VIII |
06.8.28. |
Будисава |
„Иво Андрић” |
|
I–VIII |
06.8.29. |
Руменка |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
06.8.30. |
Степановићево |
„Алекса Шантић” |
|
I–VIII |
06.8.31. |
Каћ |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
06.8.32. |
Буковац |
„22. октобар” |
|
I–VIII |
06.8.33. |
Кисач |
„Људевит Штур” |
|
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 58/87 |
||||
|
|
|
|
|
06.9. |
ОПШТИНА СРБОБРАН |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.9.1. |
Србобран |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
06.9.2. |
Србобран |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
06.9.3. |
Турија |
„Петар Драпшин” |
|
I–VIII |
06.9.4. |
Надаљ |
„Жарко Зрењанин-Уча” |
|
I–VIII |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
06.10. |
ОПШТИНА СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.10.1. |
Сремски Карловци |
„23. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
06.11. |
ОПШТИНА ТЕМЕРИН |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.11.1. |
Темерин |
„Кокаи Имре” |
|
I–VIII |
|
|
|
Телеп |
I–IV |
06.11.2. |
Бачки Јарак |
„Славко Родић” |
|
I–VIII |
06.11.3. |
Темерин |
„Петар Кочић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Старо Ђурђево |
I–IV |
|
|
|
Телеп |
I–IV |
06.11.4. |
Сириг |
„Данило Зеленовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
06.12. |
ОПШТИНА ТИТЕЛ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
06.12.1. |
Тител |
„Светозар Милетић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лок |
I–VIII |
|
|
|
Вилово |
I–IV |
|
|
|
Гардиновци |
I–VIII |
06.12.2. |
Шајкаш |
„Исидора Секулић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мошорин |
I–VIII |
|
|
|
|
|
07. |
ОКРУГ СРЕМСКИ |
|
|
|
07.1. |
ОПШТИНА ИНЂИЈА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
07.1.1. |
Марадик |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
07.1.2. |
Бешка |
„Браћа Груловић” |
|
I–VIII |
07.1.3. |
Нови Сланкамен |
„Др Ђорђе Натошевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стари Сланкамен |
I–IV |
07.1.4. |
Инђија |
„Душан Јерковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јарковци |
I–IV |
07.1.5. |
Инђија |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
07.1.6. |
Крчедин |
„22. јули” |
|
I–VIII |
|
|
|
Сланкаменачки Виногради |
I–IV |
07.1.7. |
Инђија |
„Петар Кочић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Љуково |
I–IV |
07.1.8. |
Чортановци |
„Ружа Ђурђевић-Црна” |
|
I–VIII |
07.1.9. |
Нови Карловци |
„Слободан Бајић-Паја” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
07.2. |
ОПШТИНА ИРИГ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
07.2.1. |
Ириг |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шатрици |
I–IV |
|
|
|
Нерадин |
I–IV |
|
|
|
Ривица |
I–IV |
|
|
|
Крушедол |
I–IV |
07.2.2. |
Врдник |
„Милица Стојади-новић Српкиња” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мала Ремета |
I–IV |
|
|
|
Јазак |
I–IV |
|
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
07.3.1. |
Шимановци |
„Душан Јерковић-Уча” |
|
I–VIII |
|
|
|
Деч |
I–VIII |
|
|
|
Карловчић |
I–VIII |
|
|
|
Сремски Михаљевци |
I–IV |
07.3.2. |
Купиново |
„Душан Вукасовић-Диоген” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ашања |
I–VIII |
|
|
|
Обреж |
I–VIII |
07.3.3. |
Пећинци |
„Слободан Бајић-Паја” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Товарник |
I–VIII |
|
|
|
Огар |
I–IV |
|
|
|
Брестач |
I–IV |
|
|
|
Суботиште |
I–IV |
|
|
|
Прхово |
I–IV |
|
|
|
Сибач |
I–IV |
|
|
|
Попици |
I–IV |
|
|
|
|
|
07.4. |
ОПШТИНА РУМА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
07.4.1. |
Никинци |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
07.4.2. |
Рума |
„Вељко Дугошевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вогањ |
I–IV |
|
|
|
Стејановци |
I–IV |
07.4.3. |
Хртковци |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
07.4.4. |
Рума |
„Душан Јерковић” |
|
I–VIII |
07.4.5. |
Путинци |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Петровци” |
I–IV |
|
|
|
Жарковац |
I–IV |
07.4.6. |
Рума |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мали Радинци |
I–IV |
|
|
|
Павловци |
I–IV |
07.4.7. |
Рума |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIИ |
|
|
|
Добринци |
I–IV |
|
|
|
Краљевци |
I–IV |
07.4.8. |
Платичево |
„Миливој Петковић Фећко” |
I–VIII |
|
|
|
|
Витојевци |
I–IV |
07.4.9. |
Буђановци |
„Небојша Јерковић” |
|
I–VIII |
07.4.10. |
Кленак |
„23. окобар” |
|
I–VIII |
07.4.11. |
Грабовци |
„ВИ ударна војвођанска бригада” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
07.5. |
ОПШТИНА СРЕМСКА МИТРОВИЦА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
07.5.1. |
Сремска Митровица |
„Бошко Палко-вљевић Пинки” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гргуревци |
I–VIII |
|
|
|
Шуљам |
I–IV |
07.5.2. |
Кузмин |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Босут |
I–VIII |
|
|
|
Сремска Рача |
I–IV |
07.5.3. |
Сремска Митровица |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Чалма |
I–VIII |
|
|
|
Дивош |
I–VIII |
|
|
|
Стара Бингула |
I–IV |
07.5.4. |
Мачванска Митровица |
„Добросав Радо-сављевић Народ” |
|
I–VIII |
|
|
|
„Ноћај” |
I–VIII |
|
|
|
Равње |
I–VIII |
|
|
|
Раденковић |
I–IV |
|
|
|
Салаш Ноћајски |
I–IV |
|
|
|
Засавица И |
I–IV |
|
|
|
Засавица ИИ |
I–IV |
07.5.5. |
Мартинци |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
07.5.6. |
Сремска Митровица |
„јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јарак |
I–VIII |
|
|
|
Шашинци |
I–VIII |
07.5.7. |
Сремска Митровица |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велики Радинци |
I–VIII |
|
|
|
Бешаново |
I–IV |
07.5.8. |
Сремска Митровица |
„Сободан Бајић-Паја” |
|
I–VIII |
|
|
|
Манђелос |
I–VIII |
|
|
|
Лежимир |
I–IV |
|
|
|
Шишатовац |
I–IV |
|
|
|
Летенка |
I–IV |
07.5.9. |
Лаћарак |
„Трива Витасовић” Лебарник |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
07.6. |
ОПШТИНА СТАРА ПАЗОВА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
07.6.1. |
Стара Пазова |
„Бошко Палков-љевић-Пинки” |
|
I–VIII |
07.6.2. |
Белегиш |
„Вера Мишчевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Сурдук |
I–VIII |
07.6.3. |
Војка |
„Милан Хаџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Крњешевци |
I–IV |
07.6.4. |
Нова Пазова |
„Растко Немањић – Свети Сава” |
|
I–VIII |
07.6.5. |
Нови Бановци |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
07.6.6. |
Голубинци |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
07.6.7. |
Стари Бановци |
„Слободан Савковић” |
|
I–VIII |
07.6.8. |
Стара Пазова |
„Херој Јанко Чмелик” |
|
I–VIII |
* „Службеник гласник РС”, број 20/97 |
||||
|
|
|
|
|
07.7. |
ОПШТИНА ШИД |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
07.7.1. |
Моровић |
Основна школа „Јован Јовановић Змај”** |
|
I–VIII |
|
|
|
Вишњићево |
I–VIII |
|
|
|
Јамена |
I–VIII |
07.7.2. |
„Бранко Радичевић”** |
I–VIII |
||
|
|
|
Кукујевци |
I–VIII |
|
|
|
Бачинци |
I–VIII |
|
|
|
Гибарац |
I–IV |
07.7.3. |
Ердевик |
„Сава Шумановић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Бингула |
I–IV |
|
|
|
Љуба |
I–IV |
07.7.4. |
Шид |
„Сремски Фронт” |
|
I–VIII |
|
|
|
Беркасово |
I–IV |
|
|
|
Бикић Дол |
I–IV |
|
|
|
Сот |
I–IV |
|
|
|
Моловин |
I–IV |
|
Адашевци |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вашица |
I–VIII |
|
|
|
Илинци |
I–IV |
|
|
|
Батровци |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 31/2000. ** „Службени гласник РС”, број 9/2003. |
||||
08. |
ОКРУГ МАЧВАНСКИ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
08.1. |
ОПШТИНА БОГАТИЋ |
|
|
|
08.1.1. |
Богатић |
Основна школа Богатић** |
|
I–VIII |
|
|
|
Баново Поље |
I–IV |
|
|
|
Белотић |
I–IV |
08.1.2. |
Бадовинци |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
08.1.3. |
Глушци |
„Цветин Бркић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Метковић |
I–IV |
|
|
|
Узвеће |
I–IV |
08.1.4. |
Дубље |
„Вера Благојевић” |
|
I–VIII |
08.1.5. |
Клење |
„Душан Остојић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Очага |
I–IV |
|
|
|
Салаш Црнобарски |
I–IV |
08.1.6. |
Црна Бара |
„Јанко Веселиновић |
|
I–VIII |
|
|
|
Глоговац |
I–IV |
|
|
|
Совљак |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 9/2003. |
||||
|
|
|
|
|
08.2. |
ОПШТИНА ВЛАДИМИРЦИ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
08.2.1. |
Дебрц |
„Јован Цвијић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бељин |
I–IV |
|
|
|
Драгојевац |
I–IV |
|
|
|
Звезд |
I–IV |
|
|
|
Крнић |
|
|
|
|
(Јазовник) |
I–IV |
|
|
|
Месарци |
I–IV |
|
|
|
Прово |
I–VIII |
|
|
|
Суво Село |
I–IV |
|
|
|
Трбушац |
I–IV |
08.2.2. |
Владимирци |
„Жика Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Белотић |
I–VIII |
|
|
|
Вукошић |
I–IV |
|
|
|
Јаловник |
I–IV |
|
|
|
Каона |
I–IV |
|
|
|
Крнуле |
I–IV |
|
|
|
Кујавица |
I–IV |
|
|
|
Лојанице |
I–IV |
|
|
|
Матијевац |
I–IV |
|
|
|
Меховине |
I–IV |
|
|
|
Мровска* |
I–IV* |
|
|
|
Пејиновићи |
I–IV |
|
|
|
Риђаке |
I–IV |
|
|
|
Скупјен |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 31/98 |
||||
|
|
|
|
|
08.3. |
ОПШТИНА КОЦЕЉЕВА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
08.3.1. |
Коцељева |
„Мића Станојловић” |
|
I–VII |
|
|
|
Свилеува |
I–VIII |
|
|
|
Бресница |
I–IV |
|
|
|
Дружетић |
I–IV |
|
|
|
Зикве |
I–IV |
|
|
|
Мали Бошњак |
I–IV |
|
|
|
Суботица |
I–IV |
|
|
|
Баталаге |
I–IV |
|
|
|
Драгиње |
I–VIII |
|
|
|
Каменица |
I–VIII |
|
|
|
Доње Црниљево |
I–VIII |
|
|
|
Ђуковине |
I–IV |
|
|
|
Голочело |
I–IV |
|
|
|
Љутице |
I–IV |
|
|
|
Брдарица |
I–IV |
|
|
|
|
|
08.4. |
ОПШТИНА КРУПАЊ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
08.4.1. |
Крупањ |
„Боривоје Ж. Милојевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Костајник |
I–VIII |
|
|
|
Красава |
I–VIII |
|
|
|
Дворска |
I–VIII |
|
|
|
Боштица |
I–IV |
|
|
|
Богоштица |
I–IV |
|
|
|
Церова |
I–IV |
|
|
|
Лиходра |
I–IV |
|
|
|
Кржава |
I–IV |
|
|
|
Толисавац |
I–IV |
|
|
|
Шљивова |
I–IV |
|
|
|
Планина |
I–IV |
|
|
|
Лазе |
I–IV |
08.4.2. |
Бела Црква |
„Жикица Јовановић Шпанац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Завлака |
I–VIII |
|
|
|
Мојковић |
I–IV |
|
|
|
Горње Брезовице |
I–IV |
|
|
|
Доње Брезовице |
I–IV |
|
|
|
Цветуља |
I–IV |
|
|
|
Ставе |
I–IV |
|
|
|
Врбић |
I–IV |
|
|
|
|
|
08.5. |
ОПШТИНА ЛОЗНИЦА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
085.1. |
Лешница |
„Петар Тасић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Добрић |
I–IV |
|
|
|
Ново Село |
I–IV |
|
|
|
Стража |
I–IV |
|
|
|
Чокешина |
I–IV |
08.5.2. |
Драгинац |
„14. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велико Село |
I–IV |
|
|
|
Јаребице |
I–IV |
|
|
|
Ступница |
I–IV |
|
|
|
Цикоте |
I–IV |
08.5.3. |
Брезјак |
„Мика Митровић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Коренита |
I–VIII |
|
|
|
Доње Недељице |
I–IV |
08.5.4. |
Тршић |
„Вукова спомен школа” |
|
I–VIII |
08.5.5. |
Клупци |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Руњани |
I–IV |
08.5.6. |
Бања Ковиљача |
„Вера Благојевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Ковиљача |
I–IV |
|
|
|
Трбушница |
I–VIII |
08.5.7. |
Лозница |
„Вук Караџић |
|
I–VIII |
|
|
|
Зајача |
I–VIII |
|
|
|
Пасковац |
I–IV |
|
|
|
Горња Борина |
I–IV |
08.5.8. |
Лозница |
„Кадињача” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лозничко Поље |
I–VIII |
08.5.9. |
Лозница |
„Анта Богићевић” |
|
I–VIII |
08.5.10. |
Лозница |
„Јован Цвијић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Воћњак |
I–IV |
08.5.11. |
Липнички Шор |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Козјак |
I–IV |
|
|
|
Јелац |
I–IV |
08.5.12. |
Јадранска Лешница |
„Краљ Александар I Карађорђевић”** |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Добрић |
IIV |
|
|
|
Јошева |
I–IV |
|
|
|
Милина |
I–IV |
08.5.13. |
„Степа Степановић” |
|
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Бадања |
I–VIII |
|
|
|
Доња Бадања |
I–VIII |
|
|
|
Трбосиље |
I–IV |
|
|
|
Рибарице |
I–IV |
|
|
|
Горња Сипуља |
I–IV |
08.5.14. |
Липница |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брадић |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 9/2003. |
||||
|
|
|
|
|
08.6. |
ОПШТИНА ЉУБОВИЈА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
08.6.1. |
Љубовија |
„Петар Враголић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Узовница |
I–VIII |
|
|
|
Арсеновићи |
I–IV |
|
|
|
Црнча |
I–IV |
|
|
|
Селанац |
I–IV |
|
|
|
Рујевац |
I–IV |
|
|
|
Постење |
I–IV |
|
|
|
Грачаница |
I–IV |
|
|
|
Доња Љубовиђа |
I–VIII |
|
|
|
Горња Љубовиђа |
I–VIII |
|
|
|
Доња Оровица |
I–VIII |
|
|
|
Горња Оровица |
I–IV |
|
|
|
Орловачка планина |
I–IV |
|
|
|
Савковић |
I–IV |
|
|
|
Гребен |
I–IV |
|
|
|
Горње Кошље |
I–IV |
|
|
|
Врхпоље |
I–VIII |
|
|
|
Цапарић |
I–IV |
|
|
|
Леовић |
I–IV |
|
|
|
Горња Трешњица |
I–VIII |
|
|
|
Лукића Брдо |
I–IV |
|
|
|
Соколац |
I–IV |
|
|
|
|
|
08.7. |
ОПШТИНА МАЛИ ЗВОРНИК |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
08.7.1. |
Мали Зворник |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
08.7.2. |
Доња Борина |
„Браћа Рибар |
|
I–VIII |
|
|
|
Брасина |
I–IV |
08.7.3. |
Радаљ |
„Стеван Филиповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мали Радаљ |
I–IV |
08.7.4. |
Амајић |
„Милош Гајић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Д. Трешњица |
I–IV |
|
|
|
Цулине |
I–IV |
08.7.5. |
Велика Река |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вољевци |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
08.8. |
ОПШТИНА ШАБАЦ |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
08.8.1. |
Шабац |
„Свети Сава”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Церовац I |
I–VIII |
|
|
|
Церовац II |
I–VIII |
|
|
|
Јеленча |
I–IV |
|
|
|
Жабар |
I–IV |
|
|
|
Мала Врањска |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 76/2003 |
||||
08.8.2. |
Шабац |
„Селе Јовановић |
|
I–VIII |
|
|
|
Орид |
I–VIII |
|
|
|
Мишар |
I–IV |
|
|
|
Рашац |
I–IV |
|
|
|
Корман |
I–IV |
|
|
|
Мрђеновац |
I–IV |
|
|
|
Миокус |
I–IV |
|
|
|
Предворица |
I–IV |
08.8.3. |
Шабац |
„Стојан Новаковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Врањска |
I–VIII |
|
|
|
Поцерски |
|
|
|
|
Причиновић |
I–IV |
08.8.4. |
Шабац |
„Милева Косовац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добрић |
I–VIII |
|
|
|
Богосавац |
I–IV |
|
|
|
Цуљковић |
I–IV |
|
|
|
Радовашница |
I–IV |
08.8.5. |
Шабац |
„Лаза К. Лазаревић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Варна |
I–VIII |
|
|
|
Јевремовац |
I–IV |
|
|
|
Маови |
I–IV |
|
|
|
Грушић |
I–IV |
|
|
|
Десић |
I–IV |
|
|
|
Поцерски Метковић |
I–IV |
08.8.6. |
Шабац |
„Ната Јеличић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дреновац |
I–VIII |
08.8.7. |
Шабац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мачвански |
I–VIII |
|
|
|
Причиновић |
|
|
|
|
Шабац-Касарска |
I–IV |
|
|
|
Ливаде |
|
|
|
|
Табановић |
I–IV |
|
|
|
Шеварице |
I–IV |
08.8.8. |
Мајур |
„Мајур”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Штитар |
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 76/2003 |
||||
08.8.9. |
Липолист |
„Војвода Степа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бела Река |
I–IV |
|
|
|
Дуваниште |
I–IV |
|
|
|
Слепчевић |
I–IV |
08.8.10. |
Змињак |
„Јован Цвијић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Петловача |
I–VIII |
08.8.11. |
Мачвански Прњавор |
„Краљ Александар Карађорђевић”*** |
|
I–VIII |
|
|
|
Рибари |
I–VIII |
|
|
|
Петковица |
I–IV |
08.8.12. |
Волујац |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Криваја |
I–VIII |
|
|
|
Накучани |
I–VIII |
|
|
|
Двориште |
I–IV |
|
|
|
Синошевић |
I–IV |
|
|
|
Бојић |
I–IV |
|
|
|
Заблаће |
I–IV |
|
|
|
Горња Румска |
I–IV |
|
|
|
Доња Румска |
I–IV |
|
|
|
Метлић I |
I–IV |
|
|
|
Метлић II |
I–IV |
|
|
|
Букор |
I–IV |
** „Службени гласник РС”, број 58/97. *** „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
09 ОКРУГ КОЛУБАРСКИ 09.1. ОПШТИНА ВАЉЕВО |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
09.1.1. |
Ваљево |
„Жикица Јовановић Шпанац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јовања |
I–IV |
|
|
|
Златарић |
I–IV |
09.1.2. |
Ваљево |
„Миша Дудић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Петница |
I–IV |
|
|
|
Белошевац |
I–IV |
|
|
|
Пауне |
I–IV |
|
|
|
Мрчић |
I–IV |
09.1.3. |
Ваљево |
„Андра Савчић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Грабовица |
I–IV |
|
|
|
Дивчибаре |
I–IV |
09.1.4. |
Ваљево |
„Нада Пурић” |
|
I–VIII |
09.1.5. |
Ваљево |
„Сестре Илић” |
|
I–VIII |
09.1.6. |
Ваљево |
„Милован Глишић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Буковица |
I–IV |
09.1.7. |
Ваљево |
„Десанка Максимовић”* |
|
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 31/2000. |
||||
09.1.8. |
Дивци |
„Стеван Филиповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лозница |
I–IV |
|
|
|
Рабровица |
I–IV |
|
|
|
Кланица |
I–IV |
09.1.9. |
Бранковина |
„Прота Матеија Ненадовић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Гола Глава |
I–VIII |
|
|
|
Бабина Лука |
I–IV |
|
|
|
Котешица |
I–IV |
|
|
|
Јошева |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
||||
09.1.10. |
Ваљевска Каменица |
„Милован Глишић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Буковица |
I–IV |
|
|
|
каменица (Засеок Доња Каменица) |
I–IV |
|
|
|
Оглађеновац |
I–IV |
|
|
|
Миличиница |
|
|
|
|
(Засеок Крањани) |
I–IV |
|
|
|
Миличиница |
|
|
|
|
(Засеок Капапа) |
I–IV |
|
|
|
Миличиница |
|
|
|
|
(Засеок Убић) |
I–IV |
|
|
|
Осладић |
I–IV |
09.1.11. |
Ставе |
„Илија Бирчанин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Причевић |
I–VIII |
|
|
|
Врагочаница |
I–IV |
|
|
|
Беомужевић |
I–IV |
|
|
|
Тупанци |
I–IV |
|
|
|
Мајиновић |
I–IV |
09.1.12. |
Доње Лесковице |
„Владика Николај Велимировић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Лелић |
I–IV |
|
|
|
Сушица |
I–IV |
|
|
|
Горње Лесковице |
I–IV |
|
|
|
Горњи Таор |
I–IV |
|
|
|
Доњи Таор |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
||||
09.1.13. |
Поћута |
„Здравко Јовановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стуб |
I–IV |
|
|
|
Брезовица |
I–IV |
|
|
|
Совач |
I–IV |
|
|
|
Вујиновача |
I–IV |
09.1.14. |
Драчић |
„Драгољуб Илић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ријездић |
I–IV |
|
|
|
Жабари |
I–IV |
|
|
|
Бранговић |
I–IV |
|
|
|
Бачевци |
I–IV |
|
|
|
Букови |
I–IV |
09.1.15. |
Попучке* |
„Свети Сава”** |
|
I–VIII* |
|
|
|
Дупљај |
I–IV* |
|
|
|
Забрдица |
I–IV* |
* „Службени гласник РС”, број 40/99. ** „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
||||
|
|
|
|
|
09.2. ОПШТИНА ЛАЈКОВАЦ |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
09.2.1. |
Лајковац |
„Миле Дубљевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Непричава |
I–IV |
|
|
|
Бајевац |
I–VIII |
|
|
|
Боговађа |
I–VIII |
|
|
|
Врачевић |
I–IV |
|
|
|
Доњи Лајковац |
I–IV |
|
|
|
Маркова Црква |
I–IV |
|
|
|
Пепељевац |
I–IV |
|
|
|
Ратковац |
I–IV |
|
|
|
Село Лајковац |
I–IV |
|
|
|
Ћелије |
I–IV |
09.2.2. |
Јабучје |
„Димитрије Туцовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доње Јабучје |
I–IV |
|
|
|
Скобаљ |
I–IV |
|
|
|
Мали Борак |
I–IV |
09.3.1. |
Љиг |
„Сава Керковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ба |
I–IV |
|
|
|
Кадина Лука |
I–IV |
|
|
|
Славковица |
I–IV |
|
|
|
Палежница |
I–IV |
|
|
|
Лалинци |
I–IV |
|
|
|
Штавица |
I–IV |
|
|
|
Дићи |
I–IV |
|
|
|
Бошњановић |
I–IV |
|
|
|
Цветановац |
I–IV |
|
|
|
Јајчић |
I–IV |
|
|
|
Латковић |
I–IV |
|
|
|
Липље |
I–IV |
|
|
|
Моравци |
I–IV |
|
|
|
Бранчић |
I–IV |
|
|
|
Ивановци |
I–IV |
09.3.2. |
Белановица |
„Сестре Павловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Живковци |
I–IV |
|
|
|
Калањевци |
I–IV |
|
|
|
Козељ |
I–IV |
|
|
|
Пољанице |
I–IV |
|
|
|
Шутци |
I–IV |
|
|
|
|
|
09.4. ОПШТИНА МИОНИЦА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
09.4.1. |
Мионица |
„Милан Ракић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Топлица |
I–VIII |
|
|
|
Горња топлица |
I–VII |
|
|
|
Дучић |
I–IV |
|
|
|
Берковац |
I–IV |
|
|
|
Попадић |
I–IV |
|
|
|
Струганик |
I–IV |
|
|
|
Команице |
I–IV |
|
|
|
Табановић |
I–IV |
09.4.2. |
Рајковић |
„Војвода Живојин Мишић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брежђе |
I–VIII |
|
|
|
Буковац |
I–IV |
|
|
|
Осеченица |
I–IV |
|
|
|
Крчмар |
I–IV |
|
|
|
Планиница |
I–IV |
|
|
|
Ђурђевац |
I–IV |
|
|
|
Кључ |
I–IV |
|
|
|
Топлић |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
||||
|
|
|
|
|
09.5. |
ОПШТИНА ОСЕЧИНА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
09.5.1. |
Осечина |
„Браћа Ненадић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Белотић |
I–IV |
|
|
|
Горње Црниљево |
I–IV |
|
|
|
Драгијевица |
I–IV |
|
|
|
Комирић |
I–VIII |
|
|
|
Лопатањ |
I–IV |
|
|
|
Остружањ |
I–IV |
|
|
|
Плужац |
I–IV |
|
|
|
Сирдија |
I–IV |
|
|
|
Бастав |
I–IV |
09.5.2. |
Пецка |
„Чеда Милосављевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Драгодол |
I–IV |
|
|
|
Гуњаци |
I–IV |
|
|
|
Царина |
I–IV |
|
|
|
|
|
09.6. ОПШТИНА УБ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
09.6.1. |
Бањани |
„Рајко Михајловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врело |
I–VIII |
|
|
|
Тулари |
I–VIII |
|
|
|
Кожуар |
I–IV |
|
|
|
Калиновац |
I–IV |
|
|
|
Брезовица |
I–IV |
|
|
|
Таково |
I–IV |
|
|
|
Вукона |
I–IV |
09.6.2. |
Уб |
„Милан Муњас” |
|
I–VIII |
|
|
|
Совљак |
I–IV |
|
|
|
Црвена Јабука |
I–IV |
|
|
|
Јошева |
I–IV |
|
|
|
Лончаник |
I–IV |
|
|
|
Паљуви |
I–IV |
|
|
|
Стубленица |
I–IV |
|
|
|
Мургаш |
I–IV |
|
|
|
Руклада |
I–IV |
|
|
|
Врховине |
I–IV |
|
|
|
Гвозденовић |
I–IV |
|
|
|
Тврдојевац |
I–IV |
|
|
|
Звиздар |
I–IV |
|
|
|
Новаци |
I–IV |
|
|
|
Трлићи |
I–IV |
09.6.3. |
Памбуковица |
„Тамнавски партизани” |
|
I–VIII |
|
|
|
Докмир |
I–VIII |
|
|
|
Радуша |
I–IV |
|
|
|
Слатина |
I–IV |
|
|
|
Чучуге |
I–IV |
09.6.4. |
Радљево |
„Душан Даниловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Каленић |
I–IV |
|
|
|
Бргуле |
I–IV |
|
|
|
Шарбане |
I–IV |
|
|
|
Гоње Радљево |
I–IV |
|
|
|
|
|
10 ОКРУГ ПОДУНАВСКИ 10.1. ОПШТИНА ВЕЛИКА ПЛАНА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
10.1.1. |
Велика Плана |
„Надежда Петровић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Ливадица |
I–VIII |
10.1.2. |
Крњево |
„Милан Кршљанин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Савановац |
I–IV |
10.1.3. |
Велика Плана |
„Милош Митровић” |
|
I–VII |
|
|
|
Старо Село |
I–VIII |
|
|
|
Велико Орашје |
I–VIII |
|
|
|
Бресје |
I–IV |
|
|
|
Радовање |
I–IV |
|
|
|
Караула |
I–IV |
|
|
|
Купусина |
I–IV |
|
|
|
Старо Село |
|
|
|
|
Горњи крај |
I–IV |
|
|
|
Крушево |
I–IV |
10.1.4. |
Велика Плана |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
10.1.5. |
Марковац |
„II шумадијски одред” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ново Село |
I–VIII |
|
|
|
Ракинац |
I–IV |
|
|
|
Пиносава |
I–IV |
10.1.6. |
Милошевац |
„Академик Радомир Лукић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Трновче |
I–IV |
10.1.7. |
Лозовик |
„Радица Ранковић” |
|
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 31/2000. |
||||
10.2. ОПШТИНА СМЕДЕРЕВО |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
10.2.1. |
Смедерево |
„Димитрије Давидовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Удовице |
I–VIII |
|
|
|
Сеоне |
I–IV |
10.2.2. |
Смедерево |
„Др Јован Цвијић” |
|
I–VIII |
10.2.3. |
Смедерево |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шалинац |
I–IV |
10.2.4. |
Смедерево |
„Бранислав Нушић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Петријево |
I–IV |
10.2.5. |
Смедерево |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вучак |
I–IV |
10.2.6. |
Смедерево |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
10.2.7. |
Липе |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
10.2.8. |
Радинац |
„Иво Андрић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Раља |
I–IV |
|
|
|
Врбовац |
I–VIII |
10.2.9. |
Враново |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
10.2.10. |
Мала Крсна |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
10.2.11. |
Скобаљ |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
10.2.12. |
Осипаоница |
„Херој Срба” |
|
I–VIII |
10.2.13. |
Лугавчина |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
10.2.14. |
Сараорци |
„Херој Света Младеновић” |
|
I–VIII |
10.2.15. |
Михајловац |
„Сава Ковачевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добри До (Горња школа) |
I–IV |
|
|
|
Добри До (Доња школа) |
I–IV |
10.2.16. |
Колари |
„Илија Мило-сављевић Коларац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Биновац |
I–IV |
|
|
|
Луњевац |
I–IV |
|
|
|
Ландол |
I–IV |
10.2.17. |
Друговац |
„Партизански борац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бадљевац |
I–IV |
|
|
|
Суводол |
I–IV |
10.2.18. |
Водањ |
„Божидар Радовић Уча” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мало Орашје |
I–IV |
|
|
|
|
|
10.3. ОПШТИНА СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
10.3.1. |
Азања |
„Радомир Лазић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Влашки До |
I–IV |
|
|
|
Стублине |
I–IV |
10.3.2. |
Селевац |
„Ђорђе Јовановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бачинац |
I–IV |
|
|
|
Брдњак |
I–IV |
10.3.3. |
Кусадак |
„Брана Јевтић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Косовац |
I–IV |
|
|
|
Почевица |
I–IV |
10.3.4. |
Смедеревска Паланка |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Грчац |
I–IV |
10.3.5. |
Голобок |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
10.3.6. |
Ратаре |
„Лазар Станојевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ватошево |
I–IV |
10.3.7. |
Смедеревска Паланка |
„Херој Радмила Шишковић” |
|
I–VIII |
10.3.8. |
Смедеревска Паланка |
„Олга Милошевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Придоврице |
I–IV |
|
|
|
Водице |
I–IV |
10.3.9. |
Глибовац |
„Станоје Главаш„ |
|
I–VIII |
10.3.10. |
Церовац |
„Милија Ракић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мраморац |
I–IV |
|
|
|
Башин |
I–IV |
10.3.11. |
Смедереска Паланка |
„Херој Иван Мукар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Баничина |
I–VIII |
|
|
|
Мала Плана |
I–IV |
|
|
|
Стојачак |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
11. ОКРУГ БРАНИЧЕВСКИ 11.1. ОПШТИНА ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
11.1.1. |
Средњево |
„Миша Живановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Макце |
I–VIII |
|
|
|
Дољашњица |
I–IV |
|
|
|
Гарево |
I–IV |
|
|
|
Чешљева Бара |
I–IV |
|
|
|
Љубиње |
I–IV |
|
|
|
Печаница |
I–IV |
|
|
|
Десине |
I–IV |
|
|
|
Камијево |
I–IV |
|
|
|
Царевац |
I–IV |
11.1.2. |
Мајиловац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Сираково |
I–IV |
|
|
|
Курјаче |
I–IV |
|
|
|
Ђураково |
I–IV |
11.1.3. |
Велико Градиште |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рам |
I–IV |
|
|
|
Затоње |
I–IV |
|
|
|
Бискупље |
I–IV |
|
|
|
Кисиљево |
I–IV |
|
|
|
Тополовник |
I–IV |
|
|
|
Кумане |
I–IV |
|
|
|
Острово |
I–IV |
|
|
|
Кусиће |
I–IV |
|
|
|
Триброде |
I–IV |
|
|
|
Пожежено |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|||
|
|
|
|
|
11.2. ОПШТИНА ГОЛУБАЦ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
11.2.1. |
Голубац |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добра |
I–VIII |
|
|
|
Усије |
I–IV |
|
|
|
Радошевац |
I–IV |
|
|
|
Војилово |
I–IV |
|
|
|
Малешево |
I–IV |
|
|
|
Кудреш |
I–IV |
|
|
|
Житковица |
I–IV |
|
|
|
Двориште |
I–IV |
|
|
|
Кривача |
I–IV |
11.2.2. |
Браничево |
„Вељко Дугошевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Винци |
I–IV |
|
|
|
Шувајић |
I–IV |
|
|
|
Барич |
I–IV |
|
|
|
|
|
11.3. ОПШТИНА ЖАБАРИ |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
11.3.1. |
Жабари |
„Дуде Јовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Симићево |
I–VIII |
|
|
|
Породин |
I–VIII |
|
|
|
Брзоходе |
I–VIII |
|
|
|
Кочетин |
I–IV |
|
|
|
Сибница |
I–IV |
|
|
|
Четереже |
I–IV |
|
|
|
Витежево |
I–IV |
11.3.2. |
Александровац |
„Херој Роса Трифуновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Влашки До |
I–VIII |
|
|
|
Тићевац |
I–IV |
|
|
|
Свињарево |
I–IV |
|
|
|
Миријево |
I–IV |
|
|
|
Полатна |
I–IV |
|
|
|
Ореовица |
I–IV |
|
|
|
|
|
11.4. ОПШТИНА ЖАГУБИЦА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
11.4.1. |
Жагубицаф |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
|
|
|
Осаница |
I–IV |
|
|
|
Суви До |
I–IV |
|
|
|
Милатовац |
I–IV |
|
|
|
Вуковац |
I–IV |
|
|
|
Јошаница |
I–IV |
|
|
|
Изварица |
I–IV |
|
|
|
Рибаре |
I–IV |
11.4.2. |
Крепољин |
„Јован Шербановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Близнак |
I–IV |
|
|
|
Брезница |
I–IV |
|
|
|
Крупаја |
I–IV |
|
|
|
Милановац |
I–IV |
|
|
|
Сиге |
I–IV |
11.4.3. |
Лазница |
„Јован Шербановић” |
|
I–VIИ |
|
|
|
Селиште |
I–IV |
|
|
|
|
|
11.5. ОПШТИНА КУЧЕВО |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
11.5.1. |
Кучево |
„Угрин Бранковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Нересница |
I–VIII |
|
|
|
Буковска |
I–VIII |
|
|
|
шевица |
I–IV |
|
|
|
Церемошња |
I–IV |
|
|
|
Буковска Река |
I–IV |
11.5.2. |
Волуја |
„Слободан Јовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дубока |
I–VIII |
|
|
|
Раденка |
I–VIII |
|
|
|
Доња Раденка |
I–IV |
|
|
|
Бродица |
I–IV |
11.5.3. |
Раброво |
„Живојин Жика Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мустапић |
I–IV |
|
|
|
Мишљеновац |
I–IV |
|
|
|
Вуковић |
I–IV |
|
|
|
Клење |
I–IV |
|
|
|
Миљевић |
I–IV |
|
|
|
Зеленик |
I–IV* |
11.5.4. |
Турија |
„Вељко Дугошевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Каона |
I–IV |
|
|
|
Ракова Бара |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 40/99. |
||||
|
|
|
|
|
11.6. ОПШТИНА МАЛО ЦРНИЋЕ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
11.6.1. |
Божевац |
„Мирослав Николић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Црљенац |
I–VIII |
|
|
|
Кобиље |
I–IV |
|
|
|
Кула |
I–IV |
|
|
|
Забрега |
I–IV |
|
|
|
Аљудово |
I–IV |
11.6.2. |
Мало Црниће |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
|
|
|
Батуша |
I–IV |
|
|
|
Велико Црниће |
I–IV |
|
|
|
Калиште |
I–IV |
|
|
|
Салаковац |
I–IV |
11.6.3. |
Топоница |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врбница |
I–IV |
|
|
|
Велико Село |
I–IV |
|
|
|
Крављи До |
I–IV |
|
|
|
Шљивовац |
I–IV |
11.6.4. |
Смољинац |
„Дража Марковић Рођа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шапине |
I–IV |
|
|
|
Мало Градиште |
I–IV |
|
|
|
|
|
11.7. ОПШТИНА ПЕТРОВАЦ НА МЛАВИ |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
11.7.1. |
Буровац |
„Света Михајловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бусур |
I–IV |
|
|
|
Табановац |
I–IV |
11.7.2. |
Велико Лаоле |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мало Лаоле |
I–IV |
|
|
|
Крвије |
I–IV |
|
|
|
Бистрица |
I–IV |
11.7.3. |
Мелница |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стамница |
I–VIII |
11.7.4. |
Орешковица |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добрине |
I–IV |
|
|
|
Вошановац |
I–IV |
11.7.5. |
Петровац |
„Бата Булић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кнежица |
I–IV |
|
|
|
Лесковац |
I–IV |
|
|
|
Забрђе |
I–IV |
|
|
|
Лопушник |
I–IV |
|
|
|
Панково |
I–IV |
|
|
|
Бошњак |
I–IV |
|
|
|
Велики Поповац |
I–IV |
11.7.6. |
Рановац |
„Јован Шербановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кладурово |
I–IV |
|
|
|
Манастирица |
I–IV |
11.7.7. |
Рашанац |
„Проф. Брана Пауновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Каменово |
I–VIII |
|
|
|
Старчево |
I–IV |
|
|
|
Дубочка |
I–IV |
|
|
|
Орљево |
I–IV |
|
|
|
Трновче |
I–IV |
11.7.8. |
Шетоња |
„Мирослав Букумировић Букум” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ждрело |
I–IV |
|
|
|
Ђовдин |
I–IV |
|
|
|
Везичево |
I–IV |
|
|
|
|
|
11.8. ОПШТИНА ПОЖАРЕВАЦ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
11.8.1. |
Пожаревац |
„Доститеј Обрадовић |
|
I–VIII |
11.8.2. |
Пожаревац |
„Краљ Александар I”** |
|
I–VIII |
11.8.3. |
Пожаревац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Забела |
I–VIII |
|
|
|
Дубравицаф |
I–IV |
|
|
|
Батовац |
I–IV |
|
|
|
Брежане |
I–IV |
|
|
|
Драговац |
I–IV |
|
|
|
Живица |
I–IV |
11.8.4. |
Пожаревац |
„Свети Сава* |
|
I–VIII |
|
|
|
Ћириковац |
I–IV |
11.8.5. |
Пожаревац |
„Десанка максимовић |
|
I–VIII |
11.8.6. |
Костолац |
„Јован Цвијић”** |
Петка |
I–IV |
|
|
|
Острво |
I–IV |
|
|
|
Кленовина |
I–IV |
|
|
|
Стари Костолац |
I–IV |
11.8.7. |
Брадарац |
„Божидар Димитријевић Козица” |
|
I–VIII |
|
|
|
Речица |
I–IV |
|
|
|
Кличевац |
I–VIII |
|
|
|
Дрмно |
I–IV |
|
|
|
Маруљевац |
I–IV |
|
|
|
Бубушинац |
I–IV |
|
|
|
Братинад |
I–IV |
|
|
|
Набрђе |
I–IV |
|
|
|
Трњане |
I–VIII |
|
|
|
Касидол |
I–VIII |
|
|
|
Баре |
I–VIII |
|
|
|
Баре |
I–VIII |
|
|
|
Берање |
I–IV |
11.8.8. |
Лучица |
„Милош Савић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пољана |
I–VIII |
|
|
|
Пругово |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 7/2002. ** „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
||||
12. ОКРУГ ШУМАДИЈСКИ 12.1. ОПШТИНА АРАНЂЕЛОВАЦ |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
12.1.1. |
Аранђеловац |
„Милан Илић Чича” |
|
I–VIII |
|
|
|
Босута |
I–IV |
|
|
|
Гараши |
I–IV |
|
|
|
Јеловик |
I–IV |
12.1.2. |
Аранђеловац |
„Милош Обреновић” |
|
I–VIII |
12.1.3. |
Аранђеловац |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Буковик |
I–VIII |
12.1.4. |
Аранђеловац |
„Светолик Ранковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мисача |
I–IV |
12.1.5. |
Аранђеловац |
„Илија Гарашанин”** |
|
I–VIII |
|
|
|
Вукосавци |
I–IV |
|
|
|
Горња Трешњевица |
I–IV |
12.1.6. |
Партизани |
„Славко Поповић” |
|
I–VIII |
12.1.7. |
Орашац |
„Први српски устанак” |
|
I–VIII |
|
|
|
Копљаре |
I–IV |
12.1.8. |
Стојник |
„Вук Караџић" |
|
I–VIII |
12.1.9. |
Бања |
„Душан Радоњић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брезовац |
I–IV |
|
|
|
мариновац |
I–IV |
12.1.10. |
Венчани |
„Веља Герасимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Тулеж |
I–IV |
12.1.11. |
Раниловић |
„Љубомир Љуба Ненадовић” |
|
I–VIII |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
|
|||
|
|
|
|
|
12.2. ОПШТИНА БАТОЧИНА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
12.2.1. |
Баточина |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бадњевац |
I–VIII |
|
|
|
Брзан |
I–VIII |
|
|
|
Градац |
I–VIII |
|
|
|
Доброводица |
I–IV |
|
|
|
Жировница |
I–IV |
|
|
|
Кијево |
I–IV |
|
|
|
Милатовац |
I–IV |
|
|
|
Прњавор |
I–IV |
|
|
|
Солидо |
I–IV |
|
|
|
Црни Као |
I–IV |
|
|
|
|
|
12.3. ОПШТИНА КНИЋ |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
12.3.1. |
Гружа |
„Рада Шубакић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врбета |
I–IV |
|
|
|
Губеревац |
I–VIII |
|
|
|
Лесковац |
I–IV |
|
|
|
Липница |
I–IV |
|
|
|
Љубић |
I–IV |
|
|
|
Пајсијевић |
I–IV |
|
|
|
Честин |
I–IV |
12.3.2. |
Кнић |
„Вук Караџић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Бумбарево Брдо |
I–IV |
|
|
|
Бучковица |
I–IV |
|
|
|
Гунцати |
I–IV |
|
|
|
Драгушица |
I–IV |
|
|
|
Жуње |
I–IV |
|
|
|
Пољци – засеок |
|
|
|
|
Гунцата |
I–IV |
|
|
|
Претоке |
I–IV |
|
|
|
Радмиловић |
I–IV |
|
|
|
Рашковић |
I–IV |
12.3.3. |
Топоница |
„Драгољуб Божовић Жућа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Баре |
I–VII |
|
|
|
Бечевица |
I–IV |
|
|
|
Борач |
I–IV |
|
|
|
Брњица |
I–IV |
|
|
|
Гривац |
I–IV |
|
|
|
Дубрава |
I–IV |
|
|
|
Забојница |
I–IV |
|
|
|
Коњуша |
I–IV |
|
|
|
Љуљаци |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
||||
|
|
|
|
|
12.4. ОПШТИНА КРАГУЈЕВАЦ |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
12.4.1. |
Белошевац |
ПШкола са домом за ученике оштећеног слуха* |
|
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
||||
12.4.2. |
Грошница |
„Наталија Нана Недељковић” |
|
I–IV |
|
|
|
Аџине Ливаде |
I–IV |
|
|
|
Вињиште |
I–IV |
12.4.3. |
Десимировац |
„Сретен Младеновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горње |
|
|
|
|
јарушице |
I–IV |
|
|
|
Лужнице |
I–VIII |
|
|
|
Нови Милановац |
I–IV |
|
|
|
Опорница |
I–IV |
|
|
|
Пајазитово |
I–IV |
|
|
|
Ресник |
I–VIII |
|
|
|
Церовац |
I–IV |
12.4.4. |
Драгобраћа |
„Милоје Симовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Голочело |
I–IV |
|
|
|
Дреновац |
I–IV |
12.4.5. |
Ердеч |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
12.4.6. |
Крагујевац |
„Радоје Домановић” |
|
I–VIII |
12.4.7. |
Крагујевац |
„Милутин и Дра-гиња Тодоровић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Илићево |
I–IV |
12.4.8. |
Крагујевац |
„Станислав Сремчевић” |
|
I–VIII |
12.4.9. |
Крагујевац |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горње Комарице |
I–IV |
12.4.10. |
Крагујевац |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велике Пчелице |
I–IV |
|
|
|
Велика Сугубина |
I–IV |
|
|
|
Горња Сабанта |
I–VIII |
|
|
|
Јовановац |
I–IV |
12.4.11. |
Крагујевац |
„21. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добрача |
I–IV |
|
|
|
Каменица |
I–IV |
|
|
|
Рогојевац |
I–IV |
12.4.12. |
Крагујевац |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дивостин |
I–IV |
|
|
|
Драча |
I–IV |
|
|
|
Шумарице |
I–IV |
12.4.13. |
Крагујевац |
„Мома Станојловић” |
|
I–VIII |
12.4.14. |
Крагујевац |
„Трећи крагујевачки батаљон” |
|
I–VIII |
12.4.15. |
Крагујевац |
„Вук Стефановић Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Букоровац |
I–IV |
|
|
|
Трмбас |
I–IV |
12.4.16. |
Крагујевац |
„Мирко Јовановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Петровац |
I–IV |
12.4.17. |
Крагујевац |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доње Грбице |
I–IV |
|
|
|
Поскурице |
I–IV |
12.4.18. |
Маршић |
„19. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ботуње |
I–VIII |
|
|
|
Доње Комарице |
I–IV |
|
|
|
Корман |
I–IV |
|
|
|
Цветојевад |
I–IV |
12.4.19. |
Станово, Крагујевац |
„Живадинка Дивац” |
|
I–VIII |
12.4.20. |
Станово, Крагујевац |
„Драгиша Михаиловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мале челице |
I–IV |
12.4.21. |
Страгари |
„Јулијана Ћатић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Влакча |
I–IV |
|
|
|
Горње Стругаре |
I–IV |
|
|
|
Маслошево |
I–IV |
|
|
|
Рамаћа |
I–IV |
|
|
|
Угљаревац |
I–IV |
12.4.22. |
Чумић |
„11. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велики Шењ |
I–IV |
|
|
|
|
|
12.5. ОПШТИНА ЛАПОВО |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
12.5.1. |
Лапово |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Одељак три |
I–IV |
|
|
|
Одељак четири |
I–IV |
|
|
|
|
|
12.6. ОПШТИНА РАЧА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
12.6.1. |
Рача |
„Карађорђе” |
|
I–VIII |
|
|
|
Борци |
I–IV |
|
|
|
Бошњане |
I–IV |
|
|
|
Велико Крчмаре |
I–IV |
|
|
|
Вишевац |
I–IV |
|
|
|
Вучић |
I–IV |
|
|
|
Доња Рача |
I–IV |
|
|
|
Јарушице |
I–IV |
|
|
|
Дубочар-засеок |
|
|
|
|
Саранова |
I–IV |
|
|
|
Ђурђево |
I–VIII |
|
|
|
Мало Крчмаре |
I–VIII |
|
|
|
Мирошевац |
I–IV |
|
|
|
Поповић |
I–IV |
|
|
|
Сараново |
I–VIII |
|
|
|
Селци Брдо |
I–IV |
|
|
|
Селци Поље |
I–IV |
|
|
|
Сипић |
I–IV |
|
|
|
Трска |
I–IV |
12.7. ОПШТИНА ТОПОЛА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
12.7.1. |
Белосавци |
„Сестре Радовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Загорица |
I–IV |
|
|
|
Крћевац |
I–IV |
|
|
|
Маскар Рајковац |
I–IV |
12.7.2. |
Горња Трнава |
„Милутин Јеленић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Трнава „Витлина” |
I–IV |
|
|
|
Доња Трнаваф |
I–IV |
|
|
|
Овсиште |
I–IV |
|
|
|
Светлић |
I–IV |
12.7.3. |
Доња Шаторња |
„Живко Томић” |
Блазнава |
I–IV |
|
|
|
Доња Трешњевица |
I–III |
|
|
|
Винча |
I–IV |
|
|
|
Јарменовци |
I–IV |
|
|
|
Пласковац |
I–IV |
12.7.4. |
Наталинци |
„Милан Благојевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горович |
I–IV |
|
|
|
Јунковац |
I–IV |
|
|
|
Клока |
I–IV |
|
|
|
Шуме |
I–IV |
12.7.5. |
Топола |
„Карађорђе” |
|
I–VIII |
|
|
|
Божурња |
I–IV |
|
|
|
Жабаре |
I–IV |
|
|
|
Липовац |
I–IV |
|
|
|
|
|
13. ОКРУГ ПОМОРАВСКИ 13.1. ОПШТИНА ДЕСПОТОВАЦ |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
13.1.1. |
Велики Поповић |
„Стеван Синђелић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Балајнац |
I–IV |
|
|
|
Богава |
I–IV |
|
|
|
Брестово |
I–IV |
|
|
|
Јасеново |
I–IV |
|
|
|
Медвеђа |
I–IV |
13.1.2. |
Деспотовац |
„Деспот Стеван Високи” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бељајка |
I–IV |
|
|
|
Буковац |
I–IV |
|
|
|
ВИтанце |
I–IV |
|
|
|
Ломница |
I–IV |
|
|
|
Милива |
I–IV |
|
|
|
Трућевац |
I–IV |
13.1.3. |
Плажане |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Грабовица |
I–IV |
|
|
|
Златово |
I–IV |
13.1.4. |
Ресавица |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Равна Река |
I–IV |
|
|
|
Сењски Рудник |
I–VIII |
13.1.5. |
Стењевац |
„Стеван Немања” |
|
I–VIII |
|
|
|
Двориште |
I–IV |
|
|
|
Језеро |
I–IV |
|
|
|
Јеловац |
ИВ |
|
|
|
Липовица |
I–IV |
|
|
|
Пањевац |
I–IV |
|
|
|
Поповњак |
I–IV |
|
|
|
Сладаја |
I–IV |
|
|
|
Стрмостен |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
13.2. ОПШТИНА ЈАГОДИНА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
13.2.1. |
Багрдан |
„Јоца Милосављевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Рачник |
I–IV |
|
|
|
Доњи Рачник |
I–IV |
|
|
|
Ловци |
I–IV |
|
|
|
Милошево |
И–И |
|
|
|
Стонжило |
I–IV |
13.2.2. |
Бунар |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Белица |
I–IV |
|
|
|
Драгоцвет |
I–VIII |
|
|
|
Лозовик |
I–IV |
|
|
|
Међуреч |
I–IV |
|
|
|
Међуреч |
I–IV |
|
|
|
Слатина |
I–IV |
|
|
|
Шантаровац |
I–IV |
|
|
|
Шуљковац |
I–IV |
13.2.3. |
Глоговац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добра Вода |
I–IV |
|
|
|
Дражмировац |
I–IV |
|
|
|
Дубока |
I–VIII |
|
|
|
Мали Поповић |
I–IV |
|
|
|
Рајкинац |
I–IV |
13.2.4. |
Јагодина |
„Рада Миљковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Буковче |
I–IV |
|
|
|
Вољавче |
I–IV |
13.2.5. |
Јагодина |
„Бошко Ђуричић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Винорача |
I–II |
|
|
|
Деоница |
I–IV |
13.2.6. |
Јагодина |
„17. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врановац |
I–IV |
|
|
|
Горње Штипље |
I–III |
|
|
|
Црнче |
I–IV |
13.2.7. |
Јагодина |
„Горан Остојић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Трнава |
I–IV |
13.2.8. |
Јагодина |
„Милан Мијалковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
МЗ Насеље Ђурђево Брдо |
I–IV |
13.2.9. |
Мајур |
„Радисав Никчевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Главинци |
I–IV |
|
|
|
Драгошевац |
I–IV |
|
|
|
Коларе |
I–VIII |
|
|
|
Медојевац |
I |
13.2.10. |
Рибаре |
„Љубиша Урошевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кончарево |
I–VIII |
|
|
|
Кочино Село |
I–IV |
|
|
|
Ново Ланиште |
I–IV |
|
|
|
Ракитово |
I–IV |
|
|
|
Старо Ланиште |
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 24/2000. |
||||
13.3. ОПШТИНА ПАРАЋИН |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
13.3.1. |
Доња Мутница |
„Бранко Крсмановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Мутница |
I–IV |
|
|
|
Извор |
I–IV |
|
|
|
Клачевица |
I–IV |
|
|
|
Лешје |
I–IV |
|
|
|
Плана |
I–VIII |
13.3.2. |
Параћин |
„Радоје Домановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доње Видово |
I–VIII |
|
|
|
Стрижа |
I–IV |
13.3.3. |
Параћин |
„Момчило Поповић Озрен” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лебина |
I–IV |
|
|
|
Мириловац |
I–IV |
13.3.4. |
Параћин |
„Стеван Јаковљевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Главица |
I–IV |
|
|
|
Давидовац |
I–IIII |
13.3.5. |
Параћин |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Чепуре |
I–IV |
13.3.6. |
Поповац |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бошњане |
I–IV |
|
|
|
Буљане |
I–VIII |
|
|
|
Забрега |
I–IV |
|
|
|
Стубица |
I–VIII |
|
|
|
Шалудовац |
I–IV |
13.3.7. |
Поточац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рашевица |
I–IV |
|
|
|
Својново |
I–IV |
|
|
|
Трешњевица |
I–VIII |
13.3.8. |
Сикирица |
„Бранко Крсмановић |
|
I–VIII |
|
|
|
Бусиловац |
I–VIII |
|
|
|
Голубовац |
I–IV |
|
|
|
Горње Видово |
I–IV |
|
|
|
Дреновац |
I–VIII |
|
|
|
Крежбинац |
I–IV |
|
|
|
Ратаре |
I–IV |
|
|
|
|
|
13.4. ОПШТИНА РЕКОВАЦ |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
13.4.1. |
Белушић |
„Душан Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Богалинац |
I–IV |
|
|
|
Драгово |
I–VIII |
|
|
|
Жупањевац |
I–IV |
|
|
|
Калудра |
I–IV |
|
|
|
Лепојевић |
I–IV |
|
|
|
Надрље |
I–IV |
|
|
|
Опарић |
I–VIII |
|
|
|
Превешт |
I–IV |
|
|
|
Секурич |
I–IV |
|
|
|
Сибница |
I–IV |
|
|
|
Шљивица |
I–IV |
13.4.2. |
Рековац |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Беочић |
I–IV |
|
|
|
„Велика Кршевица”** |
I–IV** |
|
|
|
Вукмановац |
I–IV |
|
|
|
Кавадар |
I–IV |
|
|
|
Комаране |
I–IV |
|
|
|
Лоћика |
I–VIII |
|
|
|
Мотрић |
I–IV |
|
|
|
Ратковић |
I–IV |
|
|
|
Сиљевица |
I–IV |
|
|
|
Урсуле |
I–IV |
|
|
|
Цикот |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 31/98 |
||||
|
|
|
|
|
13.5. ОПШТИНА СВИЛАНАЦ* |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
13.5.1. |
Свилајнац |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бобово |
I–IV |
|
|
|
Врлане |
I–IV |
|
|
|
Гложане |
I–IV |
|
|
|
Грабовац |
I–IV |
|
|
|
Дубље |
I–IV |
|
|
|
Дубница |
I–IV |
|
|
|
Луковица |
I–IV |
|
|
|
Проштинац |
I–IV |
|
|
|
Црквенац |
I–IV |
13.5.2. |
Војска |
„Стеван Синђелић” |
Бресје |
I–VIII |
|
|
|
Мачевац |
I–VIII |
|
|
|
Радошин |
I–VIII |
13.5.3. |
Кушиљево |
„Вожд Карађорђе” |
I–VIII |
|
13.5.4. |
Седларе |
„Бранко Радичевић” |
Ђуринац |
I–VIII |
|
|
|
Купиновац |
I–VIII |
|
|
|
Роанда |
I–VIII |
|
|
|
Роћевац |
I–VIII |
|
|
|
Суботица |
I–VIII |
|
|
|
Тропоње |
I–VIII |
* „Службени гласник РС”, број 50/2002. |
||||
13.6. ОПШТИНА ЋУПРИЈА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
13.6.1. |
Ћуприја |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бигреница |
I–IV |
|
|
|
Паљане |
I–IV |
|
|
|
Јовац |
I–VIII |
|
|
|
Кованица |
I–IV |
|
|
|
Остриковац |
I–IV |
|
|
|
Старо Село |
I–IV |
13.6.2. |
Ћуприја |
„13.октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вирине |
I–IV |
|
|
|
Мијатовац |
I–IV |
|
|
|
Сење |
I–VIII |
|
|
|
Супска |
I–IV |
13.6.3. |
Ћуприја |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Батинац |
I–IV |
|
|
|
Влашка |
I–IV |
|
|
|
Исаково |
I–IV |
|
|
|
Крушар |
I–VIII |
|
|
|
|
|
14. ОКРУГ БОРСКИ 14.1. ОПШТИНА БОР |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
14.1.1. |
Кривељ |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мали Кривељ |
I–IV |
|
|
|
Бучје |
I–IV |
|
|
|
Крушар |
I–IV |
|
|
|
Горњане |
I–IV |
|
|
|
Преко Крш |
I–IV |
14.1.2. |
Бор |
„3. октобар” |
|
I–VIII |
14.3.3. |
Бор |
„9. српска ударна бригада” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лука |
I–IV |
14.1.4. |
Бор |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Оштрељ |
I–IV |
14.1.5. |
Бор |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Бела Река |
I–IV |
|
|
|
Танда |
I–IV |
14.1.6. |
Бор |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Слатина |
I–IV |
14.1.7. |
Брестовац |
„Станоје Миљковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Метовница |
I–VIII |
|
|
|
Шарбановац |
I–VIII |
|
|
|
Тимок |
I–IV |
14.1.8. |
Злот |
„Петар Радовановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Селиште |
I–IV |
|
|
|
Кобила |
I–IV |
|
|
|
|
|
14.2. ОПШТИНА КЛАДОВО |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
14.2.1. |
Кладово |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Костол |
I–IV |
|
|
|
Мала Врбица |
I–IV |
|
|
|
Велика Врбица |
I–IV |
|
|
|
Кладушница |
I–IV |
|
|
|
Давидовац |
I–IV |
|
|
|
Нови Сип |
I–IV |
|
|
|
Милутиновац |
I–IV |
|
|
|
|
|
14.2.2. |
Брза Паланка |
„Стефанија Михајловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Грабовица |
I–IV |
|
|
|
Каменица |
I–IV |
|
|
|
Љубичевац |
I–IV |
|
|
|
Велесница |
I–IV |
|
|
|
Купузиште |
I–IV |
|
|
|
Река |
I–IV |
|
|
|
Алун |
I–IV |
|
|
|
Велики Бељан |
I–IV |
|
|
|
Килома |
I–IV |
14.2.3. |
„Хајдук Вељко” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Ртково |
I–IV |
|
|
|
Вагуга |
I–IV |
14.2.4. |
Подвршка |
„Љубица Јовано-вић-Радосављевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Манастирица |
I–IV |
|
|
|
Дурак |
I–IV |
14.2.5. |
Текија |
„Светозар Радић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Планиница |
I–IV |
|
|
|
|
|
14.3. ОПШТИНА МАЈДАНПЕК |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
14.3.1. |
Доњи Милановац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бољетин |
I–IV |
|
|
|
Голубиње |
I–IV |
|
|
|
Штрбац |
I–IV |
|
|
|
Копана Главица |
I–IV |
|
|
|
Мироч |
I–IV |
|
|
|
Мосна |
I–IV |
|
|
|
Кулма Тополница |
I–IV |
|
|
|
Клокочевац |
I–IV |
|
|
|
Тополница** |
I–IV** |
14.3.2. |
Мајданпек |
„Велимир Маркићевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дебели Луг |
I–IV |
14.3.3. |
Мајданпек |
„12. септембар” |
|
I–VIII |
14.3.4. |
Рудна Глава |
„Бранко Перић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Црнајка |
I–IV |
|
|
|
Близна |
I–IV |
|
|
|
„Букова глава”*** |
I–IV*** |
|
|
|
Крш |
I–IV |
14.3.5. |
Влаоле |
„Миладин Бучановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јасиково |
I–IV |
|
|
|
Лесково |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службеник гласник РС”, број 20/97 *** „Службени гласник РС”, број 58/97 |
||||
|
|
|
|
|
14.4. ОПШТИНА НЕГОТИН |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
14.4.1. |
Рајац |
„Момчило Ранковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Браћевац |
I–VIII |
|
|
|
Тамнич |
I–IV |
|
|
|
Црномасница |
I–IV |
|
|
|
Александрово |
I–IV |
|
|
|
Ковилово |
I–IV |
|
|
|
Смедеревац |
I–IV |
|
|
|
Вељково |
I–IV |
14.4.2. |
Кобишница |
„Стеван Мокрањац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Буковче |
I–IV |
|
|
|
Србово |
I–IV |
14.4.3. |
Штубик |
„Хајдук Вељко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шаркамен |
|
|
I–IV |
|
|
|
|
|
|
Плавна |
I–IV |
|
|
|
Малајница |
I–IV |
|
|
|
Турија |
I–IV |
14.4.4. |
Јабуковац |
„Јован Јовановић Змај”*** |
|
I–VIII |
|
|
|
Вратна |
I–IV |
|
|
|
Циганско Гробље |
I–IV |
14.4.5. |
Уровица |
„Бранислав Нушић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Слатина |
I–IV |
14.4.6. |
Душановац |
„Павле Илић Вељко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Михајловац |
I–VIII |
|
|
|
Дупљане |
I–IV |
|
|
|
Мала Каменица |
I–IV |
14.4.7. |
Неготин |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Видровац |
I–IV |
|
|
|
Поповица |
I–IV |
|
|
|
Трњане |
I–IV |
|
|
|
Чубра |
I–IV |
14.4.8. |
Неготин |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Карбулово |
I–IV |
|
|
|
Јасеница |
I–IV |
|
|
|
Милошево |
I–IV |
14.4.9. |
Неготин |
„Вера Радосављевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мокрање |
I–IV |
|
|
|
Речка |
I–IV |
|
|
|
Брестовац |
I–IV |
|
|
|
Сиколе |
I–IV |
|
|
|
Самариновац |
I–IV |
14.4.10. |
Прахово |
„Павле Илић Вељко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Радујевац |
I–VIII |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
15. ОКРУГ ЗАЈЕЧАРСКИ 15.1. ОПШТИНА БОЉЕВАЦ |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
15.1.1. |
Сумраковац |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Савинац |
I–IV |
|
|
|
Оснић Тимок |
I–IV |
|
|
|
Оснић |
I–IV |
|
|
|
Оснић Буково |
I–IV |
15.1.2. |
Бољевац |
„9. српска бригада” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бачевица |
I–IV |
|
|
|
Валахоње |
I–IV |
|
|
|
Валахоње Буково |
I–IV |
|
|
|
Добро Поље |
I–IV |
|
|
|
Добрујевац* |
I–IV* |
|
|
|
Јабланица |
I–IV |
|
|
|
Криви Вир |
I–IV |
|
|
|
Луково |
I–IV |
|
|
|
Мали Извор |
I–IV |
|
|
|
Мирово** |
I–IV** |
|
|
|
Рујиште |
I–IV |
|
|
|
Ртањ |
I–IV |
15.1.3. |
Погорац |
„Ђорђе Симеоновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Боговина насеље |
I–IV |
|
|
|
Боговина Село |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 31/98 ** „Службени гланик РС”, број 20/97 |
||||
|
|
|
|
|
15.2. ОПШТИНА ЗАЈЕЧАР |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
15.2.1. |
Велики Извор |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Халово |
I–IV |
15.2.2. |
Зајечар |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VII |
|
|
|
Лубница |
I–VIII |
|
|
|
Шљивар |
I–IV |
|
|
|
Планиница |
I–IV |
15.2.3. |
Зајечар |
„Љуба Нешић” |
|
I–VIII |
15.2.4. |
Зајечар |
„Добривоје Радо-сављевић-Боби” |
|
I–VIII |
|
|
|
Звездан |
I–VIII |
|
|
|
Гамзиград |
I–IV |
15.2.5. |
Мали Јасеновац |
„15. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Градсково |
I–IV |
|
|
|
Шипиково |
I–IV |
|
|
|
Велики Јасеновац |
I–IV |
15.2.6. |
Рготина |
„Јеремија Илић-Јегор” |
|
I–VIII |
15.2.7. |
Грљан |
„Владислав Петковић-Дис” |
|
I–VIII |
|
|
|
Грлиште |
I–VIII |
|
|
|
Ласово |
I–IV |
|
|
|
Горња Бела Река |
I–IV |
|
|
|
Вратарница |
I–IV |
|
|
|
Заграђе |
I–IV |
|
|
|
Мариновац |
I–IV |
|
|
|
Селачка |
I–IV |
|
|
|
Мали Извор |
I–IV |
|
|
|
Боровац |
I–IV |
15.2.8. |
Зајечар |
„Љубица Радо-сављевић-Нада” |
|
I–VIII |
15.2.9. |
Зајечар |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
15.2.10. |
Вражогрнац |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Николичево |
I–IV |
|
|
|
Трнавац |
I–IV |
15.2.11. |
Салаш |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велика Јасикова |
I–IV |
|
|
|
Копривница |
I–IV |
|
|
|
Мала Јасикова |
I–IV |
|
|
|
Дубочане |
I–IV |
|
|
|
Глоговица |
I–IV |
|
|
|
Брусник |
I–IV |
|
|
|
Метриш |
I–IV |
|
|
|
Табаковац |
I–IV |
|
|
|
|
|
15.3. ОПШТИНА КЊАЖЕВАЦ |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
15.3.1. |
Књажевац |
„Дубрава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кална |
I–VIII |
|
|
|
Балта Бериловац |
I–IV |
|
|
|
Горња Каменица |
I–IV |
|
|
|
Доња Каменица |
I–IV |
|
|
|
Штрбац |
I–IV |
|
|
|
Трговиште |
I–IV |
|
|
|
Горње Зуниче |
I–IV |
|
|
|
Доње Зуниче |
I–IV |
|
|
|
Дебелица |
I–IV |
|
|
|
Жуковац |
I–IV |
|
|
|
Минићево |
I–VIII |
|
|
|
Јаковац |
I–IV |
15.3.2. |
Књажевац |
„Вук Караџић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Подвис |
I–VIII |
|
|
|
Васиљ |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
||||
15.3.3. |
Књажевац |
„Димитрије Тодоровић Каплар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вина |
I–VIII |
|
|
|
Балановац |
I–IV |
|
|
|
Валевац |
I–IV |
|
|
|
Штипина |
I–IV |
|
|
|
Бучје |
I–IV |
|
|
|
Влашко Поље |
I–IV |
|
|
|
Булиновац |
I–IV |
|
|
|
Зоруновац |
I–IV |
15.3.4. |
„Младост” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
15.4. ОПШТИНА СОКОБАЊА |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
15.4.1. |
Сокобања |
„Митрополит Михаило”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Мужинац |
I–VIII |
|
|
|
Врело |
I–VIII |
|
|
|
Јошаница |
I–IV |
|
|
|
Дуго Поље |
I–IV |
|
|
|
Трубаревац |
I–IV |
|
|
|
Ресник |
I–IV |
|
|
|
Шарбановац |
I–IV |
|
|
|
Сесалац |
I–IV |
|
|
|
Раденковац |
I–IV |
|
|
|
Левовик |
I–IV |
|
|
|
Милушинац |
I–IV |
|
|
|
Читлук |
I–IV |
|
|
|
Врбовац |
I–IV |
|
|
|
Поружница |
I–IV |
|
|
|
Врмца |
I–IV |
|
|
|
Језеро |
I–IV |
|
|
|
Блендија |
I–IV |
|
|
|
Николинац |
I–IV |
|
|
|
Трговиште |
I–IV |
|
|
|
Жучковац |
I–IV |
|
|
|
Бели Поток |
I–IV |
|
|
|
Рујевица |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
||||
|
|
|
|
|
16. ОКРУГ ЗЛАТИБОРСКИ 16.1. ОПШТИНА АРИЉЕ |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.1.1. |
Латвица |
„Јездимир Трипковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Миросаљци |
I–IV |
|
|
|
Трешњевица |
I–VIII* |
16.1.2. |
Крушчица |
„Ратко Јовановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Висока |
I–VIII |
|
|
|
Радошево |
I–IV |
|
|
|
Гривска |
I–IV |
|
|
|
Северово |
I–IV |
16.1.3. |
Бреково |
„Светолик Лазаревић-Лаза” |
Добраче |
I–VIII |
|
|
|
Бјелуша |
I–IV |
|
|
|
Малич |
I–IV |
|
|
|
Ручетин |
I–IV |
16.1.4. |
Ариље |
„Стеван Чоловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Радобуђа |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 26/2001. |
||||
16.2. |
ОПШТИНА БАЈИНА БАШТА |
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.2.1. |
Костојевићи |
„Душан Јерковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Злодол |
I–VIII |
|
|
|
Јакаљ |
I–IV |
|
|
|
Заглавак |
I–IV |
|
|
|
Јеловик |
I–IV |
16.2.2. |
Бајина Башта |
„Рајак Павићевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пилица |
I–VIII |
|
|
|
Јасиковица |
I–IV |
|
|
|
Црвица |
I–IV |
|
|
|
Солотуша |
I–IV |
|
|
|
Пепељ |
I–IV |
16.2.3. |
Бајина Башта |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бесеровина |
I–IV |
|
|
|
Перућац |
I–IV |
|
|
|
Растиште |
I–IV |
|
|
|
Јагоштина |
I–IV |
|
|
|
Рача |
I–IV |
|
|
|
Митровац |
I–IV |
|
|
|
Заовине |
I–VIII |
16.2.4. |
Рогачица |
„Стеван Јоксимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бачевци |
I–VIII |
|
|
|
Јасик |
I–IV |
|
|
|
Оклетац |
I–IV |
|
|
|
Овчиња |
I–IV |
|
|
|
Гвоздац |
I–IV |
|
|
|
Љештанско |
I–IV |
|
|
|
Зарожје |
I–IV |
|
|
|
Пашина Раван |
I–IV |
|
|
|
|
|
16.3. ОПШТИНА КОСЈЕРИЋ* |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.3.1. |
Косјерић |
„Мито Игумановић” |
Ражана |
I–VIII |
|
|
|
Брајковићи |
I–VIII |
|
|
|
Дреновци |
I–IV |
|
|
|
Забава |
I–IV |
|
|
|
Радановци |
I–IV |
|
|
|
Скакавци |
I–IV |
|
|
|
Субјел |
I–IV |
|
|
|
Тубићи |
I–IV |
16.3.2 |
Сеча Река |
„Јелена-Лела Субић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Варда |
I–VIII |
|
|
|
Парамун |
I–IV |
|
|
|
Зарићи |
I–IV |
|
|
|
Мушићи |
I–IV |
|
|
|
Годочево |
I–IV |
|
|
|
Маковиште |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 26/2001. |
||||
16.4. ОПШТИНА НОВА ВАРОШ |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.4.1. |
Јасеново |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Бела Река |
I–IV |
|
|
|
Горња Бела Река |
I–IV |
|
|
|
Кућани |
I–IV |
|
|
|
Трудово |
I–IV |
16.4.2. |
Радоиња Кокин Брод |
„Гојко Друловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рутоши |
I–IV |
|
|
|
Кокин Брод |
I–IV |
|
|
|
Негбина |
I–VIII |
|
|
|
Драглица |
I–IV |
16.4.3. |
Божетићи |
„Кнезова Рашковића”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Штитково |
I–IV |
|
|
|
Буковик |
I–IV |
|
|
|
Лепојевићи |
I–IV |
16.4.4. |
Бистрица |
„Добрисав Добрица Рајић” |
|
I–VII |
|
|
|
Доња Бистрица |
I–IV |
16.4.5. |
Нова Варош |
„Живко Љујић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дражевићи |
I–IV |
16.4.6. |
Акмачићи |
„Момир Пуцаревић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вилови |
I–IV |
|
|
|
Дрмановићи |
I–IV |
|
|
|
Мишевићи |
I–IV |
|
|
|
Радијевићи |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 9/2003 |
||||
16.5. ОПШТИНА ПОЖЕГА |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.5.1. |
Пожега |
„Емилија Остојић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Прилипац |
I–VIII |
|
|
|
Средња Добриња |
I–VIII |
|
|
|
Роге |
I–VIII |
|
|
|
Горобиље |
I–IV |
|
|
|
Лопаш |
I–IV |
|
|
|
Пилатовићи |
I–IV |
|
|
|
Јелен До |
I–IV |
|
|
|
Лорет |
I–IV |
|
|
|
Горња Добриња |
I–IV |
|
|
|
Доња Добриња |
I–IV |
|
|
|
Рупељево |
I–IV |
|
|
|
Табановићи* |
I–IV* |
16.5.2. |
Пожега |
„Петар Лековић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Глумач |
I–IV |
|
|
|
Засеље |
I–IV |
|
|
|
Честобродица |
I–IV |
|
|
|
Здравчићи |
I–IV |
|
|
|
Висибаба |
I–IV |
|
|
|
Узићи |
I–IV |
|
|
|
Милићево Село |
I–IV |
|
|
|
Годовик |
I–IV |
|
|
|
Јежевица |
I–VIII |
|
|
|
Душковци |
I–VIII |
|
|
|
Тометино Поље |
I–IV |
* „Службени гласник РС”,број 20/97 |
|
|||
|
|
|
|
|
16.6. ОПШТИНА ПРИБОЈ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.6.1. |
Прибој |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
16.6.2. |
Прибој |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Милијеш |
I–IV |
16.6.3. |
Саставци |
„9. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Касидол |
I–IV |
|
|
|
Херцеговачка Голеш |
I–IV |
|
|
|
Међуречје |
I–IV |
|
|
|
Бучје |
I–VIII |
|
|
|
Забрњица |
I–VIII |
|
|
|
Крајчиновићи |
I–VIII |
|
|
|
Заостро |
I–IV |
16.6.4. |
Прибој |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стрмац |
I–IV |
|
|
|
Забрђе |
I–IV |
|
|
|
Сјеверин |
I–IV |
16.6.5. |
Бања код Прибоја |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мажићи |
I–IV |
|
|
|
Калафати |
I–IV |
16.6.6. |
Кратово |
„Радоман Пајовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јелача |
I–IV |
|
|
|
Челице |
I–IV |
|
|
|
|
|
16.7. ОПШТИНА ПРИЈЕПОЉЕ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.7.1. |
Ивање |
„Бошко Буха” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дивци |
I–IV |
|
|
|
Лучице |
I–IV |
|
|
|
Сопотница |
I–IV |
16.7.2. |
Пријепоље |
„Владимир Перић Валтер” |
|
I–VIII |
|
|
Залуг |
Душманићи |
I–IV |
|
|
|
Кучин |
I–IV |
|
|
|
Џурово |
I–IV |
16.7.3. |
Доње Бабине Јабука |
„10. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горње Бабине |
I–IV |
|
|
|
Црквени Тоци |
I–IV |
|
|
|
Забрњи Тоци |
I–IV |
|
|
|
Ђурашићи |
I–IV |
16.7.4. |
Велика Жупа |
„Душан Томашевић Ћирко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Хрта |
I–IV |
|
|
|
Камена Гора |
I–IV |
16.7.5. |
Коловрат-Пријепоље |
„Милосав Стиковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ратајска |
I–VIII |
16.7.6. |
Сељашница |
„Михаило Беховић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јабука |
I–IV |
|
|
|
Звијезд |
I–IV |
|
|
|
Карошевина |
I–IV |
16.7.7. |
Пријепоље |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Аљиновићи |
I–VIII |
|
|
|
Милошев До |
I–IV |
|
|
|
Каћево |
I–IV |
|
|
|
Хисарџик |
–IV |
|
|
|
Косатица |
I–IV |
|
|
|
„Првошево”* |
I–IV* |
|
|
|
Ташево |
I–IV |
16.7.8. |
Бродарево |
„Светозар Марковић” |
Поток |
I–IV |
|
|
|
Завинограђе |
I–IV |
|
|
|
Слатина |
I–IV |
|
|
|
Ивезићи |
I–IV |
|
|
|
Гостун |
I–IV |
|
|
|
Заступ |
I–IV |
|
|
|
Комаран |
I–VIII |
|
|
|
Гојковићи |
I–IV |
|
|
|
Матаруге |
I–IV |
|
|
|
Милаковићи |
I–IV |
|
|
|
Горњи Страњани |
I–IV |
|
|
|
Доњи Страњани |
I–IV |
* „Службени гласник РС” број 58/97 |
||||
|
|
|
|
|
16.8. ОПШТИНА СЈЕНИЦА |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.8.1. |
Штаваљ |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ступ |
I–IV |
|
|
|
Брњица |
I–IV |
|
|
|
Драгојловић |
I–IV |
16.8.2. |
Дуга Пољана |
„Братство јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дражевиће |
I–IV |
|
|
|
Каменица |
I–IV |
|
|
|
Житниће |
I–IV |
|
|
|
Жабрен |
I–IV |
|
|
|
Шаре |
I–IV |
16.8.3. |
Кладница |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Урсуле |
I–IV |
|
|
|
Сугубине |
I–IV |
16.8.4. |
Баре |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врбчица |
I–IV |
|
|
|
Крајиновићи |
I–IV |
|
|
|
Црвско |
I–IV |
16.8.5. |
Сјеница |
„12. децембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Багачићи |
I–IV |
|
|
|
Бачије |
I–IV |
|
|
|
Вапа |
I–IV |
|
|
|
Дунишићи |
I–IV |
|
|
|
Фијуљ |
I–IV |
16.8.6. |
Раждагиња |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кијевци |
I–IV |
|
|
|
Дујке |
I–IV |
16.8.7. |
Карајукића Бунари |
„Рифат Бурџевић-Тршо” |
|
I–VIII |
|
|
|
Угао |
I–IV |
|
|
|
Долиће |
I–IV |
|
|
|
Буђево |
I–IV |
|
|
|
Тузиње |
I–IV |
|
|
|
Цветиновиће |
I–IV |
|
|
|
Расно |
I–VIII |
16.8.8. |
Сјеница |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Тријебине |
I–VIII |
|
|
|
Гоње |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 20/97 |
||||
|
|
|
|
|
16.9. ОПШТИНА УЖИЦЕ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.9.1. |
Севојно |
„Алекса Дејовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Крвавци |
I–VIII |
|
|
|
Злакуса |
I–IV |
16.9.2. |
Ужице |
„Прва основна школа”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Стапари |
I–VIII |
|
|
|
Какчер |
I–IV |
16.9.3. |
Ужице |
„Стари град”** |
|
I–VIII |
|
|
|
Турица |
I–IV |
|
|
|
Волујац |
I–IV |
16.9.4. |
Ужице |
„Душан Јерковић” |
|
I–VIII |
16.9.5. |
Ужице |
„Нада Матић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гостиница |
I–VIII |
16.9.6. |
Ужице |
„Слободан Секулић” |
|
I–VII |
|
|
|
Љубање |
I–IV |
16.9.7. |
Каран |
„Миодраг Миловановић-Луне” |
I–VIII |
|
|
|
|
Луново Село |
I–VIII |
|
|
|
Рибашевина |
I–VIII |
|
|
|
Трнава |
I–IV |
16.9.8. |
Кремна |
„Богосав Јанковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Биоска |
I–VIII |
|
|
|
Кесеровиан |
I–IV |
|
|
|
Мокра Гора |
I–VIII |
|
|
|
Котроман |
I–IV |
16.9.9. |
Равни |
„Манојле Смиљанић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дрежник |
I–VIII |
|
|
Никојевићи |
I–IV |
|
* „Службени гласник РС”, број 65/2002. ** „Службени гласник РС”, број 9/2003. |
||||
|
|
|
|
|
16.10. ОПШТИНА ЧАЈЕТИНА |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
16.10.1. |
Чајетина |
„Димитрије Туцовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Алин Поток |
I–IV |
|
|
|
Голово |
I–IV |
|
|
|
Доброселица |
I–VIII |
|
|
|
Јабланица |
I–VIII |
|
|
|
Златибор |
I–IV |
|
|
|
Семегњево |
I–IV |
16.10.2. |
Мачкат |
„Миливоје Боровић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Трипкова |
I–IV |
|
|
|
Шљивовица |
I–VIII |
|
|
|
Крива Река |
I–IV |
|
|
|
Горња Шљивовица |
I–IV |
16.10.3. |
Сирогојно |
„Сава Јовановић Сирогојно” |
|
I–VIII |
|
|
|
Љубиш |
I–VIII |
|
|
|
Рожанство |
I–IV |
|
|
|
„Горњи Љубиш„** |
I–IV** |
|
|
|
Гостиље |
I–IV |
|
|
|
Жељине |
I–IV |
|
|
|
Доњи Љубиш |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”,број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 58/97 |
||||
|
|
|
|
|
17. ОКРУГ МОРАВИЧКИ 17.1. ОПШТИНА ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
17.1.1. |
Рудник |
„Арсеније Лома” |
|
I–VIII |
|
|
|
Угриновци |
I–VIII |
|
|
|
Варнице |
I–IV |
|
|
|
Драгољ |
I–IV |
|
|
|
Заграђе |
I–IV |
|
|
|
Трудељ |
I–IV |
|
|
|
Шилопај |
I–IV |
17.1.2. |
Горњи Милановац |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Враћевшница |
I–VIII |
|
|
|
Бело Поље |
I–IV |
|
|
|
Горња Врбава |
I–IV |
|
|
|
Горња Црнућа |
I–IV |
|
|
|
Доња Врбава |
I–IV |
|
|
|
Мајдан |
I–IV |
|
|
|
Мутањ |
I–IV |
|
|
|
Сврачковци |
I–IV |
17.1.3. |
Прањани |
„Иво Андрић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брезна |
I–VIII |
|
|
|
Каменица |
I–VIII |
|
|
|
Богданица |
I–IV |
|
|
|
Гојна Гора |
I–IV |
|
|
|
Катрићи |
I–IV |
|
|
|
Коштунићи |
I–IV |
|
|
|
Срезојевци |
I–IV |
|
|
|
Теочин |
I–IV |
|
|
|
Брајићи |
I–IV* |
17.1.4. |
Горњи Милановац |
„Момчило Настасијевић” |
|
I–VIII |
17.1.5. |
Горњи Милановац |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
17.1.6. |
Горњи Милановац |
„Краљ Александар** I”*** |
|
I–VIII |
|
|
|
Брђани |
I–VIII |
|
|
|
Јабланица |
I–IV |
|
|
|
Луњевица |
I–IV |
|
|
|
Семедраж |
I–IV |
17.1.7. |
Таково |
„Таковски устанак” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Брањани |
I–VIII |
|
|
|
Бершићи |
I–IV |
|
|
|
Бољковци |
I–VIII |
|
|
|
Врнчани |
I–IV |
|
|
|
Горњи Бранетићи |
I–IV |
|
|
|
Доњи Бранетићи |
I–IV |
|
|
|
Клатичево |
I–IV |
|
|
|
Лозањ |
I–IV |
|
|
|
Љутовница |
I–IV |
|
|
|
Плом |
I–IV |
|
|
|
Савинац |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 26/2001. ** „Службени гласник РС”, број 76/2003. *** „Службени гласник РС”, број 121/2003 (испр.). |
||||
17.2. ОПШТИНА ИВАЊИЦА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
17.2.1. |
Међуречје |
„Вучић Величковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Косовица |
I–IV |
|
|
|
Црвена Гора |
I–IV |
17.2.2. |
Ивањица |
„Милинко Кушић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Буковица |
I–IV |
|
|
|
Лиса |
I–IV |
|
|
|
Рашчићи |
I–IV |
17.2.3. |
Девићи |
„Проф. Недељко Кошанин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вељовићи |
I–IV |
|
|
|
Остатија |
I–IV |
|
|
|
Придворица |
I–IV |
|
|
|
Старо Село |
I–IV |
|
|
|
Брусник |
I–IV |
|
|
|
Средња Река |
I–IV |
17.2.4. |
Прилике |
„Сретен Лазаревић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Церова |
I–IV |
17.2.5. |
Ивањица |
„Кирило Савић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Будожеља |
I–IV |
|
|
|
Луке |
I–IV |
|
|
|
Осоница |
I–IV |
17.2.6. |
Катићи |
„Мићо Матовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брезова |
I–IV |
|
|
|
Мочиоци |
I–VIII |
|
|
|
Равна Гора |
I–IV |
|
|
|
Шарених |
I–IV |
17.2.7. |
Братљево |
„Милан Вучићевић” Зверац |
I–VIИ |
|
|
|
|
Глеђица |
I–IV |
17.2.8. |
Ковиље |
„Светозар Марквић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вучак |
I–IV |
|
|
|
Ерчеге |
I–IV |
17.2.9. |
Кушићи |
„Мајор Илић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Маскова |
I–IV |
|
|
|
Опаљеник |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 58/97 |
||||
|
|
|
|
|
17.3. ОПШТИНА ЛУЧАНИ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
17.3.1. |
Гуча |
„Богдан Капелан” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Краварица |
I–IV |
|
|
|
Граб |
I–IV |
|
|
|
Зеоке |
I–IV |
|
|
|
Рти |
I–IV |
|
|
|
Тијање |
I–IV |
|
|
|
Турица |
I–IV |
17.3.2. |
Горачићи |
„Душан Плазинић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Губеревци |
I–IV |
|
|
|
Драгачица |
I–IV |
17.3.3. |
Вича |
„Марко Паић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Дубац |
I–IV |
17.3.4. |
Каона |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Милатовићи |
I–IV |
17.3.5. |
Котража |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вучковица |
I–IV |
|
|
|
Горњи Дубац |
I–IV |
17.3.6. |
Лучани |
„Милан Благојевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Краварица |
I–IV |
|
|
|
Крстац |
I–IV |
|
|
|
Марковица |
I–VIII |
|
|
|
Нагришори |
I–IV |
|
|
|
Пухово |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
17.4. ОПШТИНА ЧАЧАК |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
17.4.1. |
Чачак |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
17.4.2. |
Заблаће |
„Владислав Петковић Дис" |
|
I–VIII |
|
|
|
Јежевица |
I–IV |
|
|
|
Рајац |
I–IV |
|
|
|
Виљуша |
I–IV |
17.4.3. |
Чачак |
„Др Драгиша Мишовић” |
|
I–VIII |
17.4.4. |
Мрчајевци |
„Милан Милошевић-Ћопо” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вујетинци |
I–IV |
|
|
|
Доња Горевница |
I–IV |
|
|
|
Катрга |
I–IV |
|
|
|
Мојсиње |
I–IV |
|
|
|
Острва |
I–IV |
17.4.5. |
Бресница |
„Свети Ђакон Авакум”*** |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Бресница |
I–IV |
17.4.6. |
Трнава |
„Милица Вучетић” |
|
I–VIII |
17.4.7. |
Чачак |
„Милица Павловић” |
|
I–VII |
17.4.8. |
Чачак |
„Ратко Митровић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Овчар Бања |
I–IV |
|
|
|
Паковраће |
I–IV |
|
|
|
Парменац |
I–IV |
17.4.9. |
Чачак |
„Свети Сава”** |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Атеница |
I–IV |
17.4.10. |
Горња Горевница |
„Степа Степановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вранићи |
IIV |
|
|
|
Милићевци село |
I–IV |
|
|
|
Миоковци |
I–IV |
|
|
|
Милићевци Рудник |
I–IV |
17.4.11. |
Пријевор |
„Божо Томић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рошци |
I–VIII |
17.4.12. |
Чачак |
„Танаско Рајић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Љубић |
I–IV |
|
|
|
Трбушани |
I–IV |
17.4.13. |
Чачак |
„Филип Филиповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лозница |
I–IV |
17.4.14. |
Прељине |
„Херој Радован Јовановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Прислоница |
I–IV |
|
|
|
Ракова |
I–IV |
17.4.15. |
Доња Трепча |
„22. децембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Трепча |
I–IV |
|
|
|
Станчићи |
I–IV |
17.4.16. |
Слатина |
„Десимир Капларевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брезовице |
I–VIII |
|
|
|
Жаочани |
I–IV |
|
|
|
Качулице |
I–IV |
|
|
|
Премеђа |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 9/2003. *** „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
||||
|
|
|
|
|
18. ОКРУГ РАСИНСКИ 18.1. ОПШТИНА АЛЕКСАНДРОВАЦ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
18.1.1. |
Александровац |
„Николај Велимировић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Велика Врбница |
I–IV |
|
|
|
Веља Глава |
I–IV |
|
|
|
Латковац |
I–IV |
|
|
|
Лесковица |
I–IV |
|
|
|
Пуховац |
I–IV |
|
|
|
Ржаница |
I–IV |
|
|
|
Плеш |
I–VIII |
|
|
|
Плоча |
I–VIII |
|
|
|
Бзенице |
I–IV |
|
|
|
Грчак |
I–IV |
|
|
|
Јелакци |
I–IV |
|
|
|
Козница |
I–IV |
|
|
|
Стрменци |
I–IV |
|
|
|
Горње Ратаје |
I–VIII |
|
|
|
Доње Ратаје |
I–IV |
|
|
|
Тулеш |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
||||
18.1.2. |
Александровац |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Витково |
I–IV |
|
|
|
Доњи Вратари |
I–IV |
|
|
|
Дренча |
I–IV |
|
|
|
Лесеновци |
I–IV |
|
|
|
Стубал |
I–IV |
|
|
|
Лаћислед |
I–VIII |
|
|
|
Врбница |
I–IV |
|
|
|
Дашница |
I–IV |
|
|
|
Доњи Ступањ |
I–IV |
|
|
|
Мрмош |
I–IV |
|
|
|
Горње Злепиње |
I–VIII |
|
|
|
Доброљупци |
I–VIII |
|
|
|
Гаревина |
I–IV |
|
|
|
Горњи Ступањ |
I–IV |
|
|
|
Љубинци |
I–IV |
|
|
|
Новаци |
I–IV |
|
|
|
Суботица |
I–IV |
|
|
|
Трнавци |
I–IV |
|
|
|
Шљивово |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|||
|
|
|
|
|
18.2. ОПШТИНА БРУС |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
18.2.1. |
Блажево |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Боранце |
I–IV |
|
|
|
Доње Левиће |
I–IV |
|
|
|
Ђерекаре |
I–IV |
18.2.2. |
Брус |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Батуте |
I–VIII |
|
|
|
Брђани |
I–IV |
|
|
|
Доњи Липовац |
I–IV |
|
|
|
Расје |
I–IV |
|
|
|
Крива Река |
I–VIII |
|
|
|
Осредци |
I–VIII |
|
|
|
Ботуња |
I–IV |
|
|
|
Велика Грабовница |
I–IV |
|
|
|
Дренова |
I–IV |
|
|
|
Игрош |
I–IV |
|
|
|
Лепенац |
I–IV |
|
|
|
Милентија |
I–VIII |
18.2.3. |
Разбојна |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Богише |
I–IV |
|
|
|
Дупци |
I–IV |
|
|
|
Жилинци |
I–IV |
|
|
|
Жуње |
I–IV |
|
|
|
Златари |
I–IV |
|
|
|
Равни |
I–IV |
|
|
|
Стројинци |
I–IV |
18.2.4. |
Влајковци |
„Први мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брзеће |
I–IV |
|
|
|
Грашевици |
I–IV |
|
|
|
Шошићи |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 20/97 |
|
|||
|
|
|
|
|
18.3. ОПШТИНА ВАРВАРИН |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
18.3.1. |
Бачина |
„Душан Гавриловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Избеница |
I–IV |
|
|
|
Орашје |
I–IV |
18.3.2. |
Обреж |
„Мирко Томић” |
|
I–VIII |
18.3.3. |
Варварин |
„Јован Курсула” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Катун |
I–IV |
|
|
|
Доњи Катун |
I–IV |
|
|
|
Маскаре |
I–IV |
18.3.4. |
Доњи Крчин |
„Херој Мирко Томић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Залоговац |
I–IV |
|
|
|
Горњи Крчин |
I–IV |
|
|
|
Мала Крушевица |
I–IV |
|
|
|
Мареново |
I–IV |
|
|
|
Парцане |
I–IV |
|
|
|
Тољевац |
I–IV |
|
|
|
Пајковац |
I–IV |
18.3.5. |
Бошњане |
„Драги Макић” |
|
I–VIII** |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 13/98 |
||||
|
|
|
|
|
18.4. ОПШТИНА КРУШЕВАЦ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
18.4.1. |
Коњух |
„Брана Павлвоић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бела Вода |
I–IV |
|
|
|
Брајковац |
I–IV |
|
|
|
Каменаре |
I–IV |
|
|
|
Лазаревац |
I–IV |
|
|
|
Љубава |
I–IV |
18.4.2. |
Крушевац |
(Бивоље) |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
Дедина |
I–IV |
|
|
|
Макрешане |
I–IV |
18.4.3. |
Падеж |
„Васа Пелагић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вратаре |
I–IV |
|
|
|
Глобаре |
I–IV |
|
|
|
Крвавица |
I–IV |
|
|
|
Шашиловац |
I–IV |
18.4.4. |
|
„Велимир Станко-вић-Корчагин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Каоник |
I–IV |
|
|
|
Рибаре |
I–IV |
|
|
|
Беласица |
I–IV |
|
|
|
Велико Крушинце |
I–IV |
|
|
|
Гревци |
I–IV |
|
|
|
Ђунис |
I–IV |
|
|
|
Зебица |
I–IV |
|
|
|
Зубовац |
I–IV |
|
|
|
Росица |
I–IV |
|
|
|
Сушица |
I–IV |
18.4.5. |
Паруновац |
„Владислав Савић-Јан” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бован |
I–IV |
|
|
|
Гаглово |
I–IV |
|
|
|
Мали Шиљеговац |
I–IV |
|
|
|
Пасјак |
I–IV |
|
|
|
Текија |
I–IV |
18.4.6. |
Крушевац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гари |
I–IV |
18.4.7. |
Крушевац |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
18.4.8. |
Крушевац |
„Драгомир Марковић” |
|
I–VIII |
18.4.9. |
Јасика |
„Драгослав Цекић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велика |
I–IV |
|
|
|
Крушевица |
I–IV |
|
|
|
Кукљин |
I–IV |
|
|
|
Срње |
I–IV |
|
|
|
Шанац |
I–IV |
18.4.10. |
Крушевац (Мудраковац) |
„Јован Јовановић-Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велико |
I–IV |
|
|
|
Головоде |
I–IV |
|
|
|
Кобиље |
I–IV |
|
|
|
Станци |
|
18.4.11. |
Крушевац |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
18.4.12. |
Купци |
„Купачки партизани” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мајдево |
I–IV |
|
|
|
Себечевац |
I–IV |
|
|
|
Ћелије |
I–IV |
18.4.13. |
Крушевац |
„Нада Поповић” |
|
I–VIII |
18.4.14. |
Горњи Степош |
„Радивоје Стојиловић-Кића” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Степош |
I–IV |
|
|
|
Јабланица |
I–IV |
|
|
|
Наупаре |
I–IV |
18.4.15. |
Читлук |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Глободер |
I–VIII |
|
|
|
Вучак |
I–IV |
|
|
|
Мачковац |
I–IV |
18.4.16. |
Дворане |
„Страхиња Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Здравиње |
I–IV |
|
|
|
Модрица |
I–IV |
|
|
|
Сеземче |
I–IV |
18.4.17. |
Жабаре |
„IV Црногорска про-летерска бригада” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лукавац |
I–IV |
|
|
|
Мешево |
I–IV |
|
|
|
Пепељевац |
I–IV |
|
|
|
Церова |
I–IV |
|
|
|
|
|
18.5. ОПШТИНА РАЖАЊ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
18.5.1. |
Витошевац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Нови Брачин |
I–VIII |
|
|
|
Грабово |
I–IV |
|
|
|
Пардик |
I–IV |
|
|
|
Подгорац |
I–IV |
|
|
|
Претрковац |
I–IV |
|
|
|
Скорица |
I–IV |
|
|
|
Смиловац |
I–IV |
|
|
|
Стари Брачин |
I–IV |
18.5.2. |
Ражањ |
„Иван Вушовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Браљина |
I–IV |
|
|
|
Варош |
I–IV |
|
|
|
Липовац |
I–IV |
|
|
|
Мађере |
I–IV |
|
|
|
Малетина |
I–IV |
|
|
|
Прасковче |
I–IV |
|
|
|
Рујиште |
I–IV |
|
|
|
Црни Као |
I–IV |
|
|
|
Шетка |
I–IV |
|
|
|
|
|
18.6. ОПШТИНА ТРСТЕНИК |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
18.6.1. |
Трстеник |
„Живадин Апостоловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Богдање |
I–IV |
18.6.2. |
Стопања |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велуће |
I–IV |
|
|
|
Горња Омашница |
I–IV |
|
|
|
Доња Омашница |
I–IV |
|
|
|
Округлица |
I–IV |
|
|
|
Ришевштица |
I–IV |
|
|
|
Стари Трстеник |
I–IV |
|
|
|
Тоболац |
I–IV |
18.6.3. |
Трстеник |
„Миодраг Чајетинац Чајка” |
|
I–VIII |
|
|
|
Грабовац |
I–IV |
|
|
|
Доњи Дубич |
I–IV |
|
|
|
Лозна |
I–IV |
|
|
|
Осаоница |
I–IV |
|
|
|
Рајинац |
I–IV |
|
|
|
Угљарево |
I–IV |
|
|
|
Горњи Дубич |
I–IV |
|
|
|
Планиница |
I–IV |
18.6.4. |
Велика Дренова |
„Велика Дренова”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Селиште |
I–IV |
|
|
|
Страгари |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
||||
18.6.5. |
Милутиновац |
„Раде Додић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Божуревац |
I–IV |
|
|
|
Мала Дренова |
I–IV |
|
|
|
Мала Сугубина |
I–IV |
|
|
|
Пољна |
I–IV |
|
|
|
Риљац |
I–IV |
18.6.6. |
Трстеник |
„Свети Сава” |
|
I–VIИ |
|
|
|
Попина |
I–IV |
|
|
|
Брзовица |
I–IV |
|
|
|
Дубље |
I–IV |
|
|
|
Оџаци |
I–IV |
|
|
|
Стублина |
I–IV |
18.6.7. |
Доњи Рибник* |
„Кнегиња Милица”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Црнишава |
I–IV |
|
|
|
Горњи Рибник |
I–IV |
|
|
|
Доња Црнишава |
I–IV |
|
|
|
Јасиковица |
I–IV |
|
|
|
Лопаш |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
||||
18.6.8. |
Медвеђа |
„Љубивоје Бајић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Михајловац |
I–IV |
|
|
|
Рујишник |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 31/2000. |
||||
18.7. ОПШТИНА ЋИЋЕВАЦ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
18.7.1. |
Ћићевац |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VII |
|
|
|
Лучина |
I–IV |
|
|
|
Плочник |
I–IV |
|
|
|
Појате |
I–IV |
18.7.2. |
Сталаћ |
„Мирко Томић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Град Сталаћ |
I–IV |
|
|
|
Мрзеница |
I–IV |
|
|
|
Трубарево |
I–IV |
|
|
|
|
|
19. ОКРУГ РАШКИ 19.1. ОПШТИНА ВРЊАЧКА БАЊА |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
19.1.1. |
Вранеши |
„Бранко Радичевћ” |
|
I–VIII |
|
|
|
Подунавци |
I–VIII |
|
|
|
Грачац |
I–VIII |
|
|
|
Доњи Грачац |
I–IV |
|
|
|
Отроци |
I–IV |
19.1.2. |
Ново Село |
„Бане Миленковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рсовци |
I–IV |
19.1.3. |
Врњци |
„Младост” |
|
I–VIII |
|
|
|
Штулац |
I–IV |
19.1.4. |
Врњачка Бања |
„Попински борци” |
|
I–VIII |
|
|
|
Липовица |
I–IV |
|
|
|
Станишинци |
I–IV |
|
|
|
|
|
19.2. ОПШТИНА КРАЉЕВО |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
19.2.1. |
Краљево |
„Браћа Вилотијевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јарчујак |
I–IV |
|
|
|
Дракчићи |
I–IV |
|
|
|
Грбица |
I–IV |
19.2.2. |
Краљево |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Берановац |
I–VIII |
|
|
|
Каменица |
I–IV |
|
|
|
Змајевац |
I–IV |
19.2.3. |
Краљево |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
19.2.4. |
Витановац |
„Витановац”** |
|
I–VIII |
|
|
|
Милавчићи |
I–IV |
|
|
|
Стубал |
I–IV |
|
|
|
Чукојевац |
I–IV |
|
|
|
Шумарице |
I–IV |
19.2.5. |
Краљево |
|
I–VIII |
|
19.2.6. |
Лађевци |
„Драган Ђоковић Уча” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Лађевци |
I–IV |
|
|
|
Милочај |
I–IV |
|
|
|
Обрва |
I–IV |
|
|
|
Тавник |
I–IV |
|
|
|
Цветко |
I–IV |
19.2.7. |
Конарево |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Богутовац |
I–IV |
|
|
|
Бресник |
I–IV |
|
|
|
Лопатица |
I–IV |
|
|
|
Пропљеница |
I–IV |
|
|
|
Толишаница |
I–IV |
|
|
|
Матаруге |
I–IV |
19.2.8. |
Жича |
„Живан Маричић” |
|
I–VIII |
19.2.9. |
Краљево |
„Јово Курсула” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гокчаница |
I–VIII |
|
|
|
Борово |
I–IV |
|
|
|
Лозно |
I–IV |
|
|
|
Полумир |
I–IV |
|
|
|
Предоле |
I–IV |
|
|
|
Тепечи |
I–IV |
19.2.10. |
Годачица |
„Олга Милутиновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гледић |
I–IV |
|
|
|
Лешево |
I–IV |
|
|
|
Раваница |
I–IV |
19.2.11. |
Самаила |
„Петар Николић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лазац |
I–IV |
|
|
|
Буковица |
I–IV |
|
|
|
Мрсаћ |
I–IV |
19.2.12. |
Роћевићи |
„Слободан Пенезић Крцун” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врдила |
I–IV |
|
|
|
Дедевци |
I–IV |
|
|
|
Пекчаница |
I–IV |
19.2.13. |
„Светозар Марковић” |
„Јован Дучић”**** |
I–VIII |
|
19.2.14. |
Студеница |
„Стефан Немања” |
I–VIII |
|
|
|
|
Бзовик |
I–IV |
|
|
|
Брезове |
I–IV |
|
|
|
Ђаково |
I–IV |
|
|
|
Мланча |
I–IV |
|
|
|
Орља Глава – Шалаћ” |
I–IV** |
|
|
|
Река |
I–IV |
|
|
|
Рудно |
I–IV |
|
|
|
Савово |
I–IV |
19.2.15. |
Краљево |
„IV Краљевачки батаљон” |
|
I–VIII |
19.2.16. |
Врба |
„Доситеј Обрадовић” |
Драгосинци |
I–IV |
|
|
|
Ратина |
I–VIII*** |
19.2.17. |
Краљево |
„Чибуковачки партизани” |
|
I–VIII |
19.2.18. |
Витковац |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Милановац |
I–IV |
|
|
|
Закута |
I–IV |
|
|
|
Печеног |
I–IV |
19.2.19. |
„Јован Цвијић” |
|
I–VIII |
|
19.2.20. |
Адрани |
„Драган Мариновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Поповићи |
I–IV |
** „Службени гласник РС”, број 20/97. *** „Службени гласник РС”, број 40/99. **** „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.3. ОПШТИНА НОВИ ПАЗАР |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
19.3.1. |
Осаоница |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Беле Воде |
I–VIII |
|
|
|
Буче |
I–IV |
|
|
|
Вучиниће |
I–IV |
|
|
|
Крђе |
I–IV |
|
|
|
Мухово |
I–IV |
|
|
|
Свиленово |
I–IV |
|
|
|
Штитаре |
I–IV |
19.3.2. |
Дежева |
„Александар Стојановић Лесо” |
I–VIII |
|
|
|
|
Шароње |
I–VIII |
|
|
|
Постење |
I–VIII |
|
|
|
Врановина |
I–IV |
|
|
|
Ковачево |
I–IV |
|
|
|
Косуриће |
I–IV |
|
|
|
Кузмићево |
I–IV |
|
|
|
Бања |
I–IV |
|
|
|
Бања „Завод” |
I–VIII |
|
|
|
Витош |
I–IV |
|
|
|
Тушимља |
I–IV |
19.3.3. |
Нови Пазар |
„Братство” |
|
I–VIII |
19.3.4. |
Нови Пазар |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
19.3.5. |
Нови Пазар |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
19.3.6. |
Нови Пазар |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
19.3.7. |
Лукаре |
„Јошаница” |
|
I–VIII |
|
|
|
Комиње |
I–IV |
|
|
|
Мур |
I–IV |
|
|
|
Врбасиће |
I–IV |
|
|
|
Жуњевиће |
I–IV |
|
|
|
Грубетиће |
I–IV |
|
|
|
Крушево |
I–IV |
19.3.8. |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Брђани |
I–IV |
|
|
|
Леча |
I–IV |
|
|
|
Кашаљ |
I–IV |
|
|
|
Одојевиће |
I–IV |
|
|
|
Рајетиће |
I–IV |
19.3.9. |
Дојевиће |
„Растко Немањић Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пожега |
I–VIII |
|
|
|
Себечево |
I–VIII |
|
|
|
Белетиће |
I–IV |
|
|
|
Сопоћани |
I–IV |
|
|
|
Попе |
I–IV |
19.3.10. |
Нови Пазар |
„Меша Селимовић” |
|
I–VIII |
19.3.11. |
Нови Пазар |
„Стефан Немања” |
|
I–VIII |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|||
|
|
|
|
|
19.4. ОПШТИНА РАШКА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
19.4.1. |
Рашка |
„Рашка” |
|
I–VIII |
|
|
|
Беоци |
I–IV |
|
|
|
Милатковиће |
I–IV |
|
|
|
Панојевиће |
I–IV |
|
|
|
Плешин |
I–IV |
|
|
|
Рвати |
I–IV |
|
|
|
Трнава |
I–IV |
19.4.2. |
Баљевац на Ибру |
„Јосиф Панчић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Биљановац |
I–IV |
|
|
|
Брвеник |
I–VIII |
|
|
|
Брвеница |
I–IV |
|
|
|
Градац |
I–VIII |
|
|
|
Корлаће |
I–IV |
19.4.3. |
Рашка |
„Сутјеска” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гњилица |
I–IV |
|
|
|
Казновиће |
I–IV |
|
|
|
Копаоник |
I–IV |
|
|
|
Радошиће |
I–IV |
|
|
|
Рудница |
I–IV |
|
|
|
Тиодже |
I–IV |
|
|
|
Шипачина |
I–IV |
19.4.4. |
Јошаничка Бања |
„Јошаничка Бања” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ковачи |
I–IV |
|
|
|
Раковац |
I–IV |
|
|
|
Црна Глава |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
||
|
|
|
|
|
19.5. ОПШТИНА ТУТИН |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
19.5.1. |
Мојстир |
„Алекса Ђилас-Бећо” |
|
I–VIII |
|
|
|
Драга |
I–VIII |
|
|
|
Врба |
I–IV |
|
|
|
Западни Мојстир |
I–IV |
|
|
|
Источни Мојстир |
I–IV |
|
|
|
Шпиљани |
I–IV |
19.5.2. |
Црквине |
„Алекса Шантић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Жирче |
I–IV |
|
|
|
Пискуповци |
I–IV |
19.5.3. |
„Богољуб Чукић" |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Долово |
I–VIII |
|
|
|
Годово |
I–VIII |
|
|
|
Липица |
I–IV |
|
|
|
Саш |
I–IV |
19.5.4. |
„24. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Морани |
I–VIII |
|
|
|
Кониће |
I–VIII |
|
|
|
Малаја |
I–VIII |
|
|
|
Баћица |
I–IV |
|
|
|
Доњи Дуб |
I–IV |
|
|
|
Пружањ |
I–IV |
|
|
|
Турдијеље |
I–IV |
|
|
|
Чаровина |
I–IV |
19.5.5. |
Рибариће |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Орље |
I–IV |
|
|
|
Паљево |
I–IV |
|
|
|
Старчевиће |
I–IV |
|
|
|
Струнице |
I–IV |
19.5.6. |
Лескова |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Суви До |
I–VIII |
|
|
|
Браћак |
I–IV |
|
|
|
Ђерекаре |
I–IV |
|
|
|
Набоје |
I–IV |
|
|
|
Рамошево |
I–IV |
|
|
|
Режевиће |
I–IV |
|
|
|
Шароње |
I–IV |
19.5.7. |
Тутин |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Биохане |
I–IV |
|
|
|
Бовањ |
I–IV |
|
|
|
Буљковиће |
I–IV |
|
|
|
Добриња |
I–IV |
|
|
|
Црниш |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
20. ОКРУГ НИШАВСКИ 20.1. ОПШТИНА АЛЕКСИНАЦ |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
20.1.1. |
Алексиначки рудник |
„Алексиначки рудник” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рутевац |
I–VIII |
|
|
|
Бобовиште |
I–IV |
|
|
|
Брадарац |
I–IV |
|
|
|
Вукашинац |
I–IV |
|
|
|
Делиград |
I–IV |
20.1.2. |
Катун |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Крупац |
I–VIII |
|
|
|
Дражевац |
I–IV |
|
|
|
Доњи Крупац |
I–IV |
|
|
|
Добрујевац |
I–IV |
|
|
|
Врело |
I–IV |
|
|
|
Рсовац |
I–IV |
|
|
|
Бели Брег |
I–IV |
|
|
|
Црна Бара |
I–IV |
|
|
|
Пруговац |
I–IV |
|
|
|
Липовац |
I–IV |
|
|
|
Станци |
I–IV |
|
|
|
Преконози |
I–IV |
20.1.3. |
Трњане |
„Стојан Живковић Столе” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гредетин |
I–VIII |
|
|
|
Доњи Љубеш |
I–VIII |
|
|
|
Корман |
I–IV |
|
|
|
Радевац |
I–IV |
|
|
|
Горња Пашчаница |
I–IV |
|
|
|
Горњи Адровац |
I–IV |
|
|
|
Лознац |
I–IV |
|
|
|
Крушје |
I–IV |
|
|
|
Горњи Љубеш |
I–IV |
|
|
|
Витковац |
I–IV |
|
|
|
Јаковље |
I–IV |
20.1.4. |
Житковац |
„Вук Караџић” |
|
I–VII |
|
|
|
Прћиловица |
I–IV |
|
|
|
Моравац |
I–IV |
|
|
|
Нозрина |
I–IV |
|
|
|
Лужане |
I–IV |
|
|
|
Горње Сухотно |
I–IV |
20.1.5. |
Алексинац |
„Вожд Карађорђе”** |
|
I–VIII |
|
|
|
Глоговица |
I–IV |
|
|
|
Ал. Бујмир |
I–IV |
20.1.6. |
Алексинац” |
„Љупче Николић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вакуп |
I–IV |
|
|
|
Краљево |
I–IV |
20.1.7. |
Суботинац |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мозгово |
I–IV |
|
|
|
Бован |
I–IV |
20.1.8. |
Лоћинка |
„Аца Синадиновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шурић |
I–IV |
|
|
|
Тешица |
I–IV |
|
|
|
Кулина |
I–IV |
|
|
|
Грејач |
I–IV |
|
|
|
Вукања |
I–IV |
|
|
|
Породин |
I–IV |
|
|
|
Љуптен |
I–IV |
|
|
|
Чукуровац |
I–IV |
|
|
|
Врћеновица |
I–IV |
|
|
|
Мали Дреновац |
I–IV |
|
|
|
Копривница |
I–IV |
|
|
|
Честа |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 9/2003. |
||||
|
|
|
|
|
20.2. ОПШТИНА ГАЏИН ХАН |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
20.1.1. |
Гаџин Хан |
„Витко и Света” |
|
I–VIII |
|
|
|
Тасковићи |
I–VIII |
|
|
|
Горњи Барбеш |
I–IV |
|
|
|
Дукат |
I–IV |
|
|
|
Заплањска |
I–IV |
|
|
|
Топоница |
I–VIII |
|
|
|
Марина |
I–IV |
|
|
|
Кутина |
I–IV |
|
|
|
Доњи Душник |
I–VIII |
|
|
|
Доње Драговље |
I–IV |
|
|
|
Горње Драговље |
I–IV |
|
|
|
Сопотница |
I–IV |
|
|
|
Овсињинац |
I–IV |
|
|
|
Личје |
I–VIII |
|
|
|
Задружни Дом |
I–IV |
|
|
|
Велики Вртоп |
I–IV |
|
|
|
Семче |
I–IV |
|
|
|
Мали Кримир |
I–IV |
|
|
|
Велики Крчимир |
I–VIII |
|
|
|
Равна |
I–IV |
|
|
|
Дубрава |
I–IV |
|
|
|
|
|
20.3. ОПШТИНА ДОЉЕВАЦ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
20.3.1. |
Дољевац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пуковац |
I–VIII |
|
|
|
Милошиште |
I–VIII |
|
|
|
Белотинац |
I–VIII |
|
|
|
Кочан |
I–IV |
|
|
|
Орљан |
I–IV |
|
|
|
Шаиновац |
I–IV |
|
|
|
Мекиш |
I–VIII |
|
|
|
Шарлинац |
I–IV |
|
|
|
Чечени |
I–IV |
|
|
|
Чапљинац |
I–IV |
|
|
|
Кнежица |
I–IV |
|
|
|
Кнежица |
I–IV |
|
|
|
Русни |
I–IV |
|
|
|
|
|
20.4. ОПШТИНА МЕРОШИНА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
20.4.1. |
Мерошина |
„Јастребачки партизани” |
|
I–VIII |
|
|
|
Баличевац |
I–IV |
|
|
|
Облачина |
I–VIII |
|
|
|
Рожина |
I–IV |
|
|
|
Лепаја |
I–IV |
|
|
|
Биље |
I–IV |
|
|
|
Крајковац |
I–IV |
|
|
|
Падина |
I–IV |
|
|
|
Кованлук |
I–IV |
|
|
|
Балајнац |
I–IV |
|
|
|
Батушинац |
I–IV |
|
|
|
Азбресница |
I–VIII |
|
|
|
Дудулајце |
I–IV |
|
|
|
Југобогдановац |
I–VIII |
|
|
|
Расовача |
I–IV |
|
|
|
Дешилово |
I–IV |
|
|
|
Девча |
I–IV |
|
|
|
|
|
20.5. ОПШТИНА НИШ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
20.5.1. |
Ниш |
„Иво Андрић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Комрен |
I–IV |
|
|
|
Чамурлија |
I–IV |
20.5.2. |
Медошевац |
„Богдан Благојевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Поповац |
I–IV |
20.5.3. |
Ниш |
„Бубањски хероји” |
|
I–VIII |
|
|
|
Насеље „Милка Протић” |
I–IV |
20.5.4. |
Ниш |
„Ратко Вукићевић” |
|
I–VIII |
20.5.5. |
Чокот |
„Десанка Максимовић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Ново Село |
I–IV |
|
|
|
Међурово |
I–IV |
|
|
|
Горње Међурово |
I–IV |
|
|
|
Лалинац |
I–IV |
|
|
|
Бубањ |
I–IV |
|
|
|
Мрамор |
I–IV |
|
|
|
Крушевац |
I–IV |
|
|
|
Мраморски Поток |
I–IV |
20.5.6. |
Ниш |
„Цар Константин”*** |
|
I–VIII |
20.5.7. |
Ниш |
„Радоје Домановић” |
|
I–VIII |
20.5.8. |
Хум-Ниш |
„Војислав Иилћ Млађи” |
I–VIII |
|
|
|
|
Горњи Комрен |
I–IV |
|
|
|
Рујник |
I–IV |
|
|
|
Лесковик |
I–IV |
20.5.9. |
Јелашница |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Студена |
I–IV |
|
|
|
Чукљена |
I–IV |
20.5.10. |
Ниш |
„Стефан Немања”* |
|
I–VIII |
20.5.11. |
Ниш |
„Вожд Карађорђе” |
|
I–VIII |
20.5.12. |
Ниш |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
20.5.13. |
Горњи Матејевац |
„Карађорђе” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кнез Село |
I–IV |
|
|
|
Матејевац |
I–IV |
20.5.14. |
Нишка Бања „Иван Горан Ковачић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Брзи Брод |
I–IV |
|
|
|
Никола Тесла |
I–IV |
|
|
|
Прва Кутина |
I–IV |
20.5.15. |
Ниш |
„Бранко Миљковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Суви До |
I–IV |
20.5.16. |
Ниш |
„Сретен Младеновић-Мика” |
|
I–VIII |
20.5.17. |
Доња Трнава |
„Бранислав Нушић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Трнава |
I–IV |
|
|
|
Горња Топоница |
I–IV |
|
|
|
Мезграја |
I–IV |
|
|
|
Суповац |
I–IV |
|
|
|
Сечаница |
I–IV |
20.5.18. |
Ниш |
„Његош„ |
|
I–VIII |
20.5.19. |
Ниш |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
20.5.20. |
Ниш |
„Краљ Петар I”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Паси Пољана |
I–IV |
20.5.21. |
Миљковац |
„Лела Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Паљина |
I–IV |
|
|
|
Велепоље |
I–IV |
|
|
|
Палиграце |
I–IV |
|
|
|
Кравље |
I–IV |
20.5.22. |
Трупале |
„Први мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вртиште |
I–IV |
20.5.23. |
Габровац |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вукманово |
I–IV |
|
|
|
Бербатово |
I–IV |
20.5.24. |
Ниш |
„Коле Рашић” |
|
I–VIII |
20.5.25. |
Ниш |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
20.5.26. |
Каменица |
„Стеван Синђелић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бреница |
I–IV |
|
|
|
Церије |
I–IV |
20.5.27. |
Сићево |
„Душан Тасковић Срећко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ореовац |
I–IV |
|
|
|
Пасјача |
I–IV |
|
|
|
Островица |
|
|
|
|
Село |
I–VIII |
|
|
|
Островица Насеље |
I–IV |
20.5.28. |
Ниш |
„Ћеле кула” |
|
I–VIII |
20.5.29. |
Ниш |
„Учитељ Таса” |
|
I–VIII |
20.5.30. |
Ниш |
„Душан Радовић”*** |
|
I–VIII |
20.5.31. |
Ниш |
„Чегар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Врежина |
I–IV |
|
|
|
Јасеновик |
I–IV |
20.5.32. |
Ниш |
„Родољуб Чолаковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Врежина |
I–IV |
20.5.33. |
Малча |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII** |
|
|
|
Врело |
I–IV** |
* „Службени гласник РС”, број 7/2002. ** „Службени гласник РС”, број 40/99. *** „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
||||
|
|
|
|
|
20.6. ОПШТИНА СВРЉИГ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
20.6.1. |
Сврљиг |
„Добрила Стамболић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гушевац |
I–VIII |
|
|
|
Лалинац |
I–VIII |
|
|
|
Преконог |
I–IV |
|
|
|
Дрејинац |
I–IV |
|
|
|
Бурдимо |
I–IV |
|
|
|
Рибаре |
I–IV |
|
|
|
Белоиње |
I–IV |
|
|
|
Црнољевица |
I–IV |
|
|
|
Нишевац |
I–IV |
|
|
|
Извор |
I–IV |
|
|
|
Грбавче |
I–IV |
|
|
|
Округлица |
I–IV |
|
|
|
Давидовац |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
||
|
|
|
|
|
21. ОКРУГ ТОПЛИЧКИ 21.1. ОПШТИНА БЛАЦЕ |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
21.1.1. |
Блаце |
„Славољуб Вуксановић Јајко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Барбатовац |
I–VIII |
|
|
|
Горња Драгуша |
I–VIII |
|
|
|
Трбуње |
I–IV |
|
|
|
Вишесело |
I–IV |
|
|
|
Рашица |
I–IV |
|
|
|
Гргуре |
I–IV |
|
|
|
Чунгула |
I–IV |
|
|
|
Суви До |
I–IV |
|
|
|
Стубал |
I–IV |
|
|
|
Сибница |
I–IV |
|
|
|
Кашевар |
I–IV |
|
|
|
Пребреза |
I–IV |
|
|
|
Јошаница |
I–IV |
|
|
|
Међухана |
I–IV |
|
|
|
Сварче |
I–IV |
|
|
|
Попова |
I–IV |
|
|
|
Врбовац |
I–IV |
|
|
|
Лазаревац |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|||
|
|
|
|
|
21.2. ОПШТИНА ЖИТОРАЂА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
21.2.1. |
Житорађа |
„Топлички хероји” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вољчинац |
I–IV |
|
|
|
Јасеница |
I–IV |
|
|
|
Влашинац |
I–IV |
|
|
|
Подина |
I–IV |
|
|
|
Влахово |
I–IV |
|
|
|
Лукомир |
I–IV |
|
|
|
Речица |
I–IV |
|
|
|
Студенац |
I–IV |
|
|
|
Топоница |
I–IV |
|
|
|
Дубово |
I–IV |
|
|
|
Коњарник |
I–IV |
|
|
|
Пејковац |
I–IV |
|
|
|
Самариновац |
I–IV |
|
|
|
Дежановац |
I–IV |
|
|
|
Стара |
I–IV |
|
|
|
Божурна |
I–IV |
|
|
|
Доње Црнатово |
I–IV |
|
|
|
Горње Црнатово |
I–IV |
|
|
|
Дреновац |
I–IV |
|
|
|
Грудаш |
I–IV |
|
|
|
Бадњевац |
I–IV |
|
|
|
Ново Момчилово |
I–IV* |
* „Службени гласник РС”, број 40/99. |
||||
|
|
|
|
|
21.3. ОПШТИНА КУРШУМЛИЈА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
21.3.1. |
Куршумлија |
„Милоје Закић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Луково |
I–VIII |
|
|
|
Жуч |
I–IV |
|
|
|
Коњува |
I–IV |
|
|
|
Мачковац |
I–IV |
|
|
|
Сеоце |
I–IV |
|
|
|
Трмава |
I–IV |
|
|
|
Штава |
I–IV |
|
|
|
Бабица |
I–IV |
21.3.2. |
Куршумлја |
„Дринка Павловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рача |
I–VIII |
|
|
|
Грабовница |
I–VIII |
|
|
|
Богојевац |
I–IV |
|
|
|
Добри До |
I–IVђ |
|
|
|
Доње Точане |
I–IV** |
|
|
|
Уван Кула |
I–IV |
|
|
|
Куршумлијска Бања |
I–IV |
|
|
|
Кострат |
I–IV |
|
|
|
Мердаре |
I–IV |
|
|
|
Мала Косаница |
I–IV |
|
|
|
Мачја Стена |
I–IV |
|
|
|
Рударе |
I–IV |
** „Службени гласник РС”, број 20/97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.4. ОПШТИНА ПРОКУПЉЕ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
21.4.1. |
Прокупље |
„Девети октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Стражава |
I–IV |
|
|
|
Бабин Поток |
I–IV |
21.4.2. |
Житни Поток |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Злата |
I–IV |
21.4.3. |
Мала Плана |
„Светислав Мирковић Ненад” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ресинац |
I–IV |
|
|
|
Губетин |
I–IV |
|
|
|
Бресничић |
I–IV |
|
|
|
Доња Топоница |
I–IV |
|
|
|
Крушевица |
I–IV |
|
|
|
Плочник |
I–IV |
|
|
|
Конџељ |
I–IV |
|
|
|
Белољин |
I–IV |
|
|
|
Мађаре |
I–IV |
|
|
|
Баце |
I–IV |
|
|
|
Доња Коњуша |
I–IV |
|
|
|
Велика Плана |
I–IV |
|
|
|
Мршељ |
I–IV |
|
|
|
Прекопуце |
I–IV |
|
|
|
Доња Бресница |
I–IV |
|
|
|
Прекадин |
I–IV |
|
|
|
Туларе |
I–IV |
|
|
|
Ђушница |
I–IV |
21.4.4. |
Прокупље |
„Милић Ракић-Мирко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Петровац |
I–VIII |
|
|
|
Микуловац |
I–IV |
|
|
|
Бајчинце |
I–IV |
|
|
|
Доње Кординце |
I–IV |
|
|
|
Балиновац |
I–IV |
21.4.5. |
Прокупље |
„Ратко Павловић Ћићко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Трнава |
I–IV |
|
|
|
Бериље |
I–IV |
|
|
|
Ћуковац |
I–IV |
|
|
|
Водице |
I–IV |
21.4.6. |
Доња Речица – Прокупље |
„Никодије Стојановић Татко” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Речица |
I–IV |
|
|
|
Булатовац |
I–IV |
|
|
|
Рељинац |
I–IV |
|
|
|
Бабатинац |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|||
|
|
|
|
|
22. ОКРУГ ПИРОТСКИ 22.1. ОПШТИНА БАБУШНИЦА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
22.1.1. |
Стрелац |
„Добринка Богдановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рахов Дол |
I–IV |
22.1.2. |
Звонце |
„Братство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Нашушковица |
I–VIII |
|
|
|
Пресека |
I–IV |
|
|
|
Ракита |
I–IV |
|
|
|
Вучи Дел |
I–IV |
|
|
|
Јасенов Дел |
I–IV |
22.1.3. |
Љуберађа |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горчинце |
I–IV |
|
|
|
Радињце |
I–IV |
|
|
|
Бердуј |
I–IV |
|
|
|
Грнчар |
I–IV |
22.1.4. |
Велико Боњинце |
„Младост” |
|
I–VIII |
|
|
|
Завидинце |
I–IV |
|
|
|
Модра Стена |
I–IV |
22.1.5. |
Бабушница |
„Деспот Стефан Лазаревић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
Стол |
I–IV |
|
|
|
Вава |
I–IV |
|
|
|
Драгинац |
I–IV |
|
|
|
Камбелевац |
I–IV |
|
|
|
Сурачево |
I–IV |
|
|
|
Проваљеник |
I–IV |
|
|
|
Братишевац |
I–IV |
|
|
|
Доње Крњино |
I–IV |
|
|
|
Горње Крњино |
I–IV |
|
|
|
Радошевац |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 7/2002. |
||||
22.2. ОПШТИНА БЕЛА ПАЛАНКА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
22.2.1. |
Црвена Река |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врандол |
I–IV |
|
|
|
Космовац |
I–IV |
|
|
|
Долац |
I–VIII |
|
|
|
Тамјаница |
I–IV |
22.2.2. |
Бела Паланка |
„Љупче Шпанац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шљивовик |
I–IV |
|
|
|
Бежиште |
I–IV |
|
|
|
Горња Коритница |
I–VIII |
|
|
|
Доња Коритница |
I–IV |
|
|
|
Дивљана |
I–IV |
|
|
|
Мокра |
I–IV |
|
|
|
Одмаралиште Дивљана |
I–VIII |
|
|
|
Клисура |
I–IV |
|
|
|
Сињац |
I–IV |
|
|
|
Моклиште |
I–IV |
22.3. ОПШТИНА ДИМИТРОВГРАД |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
22.3.1. |
Димитровград |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
|
|
|
Жељуша |
I–IV |
|
|
|
Градиње |
I–IV |
|
|
|
Смиловци |
I–IV |
|
|
|
Тнско |
I–IV |
|
|
|
Одровце |
I–IV |
|
|
|
Куса Врана |
I–IV |
|
|
|
|
|
22.4. ОПШТИНА ПИРОТ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
22.4.1. |
Пирот |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гњилан |
I–IV |
|
|
|
Велики Суводол |
I–IV |
|
|
|
Блато |
I–IV |
|
|
|
Костур |
I–IV |
|
|
|
Барје |
I–IV |
|
|
|
Чифлик |
I–IV |
|
|
|
Понор |
I–IV |
|
|
|
Расница |
I–IV |
|
|
|
Мали Суводол |
I–IV |
22.4.2. |
Пирот |
„Душан Радовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Црноклиште |
I–VIII |
|
|
|
Танска |
I–VIII |
|
|
|
Градашница |
I–VIII |
|
|
|
Сопот |
I–VIII |
|
|
|
Рудиње |
I–VIII |
|
|
|
Станичење |
I–VIII |
22.4.3. |
Пирот |
„8. септембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пољска Ржана |
I–IV |
|
|
|
Зуково |
I–VIII |
|
|
|
Војноголац |
I–IV |
|
|
|
Чиниглавци |
I–IV |
|
|
|
Срећковац |
I–IV |
|
|
|
Петровац |
I–IV |
|
|
|
Обреновац |
I–IV |
22.4.4. |
Пирот |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Крупац |
I–VIII |
|
|
|
Бариловац |
I–IV |
|
|
|
Извор |
I–IV |
|
|
|
Велики Јасеновац |
I–IV |
|
|
|
Велико Село |
I–IV |
|
|
|
IV километар |
I–IV |
|
|
|
Велика Ржана |
I–IV |
|
|
|
Јеловица |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
23. ОКРУГ ЈАБЛАНИЧКИ 23.1. ОПШТИНА БОЈНИК |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
23.1.1. |
Бојник |
„Станимир Вељковић Зеле” |
|
I–VIII |
|
|
|
Притворица |
I–IV |
|
|
|
Ђинђуша |
I–IV |
|
|
|
Лапотинци |
I–IV |
|
|
|
Зелетово |
I–IV |
|
|
|
Плавце |
I–IV |
|
|
|
Доње Коуовце |
I–IV |
|
|
|
Црквица |
I–IV |
|
|
|
Каменица |
I–IV |
|
|
|
Оране |
I–IV |
|
|
|
Мијајлица |
I–IV |
|
|
|
Ирвеш |
I–IV |
23.1.2. |
Косанчић |
„Стојан Љубић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стубла |
I–IV |
|
|
|
Кацабаћ |
I–IV |
|
|
|
Граница |
I–IV |
|
|
|
Горње Бријање |
I–IV |
|
|
|
Горњи Брестовац |
I–IV |
|
|
|
Славник |
I–IV |
|
|
|
Магаш |
I–IV |
|
|
|
|
|
23.2. ОПШТИНА ВЛАСОТИНЦЕ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
23.2.1. |
Доња Лопушња |
„25. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Лопушња |
I–IV |
23.2.2. |
Власотинце |
„Синиша Јанић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брезовица |
I–IV |
|
|
|
Јастребац |
I–IV |
|
|
|
Дадинце |
I–IV |
|
|
|
Орашје |
I–IV |
|
|
|
„Ладавица”** |
I–IV** |
23.2.3. |
Шишава |
„Браћа Миленковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Липовица |
I–IV |
|
|
|
Средор |
I–IV |
|
|
|
Црна Бара |
I–IV |
|
|
|
Скралеж |
I–IV |
23.2.4. |
„Доситеј Обрадовић” |
|
|
I–VIII |
|
|
|
Златићево |
I–IV |
|
|
|
Горњи Дојан |
I–IV |
|
|
|
Б. До |
I–IV |
23.2.5. |
Власотинце |
„8. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Конопица |
I–IV |
23.2.6. |
Крушевица |
„Карађорђе Петровић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бољаре |
I–IV |
|
|
|
Д. Дејан |
I–IV |
|
|
|
Р. Дел |
I–IV |
|
|
|
Црнатово |
I–IV |
23.2.7. |
Тегошица |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јаковљево |
I–IV |
|
|
|
Доње Гаре |
I–IV |
|
|
|
Горњи Орах |
I–IV |
|
|
|
Доборовиш |
I–IV*** |
23.2.8. |
Горњи Присјан |
„Божидар Миљковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Комарица |
I–IV |
23.2.9. |
|
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Батуловце |
I–IV |
|
|
|
Стајковце |
I–IV |
* Ова табелаје објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 31/98. *** „Службени гласник РС”, број 40/99. |
|
|||
|
|
|
|
|
23.3. ОПШТИНА ЛЕБАНЕ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
23.3.1. |
Бошњаце |
„Радоје Домановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пертате |
I–IV |
|
|
|
Цекавица |
I–IV |
|
|
|
В. Војловице |
I–IV |
23.3.2. |
Лебане |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шумане |
I–IV |
|
|
|
Шилово |
I–IV |
|
|
|
Прекопчелица |
I–IV |
|
|
|
Кривача |
I–IV |
|
|
|
Бачевина |
I–IV |
|
|
|
Слишане |
I–IV |
|
|
|
Штулац |
I–IV |
|
|
|
Бувце |
I–VIII |
23.3.3. |
Лебане |
„Радован Ковачевић-Максим” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кљајиш |
I–VIII |
|
|
|
Гргуровце |
I–IV |
|
|
|
Поповце |
I–IV |
|
|
|
Врановце |
I–IV |
|
|
|
Гегља |
I–IV |
|
|
|
Ново Село |
I–IV |
|
|
|
Голи Рид |
I–IV |
|
|
|
Нова Топола |
I–IV |
|
|
|
Радевце |
I–IV |
|
|
|
Горња Липовица |
I–IV |
|
|
|
Доња Липовица |
I–IV |
|
|
|
|
|
23.4. ОПШТИНА ЛЕСКОВАЦ 23.3. ОПШТИНА ЛЕБАНЕ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
23.4.1. |
Брестовац |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Липовица |
I–IV |
|
|
|
Кутлеш |
I–IV |
|
|
|
Шарлинац |
I–IV |
|
|
|
Међа |
I–IV |
|
|
|
Доње Бријање |
I–IV |
23.4.2. |
Велико Трњане |
„Никола Скобаљић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Јајина |
I–IV |
|
|
|
Рударе |
I–IV |
|
|
|
Стројковце |
I–VIII |
23.4.3. |
Печењевце |
„Вељко Влаховић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Разгојна |
I–IV |
|
|
|
Чекмин |
I–IV |
|
|
|
Живково |
I–IV |
|
|
|
Брејановац |
I–IV |
|
|
|
Грданица |
I–IV |
|
|
|
Доња Локошница |
I–IV |
|
|
|
Бабичко |
I–IV |
|
|
|
„Смрдан”** |
I–IV** |
23.4.4. |
Манојловце |
„Радоје Домановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мрчитане |
I–IV |
|
|
|
Доње Крајинце |
I–IV |
|
|
|
Горње Крајинце |
I–IV |
|
|
|
Кумарево |
I–IV |
|
|
|
Јелашница |
I–IV |
|
|
|
Рајно Поље |
I–IV |
23.4.5. |
Мирошевце |
„Славко Златковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Славујевце |
I–IV |
|
|
|
Игриште |
I–IV |
|
|
|
Горина |
I–IV |
|
|
|
Барје |
I–IV |
|
|
|
Калуђерце |
I–IV |
|
|
|
Црнавац |
I–IV |
|
|
|
Галинац |
I–IV |
|
|
|
Доња Округлица |
I–VIII |
|
|
|
Горња Округлица |
I–IV |
23.4.6. |
Лесковац |
„Вожд Карађорђе” |
|
I–VIII |
23.4.7. |
Велика Грабовица |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Тулово |
I–IV |
|
|
|
Загужане |
I–IV |
|
|
|
Добротин |
I–IV |
23.4.8. |
Лесковац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бобиште |
I–VIII |
23.4.9. |
Лесковац |
„Јосиф Костић” |
|
I–VIII |
23.4.10. |
Лесковац |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња јајина |
I–IV |
|
|
|
Кукуловце |
I–IV |
23.4.11. |
Лесковац |
„Васа Пелагић” |
|
I–VIII |
23.4.12. |
Грделица |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ораовица |
I–IV |
|
|
|
Велика Копашница |
I–IV |
|
|
|
Велика Сејаница |
I–IV |
|
|
|
Козаре |
I–IV |
|
|
|
Дедина Бара |
I–IV |
|
|
|
Палојце |
I–IV |
|
|
|
Рабин Дел |
I–IV*** |
23.4.13. |
Предејане |
„Аца Синадиновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Граово |
I–IV |
|
|
|
Ново Село |
I–IV |
23.4.14. |
Винарце |
„Милутин Смиљковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Прибој |
I–IV |
23.4.15. |
Лесковац |
„Трајко Стаменковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горње Стопање |
I–IV |
23.4.16. |
Лесковац |
„Коста Стаменковић” |
|
I–VIII |
23.4.17. |
Богојевци |
„Бора Стаменковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јањуша |
I–IV |
|
|
|
Навали |
I–IV |
|
|
|
Дрћевац |
I–IV |
|
|
|
Ораовица |
I–IV |
|
|
|
Црнковничка |
I–IV |
23.4.18. |
Вучје |
„Бора Станковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бун. Чифлук |
I–VIII |
|
|
|
Брза |
I–IV |
|
|
|
Накривањ |
I–IV |
|
|
|
Бели Поток |
I–IV |
|
|
|
Чукљеник |
I–IV |
23.4.19. |
Губеревац |
„Бора Станковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Номаница |
I–IV |
23.4.20. |
Лесковац |
„Петар Тасић” |
|
I–VIII |
23.4.21. |
Турековац |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Белановце |
I–VIII |
|
|
|
Власе |
I–IV |
|
|
|
Горње Синковце |
I–IV |
|
|
|
Свирце |
I–IV |
|
|
|
Подримце |
I–IV |
23.4.22. |
Орашац |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Градашница |
I–IV |
|
|
|
Пискупово |
I–IV |
|
|
|
Јарсеново |
I–IV |
|
|
|
Горња Купиновица |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”,број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 58/97 и 31/98 *** „Службени гласник РС”, број 40/99. |
|
|||
|
|
|
|
|
23.5. ОПШТИНА МЕДВЕЂА |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
23.5.1. |
Сијаринска Бања |
„Сијаринска Бања” |
|
I–VIII |
|
|
|
Равна Бања |
I–IV |
|
|
|
Стара Бања |
I–IV |
|
|
|
Горња Бања |
I–IV |
|
|
|
Грабовце |
I–IV |
|
|
|
Марковац |
I–IV |
|
|
|
Свирце |
I–IV |
|
|
|
Сијарина |
I–IV |
|
|
|
Боровац |
I–IV |
23.5.2. |
Тупале |
„Зејнел Ајдиновић Тоша” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ћулекаре |
I–IV |
|
|
|
Калит |
I–IV |
23.5.3. |
Туларе |
„Владимир Букилић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Медевце |
I–IV |
|
|
|
Спонце |
I–IV |
|
|
|
Богуновац |
I–IV |
23.5.4. |
Леце |
„Радован Ковачевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Газдаре |
I–IV |
|
|
|
Доњи Гајтан |
I–IV |
|
|
|
Стубла |
I–IV |
23.5.5. |
Доњи Бучумет |
„Партизански дом” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гоњи Бучумет |
I–IV |
|
|
|
Руковац |
I–IV |
23.5.6. |
Медвеђа |
„Божидар Стојановић-Дренички” |
|
I–VIII |
|
|
|
Маћедонце |
I–IV |
|
|
|
Негосавље |
I–IV |
|
|
|
Реткоцер |
I–IV |
|
|
|
Црни Врх |
I–IV |
|
|
|
|
|
23.6. ОПШТИНА ЦРНА ТРАВА |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
23.6.1. |
Црна Трава |
„Александар Стојановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брод |
I–IV |
|
|
|
Састав Река |
I–VIII |
|
|
|
Криви Дел |
I–IV |
|
|
|
Јабуковик |
I–IV |
|
|
|
Градска |
I–IV |
|
|
|
Кална |
I–IV |
|
|
|
Пресла |
I–IV |
|
|
|
„Златанац”* |
I–IV* |
* „Службени гласник РС”, број 58/97 |
|
|
||
|
|
|
|
|
24. ОКРУГ ПЧИЊСКИ 24.1. ОПШТИНА БОСИЛЕГРАД |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
24.1.1. |
Босилеград |
„Георги Димитров” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рајчиловце |
I–IV |
|
|
|
Гложје |
I–IV |
|
|
|
Паралово |
I–IV |
|
|
|
Млекоминци |
I–IV |
|
|
|
Белут |
I–IV |
|
|
|
Милевци |
I–IV |
|
|
|
Зли Дол Нови |
I–IV |
|
|
|
Зли Дол Стари |
I–IV |
|
|
|
Горња Лисина |
I–IV |
|
|
|
Горња Ражана |
I–IV |
|
|
|
Доња Лисина |
I–IV |
|
|
|
Бистар |
I–IV |
|
|
|
Горња Љубата |
I–IV |
|
|
|
Кочина Горина |
I–IV |
|
|
|
Мусуљ |
I–IV |
|
|
|
Плоча |
I–IV |
|
|
|
Две Реке |
I–IV |
|
|
|
Доње Тамино |
I–IV |
|
|
|
Горње Тамино |
I–IV |
|
|
|
Рикачево |
I–IV |
|
|
|
Бранковце |
I–IV |
|
|
|
Јарешник |
I–IV |
|
|
|
Назарица |
I–IV |
|
|
|
Добаница |
I–IV |
|
|
|
Голеш |
I–IV |
|
|
|
Доња Љубота |
I–IV |
|
|
|
Дукат Центар |
I–IV |
|
|
|
Дукат Дудик |
I–IV |
|
|
|
Божица |
I–IV |
|
|
|
Караманица* |
I–IV* |
* „Службени гласник РС” 58/97 |
|
|||
|
|
|
|
|
24.2. ОПШТИНА БУЈАНОВАЦ* |
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
24.2.1. |
Лучане |
„29. новембар” |
I–VIII |
|
Добросин |
I–VIII |
|||
Кончуљ |
I–VIII |
|||
Туријер |
I–IV |
|||
24.2.2. |
Бујановац |
„Наим Фрашери” |
I–VIII |
|
24.2.3. |
Велики Трновац |
„Миларем Кадрин” |
I–VIII |
|
Мали Трновац |
I–IV |
|||
24.2.4. |
Муховац |
„Миђени” |
I–VIII |
|
Горња Брезница |
I–VIII |
|||
Равнобучје |
I–IV |
|||
Доња Брезница |
I–IV |
|||
Чар |
I–IV |
|||
Ђерђевац |
I–IV |
|||
24.2.5. |
Бујановац |
„Бранко Радичевић” |
I–VIII |
|
Раковац |
I–IV |
|||
Лопардинац |
I–IV |
|||
Кардник |
I–IV |
|||
Српска Кућа |
I–IV |
|||
24.2.6. |
Зарбинце |
„Скендербег” |
I–VIII |
|
Прибовац |
I–IV |
|||
Ново Село |
I–IV |
|||
Литеш |
I–IV |
|||
Сухарно |
I–IV |
|||
24.2.7. |
Кленике |
„Бора Станковић” |
I–VIII |
|
Клинковац |
I–IV |
|||
Трејак |
I–IV |
|||
Куштица |
I–IV |
|||
Спанчевац |
I–IV |
|||
Себрат |
I–IV |
|||
Јабланица |
I–IV |
|||
Сејаце |
I–IV |
|||
Брњаре |
I–IV |
|||
24.2.8. |
Жбевац |
„Драгомир Трајковић” |
I–VIII |
|
Крушевица |
I–IV |
|||
Љиљанце |
I–IV |
|||
Кашарно |
I–IV |
|||
Богдановац |
I–IV |
|||
24.2.9. |
Биљача |
„Десанка Максимовић” |
I–VIII |
|
Самољица |
I–VIII |
|||
Неговац |
I–IV |
|||
Ново Село |
I–IV |
|||
24.2.10. |
Левосоје |
„Вук Стефановић Караџић” |
I–VIII |
|
Боровац |
I–IV |
|||
24.2.11 |
Неселце |
„Неселце” |
I–VIII |
|
Летовица |
I–VIII |
|||
Осларе |
I–IV |
|||
Врбане |
I–IV |
|||
* „Службени гласник РС”, број 9/2003. |
|
|||
|
|
|
|
|
24.3. ОПШТИНА ВЛАДИЧИН ХАН |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
24.3.1. |
Владичин Хан |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Сува Морава |
I–IV |
|
|
|
Куново |
I–IV |
|
|
|
Летовиште |
I–IV |
|
|
|
Јастревац |
I–IV |
|
|
|
Горње Јабуково |
I–IV |
24.3.2. |
Владичин Хан |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Прекодолце |
I–IV |
|
|
|
Житорађа |
I–IV |
|
|
|
Полом |
I–IV |
|
|
|
Кржнице |
I–IV |
24.3.3. |
Џеп |
„Војвода Радомир Путник” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мањак |
I–IV |
|
|
|
Мртвица |
I–IV |
|
|
|
Љутеж |
I–IV |
|
|
|
Репиште |
I–IV |
|
|
|
Козница |
I–IV |
|
|
|
Теговиште |
I–IV |
|
|
|
Ружић |
I–IV |
|
|
|
Лебет |
I–IV |
24.3.4. |
Стубал |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лепеница |
I–IV |
|
|
|
Бачвиште |
I–IV |
|
|
|
Белишево |
I–IV |
|
|
|
Прибој |
I–IV |
|
|
|
Мазараћ |
I–IV |
|
|
|
Врбово |
I–IV |
|
|
|
Грамађе |
I–IV |
|
|
|
Богошево |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
||
|
|
|
|
|
24.4. ОПШТИНА ВРАЊЕ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
24.4.1. |
Власе |
„20. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Големо Село |
I–IV |
|
|
|
Дреновац |
I–IV |
|
|
|
Секирије |
I–IV |
|
|
|
Смиљевић |
I–IV |
|
|
|
Ушевац |
I–IV |
|
|
|
Станац |
I–IV |
|
|
|
Трстени |
I–IV |
|
|
|
Студени |
I–IV |
|
|
|
Мијовац |
I–IV |
|
|
|
Лалинац |
I–IV |
|
|
|
Градња |
I–IV |
|
|
|
Добрејанце |
I–IV |
24.4.2. |
Ратаје |
„Бранислав Нушић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Александровац |
I–IV |
|
|
|
Доња Жалска |
I–IV |
|
|
|
Павловац |
I–IV |
|
|
|
Преображење |
I–IV |
|
|
|
Бужетрање |
I–IV |
|
|
|
Миланово |
I–IV |
|
|
|
Лепчинце |
I–IV |
|
|
|
Русац |
I–IV |
24.4.3. |
Корбевац |
„Краљ Петар И Ослободилац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Крива Феја |
I–VIII |
|
|
|
Клиандрица |
I–IV |
|
|
|
Паневље |
I–IV |
|
|
|
Себевран |
I–IV |
|
|
|
Митовац |
I–IV |
|
|
|
Несерти |
I–IV |
|
|
|
Гнојиште |
I–IV |
24.4.4. |
Врањска Бања |
„Предраг Девеџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Првонек |
I–VIII |
|
|
|
Сливница |
I–IV |
|
|
|
Изуми |
I–IV |
|
|
|
Бујковац |
I–IV |
|
|
|
Кумарево |
I–IV |
|
|
|
Топлац |
I–IV |
|
|
|
Лева Река |
I–IV |
|
|
|
Бабина Пољана** |
I–IV** |
24.4.5. |
Врање |
„Радоје Домановић” |
|
I–VIII |
24.4.6. |
Врање |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
24.4.7. |
Врање |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
24.4.8. |
Врање |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
24.4.9. |
Врање |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Моштаница |
I–IV |
|
|
|
Мечковац |
I–IV |
|
|
|
Бресница |
I–IV |
|
|
|
Боки Део |
I–IV |
24.4.10. |
Вртогош |
„Први мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дубница |
I–IV |
|
|
|
Содерац |
I–IV |
|
|
|
Катун |
I–IV |
|
|
|
Давидовац |
I–IV |
|
|
|
Ристовац |
I–IV |
24.4.11. |
Врање |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
24.4.12. |
Тибужде |
„Бора Станковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Златокоп |
I–IV |
|
|
|
Ћуковац |
I–IV |
|
|
|
Доње Требишње |
I–IV |
|
|
|
Горње Требишње |
I–IV |
|
|
|
Луково |
I–IV |
|
|
|
Барелић |
I–IV |
|
|
|
Вишевац |
I–IV |
|
|
|
Средњи Дел |
I–IV |
|
|
|
Коћур |
I–IV |
|
|
|
Стара Брезовица |
I–IV |
* „Службени гласник РС”, број 58/97 |
|
|
||
|
|
|
|
|
24.5. ОПШТИНА ПРЕШЕВО |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
24.5.1. |
Црногинце |
„22. децембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Букаревац |
I–IV |
24.5.2. |
Рељин |
„9. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Славујевац |
I–IV |
|
|
|
Буштрање |
I–IV |
|
|
|
Стрезовац |
I–IV |
|
|
|
Алигерце |
I–IV |
|
|
|
Чукарка |
I–IV |
|
|
|
Мали Стрезовац |
I–IV |
|
|
|
Свињиште |
I–IV |
24.5.3. |
Прешево |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Какановац |
I–IV |
|
|
|
Жуинац |
I–IV |
24.5.4. |
Миратовац |
„Абдулах Крашница” |
|
I–VIII |
24.5.5. |
Церевајка |
„Миђени” |
|
I–VIII |
|
|
|
Депце |
I–IV |
|
|
|
Пачено |
I–IV |
|
|
|
Сефер |
I–IV |
|
|
|
Буи |
I–IV |
|
|
|
Илинце |
I–IV |
|
|
|
Мапере |
I–IV |
|
|
|
Ранатовац |
I–IV |
24.5.6. |
Прешево |
„15. новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Трнава |
I–IV |
|
|
|
Норч |
I–IV |
|
|
|
Жујинац |
I–IV |
|
|
|
Жељезничка станица |
I–IV |
|
|
|
Курбалија |
I–IV |
24.5.7. |
Раинце |
„Зенељ Хајдини” |
|
I–VIII |
24.5.8. |
Ораовица |
„Сељами Халачи” |
|
I–VIII |
|
|
|
Госпођинци |
I–IV |
|
|
|
Горња Шошаја |
I–IV |
|
|
|
|
|
24.6. ОПШТИНА СУРДУЛИЦА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
24.6.1. |
Сурдулица |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мисурица |
I–IV |
24.6.2. |
Сурдулица |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Алакинце |
I–IV |
|
|
|
Биновце |
I–IV |
|
|
|
Сувојница |
I–IV |
24.6.3. |
Бело Поље |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Мачкатица |
I–IV |
|
|
|
Рудник |
I–IV |
|
|
|
Мачкатица Село |
I–IV |
|
|
|
Дањино Село |
I–IV |
|
|
|
Лескова Бара |
I–IV |
|
|
|
Кијевац |
I–IV |
24.6.4. |
Власина – Округлица |
„Бошко Буха” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стојковићево |
I–IV |
|
|
|
Власина Рид |
I–IV |
24.6.5. |
Клисура |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
24.6.6. |
Јелашница |
„Бора Станковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стојковци** |
I–IV** |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 20/97 |
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.7. ОПШТИНА ТРГОВИШТЕ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
24.7.1. |
Радовница |
„Жарко Зрењанин Уча” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Стајевац |
I–IV |
|
|
|
Пролесје |
I–IV |
|
|
|
Ц. Град |
I–IV |
24.7.2. |
Трговиште |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лесница |
I–IV |
|
|
|
Црновце |
I–IV |
|
|
|
Доња Трница |
I–IV |
|
|
|
Горња Трница |
I–IV |
|
|
|
Широка Планина |
I–IV |
|
|
|
Козји До |
I–IV |
|
|
|
Зладовце |
I–IV |
24.7.3. |
Доњи Стајевац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ноги Глог |
I–IV |
|
|
|
Голочевац |
I–IV |
24.7.4. |
Ново Село |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Барбаце |
I–IV |
|
|
|
Петровац |
I–IV |
|
|
|
Марганце |
I–IV |
|
|
|
Шаинце |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
25. ОКРУГ КОСОВСКИ 25.1. ОПШТИНА ГЛОГОВАЦ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.1.1. |
Трпеза |
„Трпеза” |
|
I–VIII |
25.1.2. |
Кишнарека |
„Кишнарека” |
|
I–VIII |
25.1.3. |
Горња Обриња |
„Горња Обриња” |
|
I–VIII |
25.1.4. |
Станковац |
„Станковац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Фуштица |
I–IV |
25.1.5. |
Градица |
„Градица” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ликошане |
I–VIII |
25.1.6. |
Негровац |
„Негровце” |
|
I–VIII |
25.1.7. |
Нековац |
„Нековац” |
|
I–VIII |
25.1.8. |
Лапушник |
„Хаса Приштина” |
|
I–VIII |
25.1.9. |
Орлате |
„Орлате” |
|
I–VIII |
|
|
|
Битић Махала |
I–IV |
25.1.10. |
Трстеник |
„Трстеник” |
|
I–VIII |
|
|
|
Штутица |
I–VIII |
|
|
|
Трстеник II |
I–VIII |
25.1.11. |
Ново Чикатово |
Божо Дренички” |
|
I–VIII |
|
|
|
Глобаре |
I–VIII |
25.1.12. |
Горња Коротица |
„Боро и Рамиз” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Коротица |
I–VIII |
25.1.3. |
Глоговац |
„Братство-јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Покољ Васиљево |
I–VIII |
|
|
|
Крџаково |
I–VIII |
|
|
|
Фероникал |
I–IV |
25.1.14. |
Бањица |
„Бањица” |
|
I–VIII |
15.1.15. |
Доброшевац |
„Доброшевац” |
|
I–VIII |
|
|
|
Село Читаково |
I–VIII |
25.1.16. |
Коморане |
„Коморане” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
25.2. ОПШТИНА КАЧАНИК |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.2.1. |
Качаник |
„Емин Дураку” |
|
I–VIII |
|
|
|
Корбулић |
I–VIII |
|
|
|
Ђурђевдол |
I–IV |
|
|
|
Руњево |
I–IV |
|
|
|
Дреноглава |
I–IV |
|
|
|
Ланиште |
I–IV |
25.2.2. |
Стари Качаник |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Белограце |
I–VIII |
|
|
|
Стагово |
I–VIII |
25.2.3. |
Боб Качаник |
„Идриз Сефери” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бићевац |
I–VIII |
|
|
|
Гајре |
I–IV |
|
|
|
Ковачевац |
I–IV |
|
|
|
Ника |
I–IV |
25.2.4. |
Ђенерал Јанковић |
„Тефик Чанга” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горанце |
I–VIII |
|
|
|
Сечиште |
I–IV |
|
|
|
Паливоденица |
I–IV |
|
|
|
Режанце |
I–IV |
|
|
|
Пустеник |
I–IV |
|
|
|
Крвивеник |
I–IV |
25.2.5. |
Догановић |
„Милан Зечар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дубрава |
I–VIII |
|
|
|
Елеза |
I–IV |
|
|
|
Слатина |
I–IV |
|
|
|
Бањица |
I–IV |
|
|
|
Проволија |
I–IV |
|
|
|
Семаја |
I–IV |
25.2.6. |
Котлина |
„Наим Фрашери” |
|
I–VIII |
|
|
|
Глобочица |
I–VIII |
|
|
|
Иваја |
I–VIII |
|
|
|
Стажа |
I–IV |
|
|
|
Љач |
I–IV |
|
|
|
|
|
25.3. ОПШТИНА КОСОВО ПОЉЕ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.3.1. |
Косово Поље |
„Аца Маровић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бресје |
I–IV |
|
|
|
Кузмин |
I–IV |
|
|
|
Горње Добрево |
I–IV |
|
|
|
Батусе |
I–IV |
25.3.2. |
Велики Белаћевац |
„Зејнел Салиху” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Грабовац |
I–VIII |
|
|
|
Помазатин |
I–VIII |
|
|
|
Мали Белаћевац |
I–VIII |
25.3.3. |
Добри Дуб |
„Добри Дуб” |
|
I–VIII |
25.3.4. |
Косово Поље |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
25.3.5. |
Доње Добрево |
„Браћа Фрашери” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горње Добрево |
I–VIII |
|
|
|
Враголија |
I–IV |
25.3.6. |
Велика Слатина |
„Бајрам Цури” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јенце |
I–VIII |
|
|
|
Ариљача |
I–VIII |
25.3.7. |
Угљаре |
„Угљаре” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
25.4. ОПШТИНА ЛИПЉАН |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.4.1. |
Липљан |
„Браћа Аксић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Старо Грацко |
I–IV |
|
|
|
Суви До |
I–IV |
|
|
|
Магура |
I–VIII |
|
|
|
Рабовце |
I–VIII |
|
|
|
Краиште |
I–VIII |
|
|
|
Коњух |
I–VIII |
25.4.2. |
Магура |
„Станко Бурић” |
|
I–VIII |
25.4.3. |
Доња Гуштерица |
„Кнез Лазар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добротин |
I–IV |
|
|
|
Горња Гуштерица |
I–IV |
|
|
|
Ливађе |
I–IV |
|
|
|
Словиње |
I–IV |
25.4.4. |
Јањево |
„Владимир Назор” |
|
I–VIII |
|
|
|
Андровац |
I–IV |
|
|
|
Брус |
I–VIII |
|
|
|
Оклап |
I–VIII |
25.4.5. |
Словиње |
„Братство-јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Смолуша |
I–IV |
25.4.6. |
Гадимље |
„Зејнел Хајдини” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мухаџер Бабуш |
I–VIII |
|
|
|
Главица |
I–IV |
|
|
|
Плитковић |
I–IV |
|
|
|
Врело |
I–IV |
25.4.7. |
Бандулић |
„Емин Дураку” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лугаџије |
I–IV |
|
|
|
Рабовце |
I–IV |
|
|
|
Глоговце |
I–IV |
25.4.8. |
Крајиште |
„Скендербег” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велико Рибаре |
I–IV |
|
|
|
Бујанце |
I–IV |
|
|
|
Црни Брег |
I–IV |
|
|
|
Злокућане |
I–IV |
25.4.9. |
Ново Рујице |
„Миђени” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мало Грацко |
I–IV |
|
|
|
Топличане |
I–IV |
|
|
|
Старо Грацко |
I–IV |
25.4.10. |
Велика Добриња |
„Велика Добриња” |
|
I–VIII |
|
|
|
Потуровце |
I–IV |
|
|
|
Луг |
I–IV |
25.4.11. |
Седларе |
„Идриз Ајети” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бањица |
I–IV |
|
|
|
Русиновце |
I–IV |
|
|
|
Карачица |
I–IV |
|
|
|
Клечка |
I–IV |
|
|
|
Крајимировце |
I–IV |
25.4.12. |
Лепина |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Скуланево |
I–IV |
|
|
|
Радево |
I–IV |
|
|
|
|
|
25.5. ОПШТИНА ОБИЛИЋ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.5.1. |
Црквена Водица |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Аде |
I–VIII |
|
|
|
Ленковчић |
I–VIII |
25.5.2. |
Обилић |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Крушевац |
I–IV |
|
|
|
Мазгит |
I–IV |
25.5.3. |
Бабин Мост |
„Милан Ракић” |
|
I–VIII |
25.5.4. |
Милошево |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VIII |
|
|
|
Расково |
I–IV |
25.5.5. |
Сибовац |
„Миђени” |
|
I–VIII |
25.5.6. |
Брезница |
„Наим Фрашери” |
|
I–VIII |
|
|
|
Козарица |
I–IV |
25.5.7. |
Племетина |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
25.6. ОПШТИНА ПОДУЈЕВО |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.6.1. |
Подујево |
„Коста Војиновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лауша |
I–IV |
|
|
|
Репа |
I–IV |
25.6.2. |
Подујево |
„Братство-јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Летанце |
I–VIII |
|
|
|
Обранџа |
I–VIII |
|
|
|
Перане |
I–VIII |
25.6.3. |
Подујево |
„Јосип Броз Тито” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ливадица |
I–VIII |
25.6.4. |
Крпимеј |
„Момчило Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Метохија |
I–VIII |
|
|
|
Пакаштица |
I–VIII |
25.6.5. |
Добри До |
„Јетулах Гаши” |
|
I–VIII |
25.6.6. |
Палатна |
„Рамиз Садику” |
|
I–VIII |
|
|
|
Житиња |
I–VIII |
|
|
|
Мургула |
I–IV |
|
|
|
Слатина |
I–VI |
|
|
|
Сињевица |
I–IV |
|
|
|
Трнавица |
I–IV |
25.6.7. |
Брадаш |
„Тахир Тахири” |
|
I–VIII |
25.6.8. |
Хртица |
„Препород” |
|
I–VIII |
|
|
|
Сурдулица |
I–IV |
25.6.9. |
Доња Дубница |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Дубница |
I–IV |
|
|
|
Лауша |
I–VIII |
|
|
|
Преполац |
I–IV |
25.6.10. |
Орлане |
„Мето Барјактари” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брвеник |
I–VIII |
|
|
|
Брајина |
I–VIII |
|
|
|
Медраговац |
I–IV |
|
|
|
Ракиница |
I–VIII |
|
|
|
Туручица |
I–VIII |
25.6.11. |
Горња Лапаштица |
„4. јул” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велика Река |
I–VIII |
|
|
|
Доња Лапаштица |
I–VIII |
|
|
|
Попова |
I–VIII |
|
|
|
Поток |
I–IV |
25.6.12. |
Главник |
„Боро и Ррамиз” |
|
I–VIII |
|
|
|
Буринце |
I–VIII |
|
|
|
Сибовац |
I–IV |
25.6.13. |
Доње Љупче „Зејнел Хајдини” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Горње Љупче |
I–VIII |
|
|
|
Мајанце |
I–VIII |
|
|
|
Жегрова |
I–IV |
25.6.14. |
Лужане |
„29. новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Луг |
I–VIII |
25.6.15. |
Батлава |
„Димитрије Туцовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дуз |
I–VIII |
|
|
|
Грдовац |
I–IV |
|
|
|
Качибег |
I–IV |
25.6.16. |
Светље |
„Данило Вукићевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Баловац |
I–VIII |
|
|
|
Думош |
I–VIII |
|
|
|
Шајковац |
I–VIII |
|
|
|
Ладовац |
I–IV |
25.6.17. |
Трнава |
„Нови живот” |
|
I–VIII |
|
|
|
Алабак |
I–IV |
25.6.18. |
Бајчина |
„Емин Дураку” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добротин |
I–VIII |
|
|
|
|
|
25.7. ОПШТИНА ПРИШТИНА |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.7.1. |
Приштина |
„Аца Маровић” |
|
I–VIII |
25.7.2. |
Мрамор |
„Авни Рустеми” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пацај |
I–IV |
|
|
|
Злаш |
I–IV |
|
|
|
Сутјеска |
I–IV |
|
|
|
Халитај |
I–IV |
|
|
|
Бусиње |
I–VIII |
25.7.3. |
Приштина |
„Алекса Шантић” |
|
I–VIII |
25.7.4. |
Приштина |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
25.7.5. |
Приштина |
„Бранислав Нушић” |
|
I–VIII |
25.7.6. |
Сливово |
„Петар Кочић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Лајшевац |
I–IV |
|
|
|
Кукавица |
I–IV |
25.7.7. |
Лукаре |
„Ганимете Тербеши” |
|
IVIIII |
|
|
|
Граштица |
I–VIII |
|
|
|
Сичево |
I–VIII |
|
|
|
Радошевац |
I–IV |
25.7.8. |
Приштина |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Матичане |
I–VIII |
25.7.9. |
Девет Југовића |
„Димитрије Прица” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Брница |
I–IV |
|
|
|
Горња Брница |
I–IV |
|
|
|
Лебане |
I–IV |
25.7.10. |
Приштина |
„Душан Радовић” |
|
I–VIII |
25.7.11. |
Приштина |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
25.7.12. |
Приштина |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Орловић |
I–VIII |
25.7.13. |
Лапље село |
„Миладин Митић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Чаглавица |
I–IV |
|
|
|
Преоце |
I–IV |
25.7.14. |
Приштина |
„Миладни Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Којловица |
I–IV |
25.7.15. |
Грачаница |
„Краљ Милутин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кишница |
I–VIII |
|
|
|
Шашковац |
I–IV |
25.7.16. |
Приштина |
„Милан Ракић” |
|
I–VIII |
25.7.17. |
Приштина |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
25.7.18. |
Бесиње |
„Неџми Мустафа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врани Дол |
I–VIII |
|
|
|
Руманиште |
I–VIII |
|
|
|
Тенеџ Дол |
I–IV |
|
|
|
Шарабан |
I–VIII |
25.7.19. |
Приштина |
„1. мај” |
|
I–VIII |
25.7.20. |
Качикол |
„Препород” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ајкобила |
I–VIII |
|
|
|
Балабан |
I–VIII |
|
|
|
Балај |
I–VIII |
|
|
|
Глоговица |
I–VIII |
|
|
|
Дабишевац |
I–VIII |
|
|
|
Колић |
I–VIII |
|
|
|
Нишевце |
I–VIII |
|
|
|
Подај |
I–VIII |
|
|
|
Пуртај |
I–VIII |
|
|
|
Пропаштица |
I–VIII |
25.7.21. |
Маревце |
„Фан Ноли” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ваковце |
I–IV |
|
|
|
Кулај |
I–IV |
|
|
|
Мудри Поток |
I–IV |
|
|
|
Нужна Кол |
I–IV |
|
|
|
Цанај |
I–IV |
|
|
|
Булај |
I–IV |
25.7.22. |
Ајвалија |
„Искра” |
|
I–VIII |
25.7.23. |
Приштина |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
25.7.24. |
Приштина |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
25.7.25. |
Бариљево |
„Али Кељменди” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пруговце |
I–VIII |
25.7.26. |
Сушица |
„Свети Сава” |
|
I–VIII** |
* „Службени гласник РС”, број 20/97 ** „Службени гласник РС”, број 31/98 |
|
|||
|
|
|
|
|
25.8. ОПШТИНА УРОШЕВАЦ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.8.1. |
Урошевац |
„Прва основна школа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Село Варош |
I–IV |
25.8.2. |
Урошевац |
Друга основна школа „Пеко Тепавчевић” |
|
I–VIII |
25.8.3. |
Урошевац |
„Трећа основна школа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мухаџер Талиновац |
I–IV |
25.8.4. |
Урошевац |
„Четврта основна школа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Село Варош |
I–VIII |
25.8.5. |
Урошевац |
„Пета основна школа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мухаџер Талиновац |
I–IV |
25.8.6. |
Урошевац |
„Шеста основна школа” |
|
I–VIII |
25.8.7. |
Урошевац |
„Седма основна школа” |
|
I–VIII |
25.8.8. |
Гатње |
„Братство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рака |
I–VIII |
|
|
|
Бурник |
I–IV |
25.8.9. |
Српски Бабуш |
„Јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бабљак |
I–IV |
25.8.10. |
Гребно |
„Боро и Рамиз” |
|
I–VIII |
|
|
|
Омура |
I–VIII |
25.8.11. |
Камен Глава |
Основна школа |
|
I–VIII |
25.8.12. |
Заскок |
Десанка Максимовић |
|
I–VIII |
|
|
|
Плешина |
I–VIII |
|
|
|
Догаљево |
I–IV |
25.8.13. |
Старо Село |
Основна школа |
|
I–VIII |
|
|
|
Сојево |
I–VIII |
25.8.14. |
Лашко Баре |
Основна школа |
|
I–VIII |
|
|
|
Кошаре |
I–VIII |
|
|
|
Сливово |
I–VIII |
|
|
|
Трн |
I–VIII |
25.8.15. |
Јерли Прелез |
Основна школа |
|
I–VIII |
|
|
|
Мухаџер Прелез |
I–VIII |
|
|
|
Сврчина |
I–IV |
25.8.16. |
Мираш |
Основна школа |
|
I–VIII |
|
|
|
Црнило |
I–VIII |
25.8.17. |
Балић |
Основна школа |
|
I–VIII |
|
|
|
Драмњак |
I–VIII |
|
|
|
Манастирце |
I–VIII |
|
|
|
Језерце |
I–VIII |
25.8.18. |
Горње Неродимље |
„Вук Караџић” |
|
I–VIИ |
25.8.19. |
Софтовић |
„Милан Зечар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Раховица |
I–VIII |
|
|
|
Саздија |
I–IV |
25.8.20. |
Танкосић |
„Милан Милинић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Златаре |
I–VIII |
|
|
|
Миросавље |
I–VIII |
|
|
|
|
|
25.9. ОПШТИНА ШТИМЉЕ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.9.1. |
Штимље |
„Никола Спасић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мужичане |
I–VIII |
25.9.2. |
Мужичане |
Основна школа у Мужичану |
|
I–VIII |
|
|
|
Војновце |
I–IV |
|
|
|
Ђурковце |
I–IV |
|
|
|
Рашинце |
I–IV |
25.9.3. |
Штимље |
ИИ (друга) основна школа у Штимљу |
|
I–VIII |
|
|
|
Доње Годанце |
I–VIII |
|
|
|
Рачак |
I–VIII |
|
|
|
Белинце |
I–IV |
|
|
|
Давидовце |
I–IV |
25.9.4. |
Петрово |
Основна школа у Петрову |
|
I–VIII |
|
|
|
Ланиште |
I–VIII |
|
|
|
Малопољце |
I–IV |
|
|
|
Топило |
I–IV |
25.9.5. |
Петраштица |
Основна школа у Петраштици |
|
I–VIII |
|
|
|
Кајмировце |
I–VIII |
|
|
|
Карачица Дуга |
I–VIII |
25.9.6. |
Црнопоље |
Основна школа у Црнопољу |
|
I–VIII |
|
|
|
Зборце |
I–IV |
|
|
|
Ранце |
I–IV |
25.10. ОПШТИНА ШТРПЦЕ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
25.10.1. |
Севце |
Основна школа „Шарски одред” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јажинце |
I–VIII |
|
|
|
Врбештица |
I–VIII |
25.10.2. |
Штрпце |
Основна школа „Стаја Марковић” |
|
I–VIИ |
|
|
|
Горња Битиња |
I–VIII |
|
|
|
Сушиће |
I–VIII |
25.10.3. |
Готовуша |
Основна школа „Рајко Урошевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вича |
I–VIII |
25.10.4. |
Фираја |
Основна школа „Осман Мани” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брод |
I–IV |
|
|
|
Коштањево |
I–IV |
|
|
|
Ужице |
I–VIII |
|
|
|
|
|
26. ОКРУГ ПЕЋКИ 26.1. ОПШТИНА ДЕЧАНЕ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
26.1.1. |
Дечане |
„Стефан Дечански”* |
|
I–VIII |
26.1.2. |
Грамочел |
„Светлост” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бабалоћ |
I–IV |
|
|
|
Шаптеј |
I–IV |
26.1.3. |
Дреновац |
„Сул Аљај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Побрђе |
I–IV |
|
|
|
Вокш |
I–IV |
26.1.4. |
Прилип |
„25. мај” |
|
I–VIII |
26.1.5. |
Папраћане |
„16. новембар” |
|
I–VIII |
26.1.6. |
Истинић |
„Слобода” |
|
I–VIII |
26.1.7. |
Горњи Стреоц |
„Бајрам Цури” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Стреоц |
I–IV |
26.1.8. |
Рзић |
„Петар Прља” |
|
I–VIII |
|
|
|
аптеј |
I–VIII |
|
|
|
Мазник |
I–IV |
|
|
|
Љумбарда |
I–VIII |
|
|
|
Ратиш |
I–IV |
26.1.9. |
Раставица |
„Рудари Трепче” |
|
I–VIII |
26.1.10. |
Јуник |
„Хисни Добруна” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јасић |
I–IV |
* „Службеник гласник РС”, број 20/97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.2. ОПШТИНА ЂАКОВИЦА |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
26.2.1. |
Ђаковица |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
26.2.2. |
Ђаковица |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
26.2.3. |
Ђаковица |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
26.2.4. |
Ђаковица |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VII |
26.2.5. |
Пискоте |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VIII |
26.2.6. |
Кореница |
„Бранко Ћопић” |
|
I–VIII |
26.2.7. |
Бабај Бокс |
„ИВ основна школа” |
|
I–VIII |
26.2.8. |
Смолица |
„Лаза Костић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шишман |
I–IV |
|
|
|
Нец |
I–IV |
26.2.9. |
Поношевац |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Морина |
I–IV |
26.2.10. |
Берјах |
„III основна школа” |
|
I–VIII |
26.2.11. |
Жабељ |
„I основна школа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јабланица |
I–VIII |
|
|
|
Гргоц |
I–IV |
26.2.12. |
Добљибаре |
„II основна школа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Вранић |
I–IV |
26.2.13. |
Шех Демјан |
„Бора Станковић” |
|
I–VIII |
26.2.14. |
Шеремет |
„Петар Кочић” |
|
I–VIII |
26.2.15. |
Рамоц |
„ВИ основна школа” |
|
I–VIII |
26.2.16. |
Скивјан |
„Бранислав Нушић” |
|
I–VIII |
26.2.17. |
Дујака |
„Сима Милутиновић Сарајлија” |
|
I–VIII |
26.2.18. |
Крељане |
„Паја Јовановић” |
|
I–VIII |
26.2.19. |
Горње Новосело |
„IХ основна школа” |
|
I–VIII |
26.2.20. |
Молић |
„Марко Миљанов” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кошаре |
I–IV |
26.2.21. |
Демјан |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
26.2.22. |
Пниш |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
26.2.23. |
Липовец |
„В основна школа” |
|
I–VIII |
26.2.24. |
Годен |
„Лаза Лазаревић” |
|
I–VIII |
26.2.25. |
Рогово |
„Милован Глишић” |
|
I–VIII |
26.2.26. |
Бистражин |
„Данило Киш„ |
|
I–VIII |
|
|
|
Мармул |
I–IV |
26.2.27. |
Дољ |
„Стеван Сремац” |
|
I–VII |
26.2.28. |
Брековац |
„Иво Андрић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Меје |
I–IV |
26.2.29. |
Гуска |
„Радоје Домановић” |
|
I–VIII |
26.2.30. |
Добриђе |
„Девет Југовића” |
|
I–VIII |
26.2.31. |
Доње Новосело |
„VIII основна школа” |
|
I–VIII |
26.2.32. |
Бец |
„VII основна школа” |
|
I–VIII |
|
|
|
Љуг Бунар |
I–IV |
|
|
|
Забрељ |
I–IV |
26.2.33. |
Црмјан |
„Филип Вишњић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Међе |
I–IV |
|
|
|
|
|
26.3. ОПШТИНА ИСТОК |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
26.3.1. |
Исток |
„17. новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дубрава |
I–IV |
|
|
|
Мужевине |
I–IV |
|
|
|
Синаје |
I–IV |
|
|
|
љубожда |
I–IV |
|
|
|
Црнце |
I–IV |
26.3.2. |
Ђураковац |
„Василије Ђуровић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Суви Лукавац |
I–IV |
26.3.3. |
Осојане |
„Радош Тошић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кош |
I–IV |
|
|
|
Пољане |
I–IV |
26.3.4. |
Бања |
„Трепча” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добруша |
I–IV |
|
|
|
Стародворане |
I–VIII |
26.3.5. |
Ракош |
„Јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Верић |
I–IV |
|
|
|
Белица |
I–IV |
|
|
|
Сушица |
I–IV |
26.3.6. |
Бегов Луковац |
„1. мај” |
|
I–VIII |
26.3.7. |
Жач |
Основна школа „Милан Тепић” |
|
I–VIII |
26.3.8. |
Укча |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
26.3.9. |
Врела |
„Студеница Хвостанска” |
|
I–VIII |
|
|
|
Каличане |
I–IV |
|
|
|
|
|
26.4. ОПШТИНА КЛИНА |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
26.4.1. |
Клина |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Зајмово |
I–IV |
26.4.2. |
Злокућане |
„Боро Милатовић” |
|
I–VII |
|
|
|
Љесковац |
I–IV |
26.4.3. |
Дреновац |
„1. мај” |
|
I–VIII |
26.4.4. |
Долац |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гребник |
I–IV |
26.4.5. |
Штупељ |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
26.4.6. |
Будисавац |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
26.4.7. |
Кијево |
„Лаза Лазаревић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Церовик |
I–IV |
26.4.8. |
Јошаница |
„Милан Ракић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Јошаница |
I–IV |
26.4.9. |
Грабаница |
„Бранислав Нушић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Клуз |
I–IV |
26.4.10. |
Јагода |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VIII |
26.4.11. |
Сврхе |
„Сврхе” |
|
I–VIII |
|
|
|
Перчево |
I–IV |
|
|
|
Волујак |
I–IV |
26.4.12. |
Игларево |
„Игларево” |
|
I–VIII |
26.4.13. |
Црни Луг |
„Црни Луг” |
|
I–VIII |
26.4.14. |
Лозица |
|
|
I–VIII |
26.4.15. |
Добра Вода |
„Добра Вода” |
|
I–VIII |
26.4.16. |
Влашки Дреновац |
„Влашки Дреновац” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
26.5. ОПШТИНА ПЕЋ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
26.5.1. |
Пећ |
„Миладин Поповић” |
|
I–VIII |
26.5.2. |
Пећ |
„Борис Вукмировић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Црни Врх |
I–IV |
26.5.3. |
Пећ |
„Браћа Рибар” |
|
I–VIII |
26.5.4. |
Пећ |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
26.5.5. |
Пећ |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
26.5.6. |
Пећ |
„8. март” |
|
I–VIII |
26.5.7. |
Пећ |
„Душан Мугоша Дућ” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бело Поље |
I–IV |
26.5.8. |
Пећ |
Витомирица |
„Милош Гилић” |
I–VIII |
|
|
|
Сига |
I–IV |
26.5.9. |
Пећ |
„Братство-јединство” |
|
I–VIII |
26.5.10. |
Ново Село |
„22. децембар” |
|
I–VIII |
26.5.11. |
Мала Јабланица |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
26.5.12. |
Требовићи |
„Скендербег” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пашино Село |
I–IV |
26.5.13. |
Набрђе |
„Новица Павићевић” |
|
I–VIII |
26.5.14. |
Трстеник |
„Препород” |
|
I–VIII |
26.5.15. |
Ћушка |
„Реџеп Гаши” |
|
I–VIII |
26.5.16. |
Захал |
„Хаџи Зека” |
|
I–VIII |
26.5.17. |
Главичица |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VIII |
26.5.18. |
Клинчина |
„Клинчина” |
|
I–VIII |
|
|
|
Сврке |
I–VI |
26.5.19. |
Гораждевац |
„Јанко Јовићевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бабиће |
I–IV |
26.5.20. |
Почешће |
„Почешће” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кретовац |
I–IV |
|
|
|
Брженик |
I–IV |
26.5.21. |
Ложане |
„Мехмет Шоши” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добри До |
I–IV |
26.5.22. |
Раушићи |
„29. новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Злопек |
I–IV |
|
|
|
Љубинић |
I–IV |
26.5.23. |
Крушевац |
„Милан Коматина” |
|
I–VIII |
26.5.24. |
Лођа |
„Кориху” |
|
I–VIII |
26.5.25. |
Баране |
„Братство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бучане |
I–IV |
|
|
|
Расуља |
I–IV |
|
|
|
Вранац |
I–IV |
26.5.26. |
Глађане |
„Миђени” |
|
I–VIII |
|
|
|
Непаље |
I–IV |
26.5.27. |
Дрелај |
„Напредак” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кошутан |
I–IV |
|
|
|
Алагина Река |
I–IV |
|
|
|
Пецићи |
I–IV |
|
|
|
Велики Штупаљ |
I–IV |
26.5.18. |
Хаџовићи |
„1. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Боге |
I–IV |
|
|
|
Шкрељ |
I–IV |
* „Службени гласник РС” број 20/97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. ОКРУГ ПРИЗРЕНСКИ 27.1. ОПШТИНА ГОРА ДРАГАШ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
27.1.1. |
Рестелица |
„22. децембар” |
|
I–VIII |
27.1.2. |
Крушево |
„5. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Глобочица |
I–IV |
|
|
|
Зли Поток |
I–IV |
27.1.3. |
Брод |
„Зенуни” |
|
I–VIII |
|
|
|
Баћка |
I–IV |
|
|
|
Диканце |
I–VI |
27.1.4. |
Рапча |
„9. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Крстац |
I–IV |
27.1.5. |
Драгаш |
„Небојша Јерковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Радеша |
I–IV |
|
|
|
Кукуљане |
I–IV |
|
|
|
Лештане |
I–IV |
|
|
|
Љубошта |
I–IV |
27.1.6. |
Враниште |
„25. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Орчуша |
I–IV |
|
|
|
Млике |
I–IV |
|
|
|
|
|
27.2. ОПШТИНА ОРАХОВАЦ |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
27.2.1. |
Ораховац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ратковац |
I–VIII |
27.2.2. |
Ораховац |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
27.2.3. |
Зочиште |
„Боро и Рамиз” |
|
I–VIII |
|
|
|
Оптеруша |
I–IV |
|
|
|
Ретимље |
I–IV |
|
|
|
Горане |
I–IV |
27.2.4. |
Чифлак |
„Препород” |
|
I–VIII |
|
|
|
Полуже |
I–VIII |
|
|
|
Петковић |
I–IV |
|
|
|
Крамовик |
I–IV |
|
|
|
Добри Дол |
I–IV |
27.2.5. |
Дреновац |
„Браћа Фрашерн” |
|
I–VIII |
|
|
|
Пусто Село |
I–IV |
|
|
|
Козник |
I–IV |
|
|
|
Горње Поточане |
I–IV |
27.2.6. |
Радосте |
„Нови Живот” |
|
I–VIII |
27.2.7. |
Бела Црква |
„Слобода” |
|
I–VIII |
|
|
|
Сопнић |
I–VIII |
|
|
|
Доње Поточане |
I–VIII |
27.2.8. |
Зуце |
„Ганимет Тербеши” |
|
I–VIII |
27.2.9. |
Мала Хоча |
„Хероји Косова” |
|
I–VIII |
27.2.10. |
Ратковац |
„Пеко Топавчевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врањак |
I–IV |
|
|
|
Дањане |
I–IV |
27.2.11. |
Велика Круша |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Целина |
I–VIII |
|
|
|
Ногавац |
I–IV |
27.2.12. |
Велика Хоча |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
27.2.13. |
Малишево |
„18. новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Црноврана |
I–IV |
27.2.14. |
Љубижде |
„Миђени” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доманек |
I–VI |
|
|
|
Курјаке |
I–VI |
27.2.15. |
Острзуб |
„Г. Тербеши” |
|
I–VIII |
27.2.16. |
Драгобиље |
„Е. Дураку” |
|
I–VIII |
27.2.17. |
Пагаруша |
„Нови живот” |
|
I–VIII |
27.2.18. |
Милановић |
„Шкандија” |
|
I–VIII |
27.2.19. |
Пагаруша |
„А. Вокши” |
|
I–VIII |
27.2.20. |
Лабучево |
„25. мај” |
|
I–VIII |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
27.3. ОПШТИНА ПРИЗРЕН |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
27.3.1. |
Призрен |
„Младен Угаревић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Јабланица |
I–VIII |
|
|
|
Поуско |
I–IV |
27.3.2. |
Призрен |
„Меша Селимовић” |
|
I–VIII |
27.3.3. |
Призрен |
„Младост” |
|
I–VIII |
27.3.4. |
Призрен |
„17. новембар” |
|
I–VIII |
27.3.5. |
Призрен |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
27.3.6. |
Доње Љубиње |
„25. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горње Љубиње |
I–VIII |
27.3.7. |
Средска |
„Средска” |
|
I–VIII |
|
|
|
Плањане |
I–IV |
|
|
|
Горње Село |
I–IV |
|
|
|
Драјчићи |
I–IV |
|
|
|
Мушниково |
I–IV |
27.3.8. |
Призрен |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
27.3.9. |
Призрен |
„Слободан Пенезић Крцун” |
|
I–VIII |
27.3.10. |
Призрен |
„Слободан Сурчевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Петрово Село |
I–IV |
27.3.11. |
Ромаја |
„Бајрам Цури” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кушник |
I–VIII |
|
|
|
Трава |
I–IV |
|
|
|
Љукинај |
I–IV |
27.3.12. |
Ђонај |
„Напредак” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мазрек |
I–VIII |
27.3.13. |
Љубичево |
|
|
I–VIII |
|
|
|
Лесковац |
I–VIII |
|
|
|
Љез |
I–IV |
27.3.14. |
Љубижда |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Грнчаре |
I–VIII |
|
|
|
Врбичане |
I–VIII |
27.3.15. |
Новака |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Србица |
I–IV |
|
|
|
Смаћ |
I–IV |
27.3.16. |
Мамуша |
„Хаџи Омер Лутви” |
|
I–VIII |
|
|
|
Медвеца |
I–IV |
27.3.17. |
Пиране |
„Зејнел Хајдини” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мала Круша |
I–IV |
|
|
|
Зојић |
I–IV |
|
|
|
Доња Србица |
I–IV |
|
|
|
Ландовица |
I–IV |
|
|
|
Рандобрава |
I–IV |
27.3.18. |
Душаново |
„Шарски одред” |
|
I–VIII |
|
|
|
Нашец |
I–VIII |
|
|
|
Атмаџа |
I–VIII |
27.3.19. |
Жур |
„Рамиз и Боро” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врбница |
I–VIII |
|
|
|
Влашња |
I–VIII |
|
|
|
Кобаља |
I–VIII |
|
|
|
Добруша |
I–IV |
27.3.20. |
Жур |
„Рамиз и Боро” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врбница |
I–VIII |
|
|
|
Влашња |
I–VIII |
|
|
|
Кобаља |
I–VIII |
|
|
|
Добруша |
I–IV |
27.3.21. |
Љубижда Хас |
„11. октобар” |
|
I–VIII |
27.3.22. |
Кориша |
„Сазаир Сурои” |
|
I–VIII |
|
|
|
Љутогхлав |
I–IV |
27.3.23. |
Кориша |
„Сазаир Сурои” |
|
I–VIII |
|
|
|
Љутоглав |
I–IV |
27.3.24. |
Вележа |
„Зеф Љуш Марку” |
|
I–VIII |
27.3.25. |
Загардска Хоча |
„Мухарем Бектеши” |
|
I–VIII |
|
|
|
Билуша |
I–VIII |
|
|
|
Послиште |
I–VIII |
|
|
|
Јешиково |
I–IV |
27.3.26. |
|
„Штјефан Ђечови” |
|
I–VIII |
|
|
|
Крајк |
I–VIII |
|
|
|
Брег Дрини |
I–IV |
27.3.27. |
Планеја |
„Браћа Фрашери” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горожуп |
I–IV |
27.3.28. |
Скоробиште |
„Нефит Јусуфи" |
|
I–VIII |
27.3.29. |
Бродосавце |
„29. новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Куковце |
I–VIII |
|
|
|
Косовце |
I–VIII |
|
|
|
Плајник |
I–VIII |
|
|
|
Зрзе |
I–VIII |
27.3.30. |
Лопушки Хан |
„Шабан Шабани” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брезна |
I–IV |
|
|
|
Вучје |
I–IV |
|
|
|
Плавје |
I–IV |
27.3.31. |
Бљач |
„Ганимете Тербеши” |
|
I–VIII |
|
|
|
Заплужје |
I–IV |
|
|
|
Згатар |
I–IV |
27.3.32. |
Белоброд |
„Сезвир Сурои” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ренце |
I–IV |
|
|
|
Капра |
I–IV |
|
|
|
Брут |
I–IV |
|
|
|
Зјум |
I–IV |
|
|
|
Шаиновце |
I–IV |
27.3.33. |
Речане |
„Мето Бајрактари” |
|
I–VIII |
|
|
|
„Мето Бајрактари” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
Неброгоште |
I–VIII |
|
|
|
Локвица |
I–IV |
27.3.34. |
Манастирица |
„Манастирица” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стружје |
I–VIII |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
||||
|
|
|
|
|
27.4. ОПШТИНА СУВА РЕКА |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
27.4.1. |
Сува Река |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Речане |
I–IV |
|
|
|
Сува Река ИИ |
I–IV |
|
|
|
Ратане |
I–VIII |
|
|
|
Сопино |
I–IV |
|
|
|
Широко |
I–IV |
27.4.2. |
Мушиште |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Деловце |
I–IV |
|
|
|
Поповљане |
I–IV |
|
|
|
Селогражде |
I–IV |
|
|
|
Матићево |
I–IV |
27.4.3. |
Грејковац |
„Шарски одред” |
|
I–VIII |
27.4.4. |
Студенчане |
„19. новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Добродељане |
I–VIII |
|
|
|
Непребиште |
I–IV |
27.4.5. |
Мовљан |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VIII |
|
|
|
Будаково |
I–VIII |
|
|
|
Горња Крушица |
I–VIII |
27.4.6. |
Лешане |
„Миладин Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Трије |
I–VI |
27.4.7. |
Ђиновце |
„Миђени” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гељанце |
I–IV |
27.4.8. |
Беланица |
„Беланица” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гунцат |
И–VI |
|
|
|
Ладровић |
I–IV |
|
|
|
Тумићина |
I–IV |
27.4.9. |
Бања |
„Наим Фрашери” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кравосарија |
I–VIII |
27.4.10. |
Ладровац |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Сеник |
I–VI |
27.4.11. |
Нишор |
„Нишор” |
|
I–VIII |
|
|
|
Семетиште |
I–VIII |
27.4.12. |
Блаце |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Јавор |
I–VIII |
27.4.13. |
Дуље |
„Дуљ” |
|
I–VIII |
|
|
|
Грејчевце |
I–VIII |
|
|
|
Драгачина |
I–IV |
27.4.14. |
Самодража |
„Самодража |
|
I–VIII |
27.4.15. |
Букош |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Враниће |
I–VIII |
|
|
|
Саврово |
I–VIII |
27.4.16. |
Пећане |
„Пећане” |
|
I–VIII |
|
|
|
Слапужане |
I–IV |
|
|
|
|
|
28. ОКРУГ КОСОВСКО-МИТРОВАЧКИ 28.1. ОПШТИНА ВУЧИТРН |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
28.1.1. |
Дрваре |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мијалић |
I–VIII |
|
|
|
Шалце |
I–IV |
28.1.2. |
Дубовац |
„Филип Фишњић” |
|
I–VIII |
28.1.3. |
Вучитрн |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Судимља |
I–IV |
|
|
|
Нелаковац |
I–IV |
28.1.4. |
Луг Дубница |
„Алекса Шантић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Дубница |
I–IV |
|
|
|
Доња Дубница |
I–IV |
28.1.5. |
Скровна |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гумниште |
I–IV |
|
|
|
Весековце |
I–IV |
28.1.6. |
Вучитрн |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
28.1.7. |
Смрековица |
„Боро и Рамиз” |
|
I–VIII |
28.1.8. |
Прилужје |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
28.1.9. |
Вучитрн |
„21. новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Караче |
I–IV |
|
|
|
Шњивовица |
I–IV |
28.1.10. |
Вучитрн |
„Цветко Фртунић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Гојбуља |
I–IV |
|
|
|
Недаковац |
I–IV |
|
|
|
Бањска |
I–IV |
28.1.11. |
Самодрежа |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Загорје |
I–IV |
28.1.12. |
Пасома |
„Јован Дучић” |
|
I–VIII |
28.1.13. |
Невољане |
„Зарија Јовановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врница |
I–VIII |
|
|
|
Букош |
I–IV |
28.1.14. |
Ново Село |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
28.1.15. |
Стровце |
„Михајло Лалић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Зиливода |
I–IV |
|
|
|
главатина |
I–IV |
28.1.16. |
Горње Становце |
„Бранко Ћопић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велика Река |
I–IV |
28.1.17. |
Ошљане |
„Мирослав Антић” |
|
I–VIII |
28.1.18. |
Граце |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
28.1.19. |
Пантина |
„Борисав Станковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Окраштица |
I–IV |
28.1.20. |
Доње Становце |
„Бранислав Нушић” |
|
I–VIII |
28.1.21. |
Цецелија |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Судимља |
I–IV |
|
|
|
|
|
28.2. ОПШТИНА ЗВЕЧАН |
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
28.2.1. |
Звечан |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Грабовац |
I–IV |
28.2.2. |
Жеровница |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
28.2.3. |
Бањска |
„Бановић Страхиња” |
|
I–VIII |
|
|
|
Рудине |
I–IV |
28.2.4. |
Бољетин |
„Соколица” |
|
I–VIII |
|
|
|
Жаже |
I–IV |
|
|
|
|
|
28.3. ОПШТИНА ЗУБИН ПОТОК |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
28.3.1. |
Зубин Поток |
„Јован Цвијић” |
|
I–VIII* |
|
|
|
Црепуља |
I–VI* |
|
|
|
Дрен |
I–VI* |
|
|
|
Бели Брег |
I–IV* |
|
|
|
Коваче |
I–IV* |
28.3.2. |
Зупче |
„Благоје Радић” |
|
I–VIII* |
|
|
|
Рујиште |
I–IV* |
|
|
|
Чабра |
I–VIII* |
28.3.3. |
Брњак |
„Петар Кочић” |
|
I–VIII* |
|
|
|
Лучка Река |
I–VIII* |
|
|
|
Бубе |
I–VIII* |
|
|
|
Бање |
I–IV* |
|
|
|
Јунаке |
I–IV* |
* „Службенигласник РС”, број 40/99. |
|
|||
|
|
|
|
|
28.4. ОПШТИНА КОСОВСКА МИТРОВИЦА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
28.4.1. |
Косовска Митровица |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Суви До |
I–IV |
28.4.2. |
Косовска Митровица |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
28.4.3. |
Косовска Митровица |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
28.4.4. |
Косовска Митровица |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VII |
|
|
|
Свињаре |
I–IV |
28.4.5. |
Косовска Митровица |
„Предраг и Миодраг Михајловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шипоље |
I–VIII |
28.4.6. |
Косовска Митровица |
„Вељко Банишевић” |
|
I–VIII |
28.4.5. |
Косовска Митровица |
„Владо Ћетковић” |
|
I–VIII |
28.4.8. |
Први Тунел |
„Раде Милићевић” |
|
I–VIII |
28.4.9. |
Косовска Митровица |
„Абдулах Шабани” |
|
I–VIII |
28.4.10. |
Косовска Митровица |
„Азиз Сулејмани” |
|
I–VIII |
28.4.11. |
Шипоље |
|
|
I–VIII |
|
|
|
Жабаре |
I–IV |
|
|
|
Врбница |
I–IV |
28.4.12. |
Кошутово |
„22. децембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
Брабоњић |
I–VIII |
28.4.13. |
Косовска Митровица |
„Ибрахим Первизи” |
|
I–VIII |
28.4.14. |
Косовска Митровица |
„25. мај” |
|
I–VIII |
28.4.15. |
Баре |
„Рифат Видишићи” |
|
I–VIII |
|
|
|
Влахиње |
I–VIII |
|
|
|
Рашане |
I–VIII |
|
|
|
Бајгора |
I–VIII |
|
|
|
Качандол |
I–VIII |
|
|
|
Забрђе |
I–VIII |
|
|
|
Сељанце |
I–VIII |
|
|
|
Ржана |
I–VIII |
|
|
|
Бедиња |
I–VIII |
28.4.16. |
Стари Трг |
„Моша Пијаде” |
|
I–VIII |
|
|
|
Орахово |
I–VIII |
|
|
|
Меленица |
I–IV |
|
|
|
Мажић |
I–IV |
28.4.17. |
Винарце |
„Бајрам Цури” |
|
I–VIII |
|
|
|
Видомирић |
I–IV |
28.4.18. |
Шупковац |
„1. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велики Кичић |
I–VIII |
|
|
|
Засело |
I–IV |
|
|
|
|
|
28.5. ОПШТИНА ЛЕПОСАВИЋ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
28.5.1. |
Лепосавић |
„Слободан Пенезић Крцун” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дрен |
I–IV |
|
|
|
Јошаница |
I–IV |
|
|
|
Кијевчиће |
I–IV |
28.5.2. |
Лешак |
„Стана Бачанин” |
|
I–VIII |
|
|
|
Белуће |
I–IV |
|
|
|
Бербериште |
I–IV |
|
|
|
Дељњи Крњин |
I–IV |
|
|
|
Бистрица |
I–IV |
|
|
|
Остраће |
I–IV |
|
|
|
Бело Брдо |
I–IV |
|
|
|
Миоковиће |
I–IV |
|
|
|
ГувништеI–IV |
|
|
|
|
Врачево |
I–IV |
28.5.3. |
Сочаница |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Сочаница |
I–IV |
|
|
|
Вуча |
I–IV |
|
|
|
Борчане |
I–IV |
|
|
|
Шаљска Бистрица |
I–VIII |
|
|
|
|
|
28.6. ОПШТИНА СРБИЦА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
28.6.1. |
Србица |
„Миладин Поповић” |
|
I–VIII |
28.6.2. |
Рудник |
„Милун Јакшић” |
|
I–VIII |
28.6.3. |
Леочина |
„Али Кељменди” |
|
I–VIII |
28.6.4. |
Пољанце |
„18. новембар” |
|
I–VIII |
28.6.5. |
Горње Преказе |
„Азем Бејта” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доње Преказе |
I–IV |
|
|
|
Љубовац |
I–IV |
28.6.6. |
Ликовац |
„Емин Дураку” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доње Обриње |
I–VIII |
|
|
|
Тица |
I–IV |
28.6.7. |
Ћирез |
„Нови живот” |
|
I–VIII |
|
|
|
Красалић |
I–IV |
28.6.8. |
Чубрељ |
„Браћа Фрашери” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ракитница |
I–VIII |
28.6.9. |
Горња Клина |
„Јединство |
|
I–VIII |
|
|
|
Трнавце |
I–IV |
|
|
|
Котаре |
I–IV |
28.6.10. |
Кладерница |
„Миђени” |
|
I–VIII |
|
|
|
Избица |
I–IV |
28.6.11. |
Лауша |
„Напредак” |
|
I–VIII |
28.6.12. |
Резало |
„Мухарем Бектеши” |
|
I–VIII |
|
|
|
Макрмаљ |
I–VIII |
28.6.13. |
Турићевац |
„Слобода” |
|
I–VIII |
|
|
|
Тица |
I–IV |
28.6.14. |
Овчарево |
„Препород” |
|
I–VIII |
28.6.15. |
Воћњак |
„25. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
29. ОКРУГ КОСОВСКО-ПОМОРАВСКИ 29.1. ОПШТИНА ВИТИНА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
29.1.1. |
Витина |
„Младен Марковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бикач |
I–IV |
|
|
|
Грмово |
I–IV |
|
|
|
Тушица |
I–IV |
|
|
|
Кабаш |
I–IV |
|
|
|
Черкез Садовина |
I–IV |
29.1.2. |
Врбовац |
„Марк Рајковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Могила |
I–IV |
29.1.3. |
Горња Слатина |
„Слобода” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Слатина |
I–IV |
|
|
|
Черкез Садовина |
I–IV |
|
|
|
Трстеник |
I–IV |
29.1.4. |
Горња Стубла |
„25. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Стубла |
I–IV |
|
|
|
Локма |
I–IV |
|
|
|
Станчић |
I–IV |
29.1.5. |
Тушица |
„Зејнел Хајдини” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врбан |
I–VIII |
|
|
|
Јерли Садовина |
I–IV |
|
|
|
Грмово |
I–IV |
29.1.6. |
Ђелекаре |
„Емин Дураку” |
|
I–VIII |
|
|
|
Могила |
I–IV |
|
|
|
Рибник |
I–VI |
29.1.7. |
Кабаш |
„Едвард Кардељ” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бинач |
I–IV |
|
|
|
Дебелде |
I–VIII |
|
|
|
Мјак |
I–IV |
29.1.8. |
Клокот |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Житиње |
I–VIII |
|
|
|
Деваје |
I–IV |
29.1.9. |
Љубиште |
„2. Косовска бригада” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бегунце |
I–IV |
|
|
|
Бузовик |
I–IV |
29.1.10. |
Летница |
„Миладин Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Врнавоколо |
I–IV |
29.1.11. |
Пожарење |
„Борислав Станковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ново Село |
I–IV |
29.1.12. |
Радивојце |
„Боро и Рамиз” |
|
I–VIII |
|
|
|
Баланце |
I–VIII |
|
|
|
Житиње |
I–IV |
|
|
|
Горња Будрига |
I–IV |
|
|
|
Деваје |
I–IV |
29.1.13. |
Смира |
„Ганимете Тербеши” |
|
I–VIII |
|
|
|
Дробеш |
I–IV |
29.1.14. |
Трепча |
„Иво Андрић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
29.2. ОПШТИНА ГЊИЛАНЕ |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
29.2.1. |
Брасаљце |
„Зејнел Хајдини” |
|
I–VIII |
|
|
|
Понеш |
I–IV |
29.2.2. |
Гњилане |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Шилово |
I–IV |
|
|
|
Кметовце |
I–IV |
|
|
|
Горњи Ливоч |
I–IV |
|
|
|
Билинце |
I–IV |
29.2.3. |
Гњилане |
„Муса Зајми” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Ливоч |
I–VIII |
|
|
|
Пасјак |
I–IV |
29.2.4. |
Гњилане |
„Абаз Ајети” |
|
I–VIII |
|
|
|
Велекинце |
I–VIII |
29.2.5. |
Гњилане |
„Сељами Халачи” |
|
I–VIII |
|
|
|
Бела Земља |
I–IV |
|
|
|
Станишор |
I–IV |
29.2.6. |
Горње Кусце |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VIII |
|
|
|
Горњи Макреш |
I–VIII |
|
|
|
Станишор |
I–IV |
|
|
|
Драганаш |
I–IV |
29.2.7. |
Доброчане |
„Назим Хикмет” |
|
I–VIII |
|
|
|
Буковик |
I–IV |
29.2.8. |
Жегра |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Влаштица |
I–VIII |
|
|
|
хаџ |
I–VIII |
|
|
|
Седиште |
I–IV |
|
|
|
Владово |
I–IV |
|
|
|
Носаље |
I–IV |
|
|
|
Куреџ |
I–IV |
29.2.9. |
Жегровачка Врбица |
„Фетах Ћерими” |
|
I–VIII |
|
|
|
Жеговце |
I–VIII |
29.2.10. |
Кишно Поље |
„Афродита” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горње Слаковце |
I–VIII |
|
|
|
Гадиш |
I–IV |
29.2.11. |
Коретиште |
„Бора Станковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Стража |
I–VIII |
29.2.12. |
Малишево |
„Емин Дураку” |
|
I–VIII |
|
|
|
Угљаре |
I–VIII |
29.2.13. |
Паралово |
„Свети сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Понеш. |
I–VIII |
29.2.14. |
Партеш |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доња Будрига |
I–VIII |
29.2.15. |
Пасјане |
„Миладин Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Мучибаба |
I–VIII |
29.2.16. |
Подграђе |
„Слобода” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ловце |
I–VIII |
|
|
|
Слубица |
I–VIII |
|
|
|
Блинце |
I–IV |
|
|
|
Инатовце |
I–IV |
|
|
|
Стублина |
I–IV |
29.2.17. |
Прилепница |
„Скендербег” |
|
I–VIII |
|
|
|
Кметовце |
I–IV |
|
|
|
Кметовачка Врбица |
I–IV |
|
|
|
Доњи Макреш |
I–IV |
29.2.18. |
Церница |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доњи Ливоч |
I–VIII |
|
|
|
Гумниште |
I–VIII |
|
|
|
Краварица |
I–IV |
29.2.19. |
Шурлане |
„Бајрам Цури” |
|
I–VIII |
|
|
|
Станчић |
I–IV |
|
|
|
Дунав |
I–IV |
|
|
|
|
|
29.3. ОПШТИНА КОСОВСКА КАМЕНИЦА |
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
29.3.1. |
Велико Ропотово |
„Трајко Перић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Божевце |
I–VIII |
|
|
|
Томанце |
I–IV |
|
|
|
Дреновце |
I–IV |
|
|
|
Рајновце |
I–IV |
29.3.2. |
Десивојце |
„25. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Поличка |
I–VIII |
|
|
|
Веља Глава |
I–IV |
|
|
|
Седларе |
I–IV |
|
|
|
Љајчић |
I–IV |
|
|
|
Трстена |
I–IV |
29.3.3. |
Косовска Каменица |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ајновце |
I–VIII |
|
|
|
Босце |
I–IV |
|
|
|
Беривојце |
I–IV |
|
|
|
Бушинце |
I–IV |
|
|
|
Мигановце |
I–IV |
|
|
|
Фирићеје |
I–IV |
|
|
|
Костадинце |
I–IV |
|
|
|
Бусавато |
I–VIII |
29.3.4. |
Кололеч |
„9. мај” |
|
I–VIII |
29.3.5. |
Коретин |
„Братство и јединство” |
|
I–VIII |
|
|
|
Топоница |
I–IV |
29.3.6. |
Огоште |
„Скендербег” |
|
I–VIII |
|
|
|
Горња Шипашница |
I–VIII |
|
|
|
Лисоцка |
I–IV |
|
|
|
Копривница |
I–IV |
|
|
|
Доња Шипашница |
I–IV |
|
|
|
Даждинце |
I–IV |
|
|
|
Ђуришевце |
I–IV |
29.3.7. |
Ранилуг |
„Вељко Дугошевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Доње Кормињане |
I–IV |
|
|
|
Доморовце |
I–IV |
|
|
|
Кршљанце |
I–IV |
|
|
|
Петровце |
I–IV |
29.3.8. |
Рогачица |
„Први мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
Качарево |
I–VIII |
|
|
|
Мучиврце |
I–IV |
|
|
|
Одановце |
I–IV |
|
|
|
Дајковце |
I–IV |
|
|
|
Крајнидел |
I–IV |
29.3.9. |
Стрезовце |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Бољевце |
I–IV |
|
|
|
Грађеник |
I–IV |
|
|
|
Царевце |
I–IV |
|
|
|
Крињево |
I–IV |
|
|
|
Кремената |
I–IV |
29.3.10. |
Туђевце |
„7.јули” |
|
I–VIII |
|
|
|
Поличка |
I–VIII |
|
|
|
Веља Глава |
I–IV |
|
|
|
Седларе |
I–IV |
|
|
|
Љачић |
I–IV |
|
|
|
Трстена |
I–IV |
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС” број 49/95 |
|
|||
|
|
|
|
|
29.4. ОПШТИНА НОВО БРДО |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
29.4.1. |
Прековце |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Извор |
I–IV |
|
|
|
Зебинце |
I–IV |
29.4.2. |
Бостане |
„Миладин Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Ново Брдо |
I–VIII |
|
|
|
Власц |
I–IV |
29.4.3. |
Јасеновик |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
|
|
Туларци |
I–IV |
29.4.4. |
Лабљане |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
Козница |
I–IV |
30. ГРАД БЕОГРАД 30.1. ОПШТИНА БАРАЈЕВО |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.1.1. |
Вранић |
„Павле Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Мељак |
I–VIII |
|
|
|
|
Шиљаковац |
I–IV |
|
30.1.2. |
Барајево |
„Миодраг Вуковић Сељак” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Арнајево |
I–IV |
|
|
|
|
Баћевац |
I–IV |
|
|
|
|
Бељина |
I–VIII |
|
|
|
|
Бождаревац |
I–IV |
|
|
|
|
Велики Борак |
I–IV |
|
|
|
|
Глумчево Брдо |
I–IV |
|
|
|
|
Губеревац |
I–IV |
|
|
|
|
Гунцате |
I–IV |
|
|
|
|
Лисовић 1 |
I–IV |
|
|
|
|
Лисовић 2 |
I–IV |
|
|
|
|
Манић |
I–IV |
|
|
|
|
Рожанци |
I–IV |
|
|
|
|
Срењи Крај |
I–IV |
|
|
|
|
|
|
|
30.2. ОПШТИНА ВОЖДОВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.2.1. |
Београд |
„Бора Станковић” |
|
I–VIII |
|
30.2.2. |
Београд |
„Змај Јова Јовановић” |
|
I–VIII |
|
30.2.3. |
Београд |
„Ђура Даничић” |
|
I–VIII |
|
30.2.4. |
Београд |
„Карађорђе” |
|
I–VIII |
|
30.2.6. |
Београд |
„Јанко Веселиновић” |
|
I–VIII |
|
30.2.7. |
Београд |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
30.2.8. |
Београд |
„Веселин Маслеша” |
|
I–VIII |
|
30.2.9. |
Београд |
„Филип Филиповић” |
|
I–VIII |
|
30.2.10. |
Београд |
„Бранислав Нушић” |
|
I–VIII |
|
30.2.11. |
Кумодраж |
„Војвода Степа” |
|
I–VIII |
|
30.2.12. |
Јајинци |
„Јајинци” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Село Раковица |
I–IV |
|
30.2.13. |
Рипањ |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Прњавор |
I–IV |
|
|
|
|
Брђани |
I–IV |
|
30.2.14. |
Рипањ (колонија) |
„Војвода Путник” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Рипањ – станица |
I–IV |
|
30.2.15. |
Бели Поток |
„Васа Чарапић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Пиносава |
I–IV |
|
|
|
|
Зуце |
I–IV |
|
30.2.16. |
Београд |
„Васа Стајић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
30.3. ОПШТИНА ВРАЧАР |
|||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.3.1. |
Београд |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
30.3.2. |
Београд |
„Јован Миодраговић”* |
|
I–VIII |
|
30.3.3. |
Београд |
„Краљ Петар II Карађорђевић”** |
|
I–VIII |
|
30.3.4. |
Београд |
„Синиша Николајевић” |
|
I–VIII |
|
30.3.5. |
Београд |
„Светозар Марковић” |
|
I–VIII |
|
30.3.6. |
Београд |
„Владислав Рибникар” |
|
I–VIII |
|
* „Службени гласник РС”, број 65/2002. ** „Службени гласник РС”, број 9/2003. |
|||||
|
|
|
|
|
|
30.4. ОПШТИНА ГРОЦКА |
|||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.4.1. |
Калуђерица |
„Алекса Шантић” |
|
I–VIII |
|
30.4.2. |
Винча |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Болеч |
I–IV |
|
|
|
|
Лештане |
I–IV |
|
|
|
|
Ритопек |
I–VIII |
|
30.4.3. |
Гроцка |
„Вучко Милићевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Брестовик |
I–IV |
|
|
|
|
Заклопача |
I–VIII |
|
30.4.4. |
Врчин |
„Мирослав Јовановић Церовац” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Доња Мала |
I–IV |
|
30.4.5. |
Умчари |
„Мића Стојковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Дражањ |
I–IV |
|
|
|
|
Живковац |
I–IV |
|
|
|
|
Камендол |
I–IV |
|
|
|
|
Пударци |
I–IV |
|
30.4.6. |
Бегаљица |
„Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
30.5. ОПШТИНА ЗВЕЗДАРА |
|||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.5.1. |
Београд |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
30.5.2. |
Београд |
„Вељко Дугошевић” |
|
I–VIII |
|
30.5.4. |
Миријево |
„Павле Савић” |
|
I–VIII |
|
30.5.5. |
Мали Мокри Луг |
„Драгојло Дудић” |
|
I–VIII |
|
30.5.6. |
Београд |
„Иван Горан Ковачић” |
|
I–VIII |
|
30.5.7. |
Београд |
„Јелена Ћетковић” |
|
I–VIII |
|
30.5.8. |
Београд |
„Марија Бурсаћ” |
|
I–VIII |
|
30.5.10. |
Београд |
„Деспот Ст. Лазаревић” |
|
I–VIII |
|
30.5.11. |
Велики Мокри Луг |
„Владислав Петковић Дис” |
|
I–VIII |
|
30.5.12. |
Београд |
„Стеван Синђелић” |
|
I–VIII |
|
30.5.13. |
Београд |
„Ћирило и Методије” |
|
I–VIII |
|
30.5.14. |
Београд |
„13000 каплара” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
30.6. ОПШТИНА ЗЕМУН |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.6.1. |
Земун |
„Мајка Југовића” |
|
I–VIII |
|
30.6.2. |
Земун |
„Светозар Милетић” |
|
I–VIII |
|
30.6.3. |
Земун |
„Лазар Саватић” |
|
I–VIII |
|
30.6.4. |
Земун |
„Раде Кончар” |
|
I–VIII |
|
30.6.5. |
Земун |
„Сутјеска” |
|
I–VIII |
|
30.6.6. |
Земун |
„Петар Кочић” |
|
I–VIII |
|
30.6.7. |
Земун |
„Гаврило Принцип” |
|
I–VIII |
|
30.6.8. |
Земун |
„Соња Маринковић” |
|
I–VIII |
|
30.6.9. |
Земун |
„Горња Варош„ |
|
I–VIII |
|
30.6.10. |
Земун |
„Десанка Максимовић” |
|
I–VIII |
|
30.6.11. |
Земун |
„Илија Бирчанин” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Економија |
I–IV |
|
30.6.12. |
Земун |
„Б. Палковљевић Пинки” |
|
I–VIII |
|
30.6.13. |
Земун |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
30.6.14. |
Земун |
„Св. Голубовић Митраљета” |
|
I–VIII |
|
30.6.15. |
Сурчин |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
30.6.16. |
Сурчин |
„22. октобар” |
|
I–VIII |
|
30.6.17. |
Добановци |
„Стеван Сремац” |
|
I–VIII |
|
30.6.18. |
Угриновци |
„Станко Марић” |
|
I–VIII |
|
30.6.19. |
Јаково |
„Вожд Карађорђе” |
|
I–VIII |
|
30.6.20. |
Бољевци |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Бољевци |
I–VIII |
|
|
|
|
Прогар |
I–VIII |
|
30.6.21. |
Бечмен |
„Д. Вукасовић Диоген” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Петровчић |
I–IV |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС” број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
30.7. ОПШТИНА ЛАЗАРЕВАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.7.1. |
Лазаревац |
„Кнез Лазар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Лукавица |
I–IV |
|
|
|
|
Стубица |
I–IV |
|
30.7.2. |
Велики Црљени |
„Стеван Филиповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Соколово |
I–IV |
|
30.7.3. |
Јунковац |
„Слободан Пенезић-Крцун” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Араповац |
I–IV |
|
|
|
|
Миросаљци |
I–IV |
|
30.7.4. |
Степојевац |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Лесковац |
I–IV |
|
|
|
|
Врбовно |
I–IV |
|
30.7.5. |
Рудовци |
„Рудовци” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Крушевица |
I–IV |
|
|
|
|
Мали Црљани |
I–IV |
|
|
|
|
Пркосава |
I–IV |
|
|
|
|
Село Рудовци |
I–IV |
|
|
|
|
Трбушница |
I–IV |
|
30.7.6. |
Лазаревац |
„Дуле Караклајић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Петка |
I–IV |
|
30.7.7. |
Дудовица |
„М.Младеновић Сеља” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Барзиловица |
I–IV |
|
|
|
|
Брајковац |
I–IV |
|
|
|
|
Чибутковица |
I–IV |
|
|
|
|
Жупањац |
I–IV |
|
30.7.8. |
Вреоци |
„Диша Ђурђевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Медошевац |
I–IV |
|
30.7.9. |
Лазаревац |
„Војислав Вока Савић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Шопић |
I–IV |
|
|
|
|
Дрен |
I–IV |
|
|
|
|
Бурово |
I–IV |
|
30.7.10. |
Барошевац |
„М. Лабудовић Лабуд” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Бистрица |
I–IV |
|
|
|
|
Стрмово |
I–IV |
|
|
|
|
Зеоке |
I–IV |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.8. ОПШТИНА МЛАДЕНОВАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.8.1. |
Влашка |
„Бора Лазић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Амерић |
I–IV |
|
|
|
|
Сенаја |
I–IV |
|
30.8.2. |
Велика Крсна |
„Биса Симић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Белуће |
I–IV |
|
30.8.3. |
Ковачевац |
„Живомир Савковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Доњи Крај |
I–IV |
|
30.8.4. |
Јагњило |
„Милица Милошевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Рабровац |
I–IV |
|
30.8.5. |
Младеновац |
„Момчило Живојиновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Рајковац |
I–IV |
|
|
|
|
Дубона |
I–VIII |
|
|
|
|
Шепшин |
I–IV |
|
30.8.6. |
Младеновац |
„Свети Сава”* |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Село Младеновац |
I–IV |
|
|
|
|
Границе |
I–IV |
|
30.8.7. |
Младеновац |
„Коста Ђукић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Велика Иванча Река |
I–VIII |
|
|
|
|
Велика Иванча Ливаде |
I–IV |
|
|
|
|
Кораћица |
I–IV |
|
|
|
|
Кораћица Ливаде |
I–IV |
|
|
|
|
Марковац |
I–IV |
|
|
|
|
Међулужје |
I–IV |
|
|
|
|
Пружатовац |
I–IV |
|
* „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
|||||
|
|
|
|
|
|
30.9. ОПШТИНА НОВИ БЕОГРАД |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.9.1. |
Нови Београд |
„Надежда Петровић”** |
|
I–VIII |
|
30.9.2. |
Нови Београд |
„Марко Орешковић” |
|
I–VIII |
|
30.9.3. |
Нови Београд |
„Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
|
30.9.4. |
Нови Београд |
„Борислав Пекић”* |
|
I–VIII |
|
30.9.5. |
Нови Београд |
„Душко Радовић” |
|
I–VIII |
|
30.9.6. |
Нови Београд |
„Ратко Митровић” |
|
I–VIII |
|
30.9.7. |
Нови Београд |
„Ђуро Стругар” |
|
I–VIII |
|
30.9.8. |
Нови Београд |
„Иван Гундулић” |
|
I–VIII |
|
30.9.9. |
Нови Београд |
„Седам секретара СКОЈ-а” |
|
I–VIII |
|
30.9.10. |
Нови Београд |
„Јован Дучић” |
|
I–VIII |
|
30.9.11. |
Нови Београд |
„Радоје Домановић” |
|
I–VIII |
|
30.9.12. |
Нови Београд |
„Влада Обрадовић Камени” |
|
I–VIII |
|
30.9.13. |
Нови Београд |
„Јован Стерија Поповић” |
|
I–VIII |
|
30.9.14. |
Нови Београд |
„Милан Ракић” |
|
I–VIII |
|
30.9.15. |
Нови Београд |
„Ужичка Република” |
|
I–VIII |
|
30.9.16. |
Нови Београд |
„Младост” |
|
I–VIII |
|
30.9.17. |
Нови Београд |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
30.9.18. |
Нови Београд |
„20. октобар” |
|
I–VIII |
|
* „Службени гласник РС”, број 36/2002. ** „Службени гласник РС”, број 9/2003. |
|||||
30.10. ОПШТИНА ОБРЕНОВАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.10.1. |
Обреновац |
„Јован Јовановић Змај” |
|
I–VII |
|
|
|
|
Звечка |
I–VIII |
|
30.10.2. |
Обреновац |
„Посавски партизани” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Забрежје |
I–IV |
|
30.10.3. |
Обреновац |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Кртинска |
I–IV |
|
|
|
|
Уровци |
I–IV |
|
30.10.4. |
Скела |
„Скела” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Ратари |
I–IV |
|
|
|
|
Ушће |
I–IV |
|
30.10.5. |
Грабовац |
„Душан Полексић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Вукићевица |
I–IV |
|
|
|
|
Доњи Крај |
I–IV |
|
|
|
|
Дрен |
I–VIII |
|
|
|
|
Љубинић |
I–IV |
|
|
|
|
Орашац |
I–IV |
|
30.10.6. |
Дражевац |
„Дражевац” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Аниште |
I–IV |
|
|
|
|
Баљевац |
I–IV |
|
|
|
|
Јасенкак |
I–IV |
|
|
|
|
Конатице |
I–IV |
|
|
|
|
Пољане |
I–IV |
|
30.10.7. |
Стублине |
„Живојин Перић”* |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Велико Поље |
I–IV |
|
|
|
|
Пироман |
I–IV |
|
|
|
|
Трстеница |
I–IV |
|
30.10.8. |
Барич |
„14. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Мала Моштаница |
I–IV |
|
|
|
|
Мислођин |
I–IV |
|
30.10.9. |
Ројковац |
|
|
I–VIII |
|
* „Службени гласник РС”, број 65/2002. |
|||||
|
|
|
|
|
|
30.11. ОПШТИНА ПАЛИЛУЛА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.11.1. |
Београд |
„Ослободиоци Београда” |
|
I–VIII |
|
30.11.2. |
Београд |
„Влада Аксентијевић” |
|
I–VIII |
|
30.11.3. |
Београд |
„Старина Новак” |
|
I–VIII |
|
30.11.4. |
Београд |
„Јован Цвијић” |
|
I–VIII |
|
30.11.5. |
Београд |
„Др Арчибалд Рајс”* |
|
I–VIII |
|
30.11.6. |
Београд |
„Јован Поповић” |
|
I–VIII |
|
30.11.7. |
Београд |
„Стеван Дукић” |
|
I–VIII |
|
30.11.8. |
Београд |
„Филип Вишњић” |
|
I–VIII |
|
30.11.9. |
Београд |
„Зага Маливук” |
|
I–VIII |
|
30.11.10. |
Београд |
„Стеван Сремац” |
|
I–VIII |
|
30.11.11. |
Борча |
„Вељко Влаховић” |
|
I–VIII |
|
30.11.12. |
Котеж |
„Васа Пелагић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Овча |
I–VIII |
|
30.11.13. |
Падинска Скела |
„Олга Петров” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Бесни Фок |
I–IV |
|
|
|
|
Врбовско |
I–IV |
|
|
|
|
Глогоњски Рит |
I–IV |
|
|
|
|
Дунавац |
I–IV |
|
|
|
|
Јабучки Рит |
I–IV |
|
|
|
|
Ковилово |
I–IV |
|
|
|
|
Товилиште |
I–IV |
|
30.11.14. |
Вишњица |
„Иван Милутиновић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Велико Село |
I–VIII |
|
|
|
|
Вишњичка Бања |
I–IV |
|
|
|
|
Сланци |
I–VIII |
|
|
|
|
Сунцокрет |
I–IV |
|
* „Службени гласник РС”, број 76/2003. |
|||||
|
|
|
|
|
|
30.12. ОПШТИНА РАКОВИЦА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.12.1. |
Раковица |
„Никола Тесла” |
|
I–VIII |
|
30.12.2. |
Раковица |
„Ђура Јакшић” |
|
I–VIII |
|
30.12.3. |
Ресник |
„Коста Абрашевић” |
|
I–VIII |
|
30.12.4. |
Кијево – Видиковац |
„Владимир Роловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Старо Кијево |
I–IV |
|
30.12.5. |
Кијево |
„Бранко Ћопић” |
|
I–VIII |
|
30.12.6. |
Кнежевац |
„14. октобар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Кнежевац |
I–VIII |
|
30.12.7. |
Раковица |
„Франце Прешерн” |
|
I–VIII |
|
30.12.8. |
Раковица |
„Иво Андрић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
30.13. ОПШТИНА САВСКИ ВЕНАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.13.1. |
Београд |
„Стефан Немања” |
|
I–VII |
|
30.13.2. |
Београд |
„Петар Петровић Његош„ |
|
I–VII |
|
30.13.3. |
Београд |
„Исидора Секулић” |
|
I–VII |
|
30.13.4. |
Београд |
„Радојка Лакић” |
|
I–VII |
|
30.13.5. |
Београд |
„Војвода Мишић” |
|
I–VII |
|
30.13.6. |
Београд |
„Војвода Радомир Путник” |
|
I–VII |
|
|
|
|
|
|
|
30.14. ОПШТИНА СОПОТ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.14.1. |
Сопот |
„Јелица Миловановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Ђуринци |
I–IV |
|
|
|
|
Центар |
I–IV |
|
|
|
|
Пресије |
I–IV |
|
|
|
|
Банчине |
I–IV |
|
30.14.2. |
Раља |
„Цана Марјановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Стојник |
I–IV |
|
|
|
|
Бабе |
I–IV |
|
|
|
|
Парцани |
I–IV |
|
|
|
|
(Друмине) |
I–IV |
|
30.14.3. |
Мала Иванча |
„Миодраг Мића Марковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Мали Пожаревац |
I–VIII |
|
|
|
|
Поповић |
I–IV |
|
30.14.4. |
Рогача |
„Јанко Катић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Сибница |
I–IV |
|
|
|
|
Дрлупа |
I–IV |
|
|
|
|
Дучина |
I–IV |
|
|
|
|
Слатине |
I–IV |
|
|
|
|
|
|
|
30.15. ОПШТИНА СТАРИ ГРАД |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.15.1. |
Београд |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
30.15.2. |
Београд |
„Мика Петровић Алас” |
|
I–VIII |
|
30.15.3. |
Београд |
„Стари Град” |
|
I–VIII |
|
30.15.4. |
Београд |
„Краљ Петар И” |
|
I–VIII |
|
30.15.5. |
Београд |
„Браћа Барух” |
|
I–VIII |
|
30.15.6. |
Београд |
„Скадарлија” |
|
I–VIII |
|
30.15.7. |
Београд |
„Дринка Павловић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
30.16. ОПШТИНА ЧУКАРИЦА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.16.1. |
Београд |
„Јосиф Панчић” |
|
I–VIII |
|
30.16.2. |
Београд |
„Бановић Страхиња” |
|
I–VIII |
|
30.16.3. |
Београд |
„Филип Кљајић Фића” |
|
I–VIII |
|
30.16.4. |
Београд |
„Милентије Поповић” |
|
I–VIII |
|
30.16.5. |
Жарково |
„Ђорђе Крстић” |
|
I–VIII |
|
30.16.6. |
Жарково |
„Љуба Ненадовић” |
|
I–VIII |
|
30.16.7. |
Жарково |
„Милош Црњански” |
|
I–VIII |
|
30.16.8. |
Жарково |
„Уједињене нације” |
|
I–VIII |
|
30.16.9. |
Жарково |
„Владимир Назор” |
|
I–VIII |
|
30.16.10. |
Жарково |
„Браће Јерковић" |
|
I–VIII |
|
30.16.11. |
Умка |
„Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
30.16.12. |
Остружница |
„Карађорђе” |
|
I–VIII |
|
30.16.13. |
Сремчица |
„Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
30.16.14. |
Сремчица |
„Душко Радовић” |
|
I–VIII |
|
30.16.15. |
Рушањ |
„Аца Милосављевић” |
|
I–VIII |
|
30.16.16. |
Велика Моштаница |
„Бранко Радичевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
ШКОЛЕ ЗА ОБРАЗОВАЊЕ И ВАСПИТАЊЕ УЧЕНИКА ОМЕТЕНИХ У РАЗВОЈУ |
|||||
01 ОКРУГ СЕВЕРНОБАЧКИ 01.3. ОПШТИНА СУБОТИЦА |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
01.3.1. |
Суботица |
Центар за децу оштећеног слуха |
|
I–VIII |
|
01.3.2. |
Суботица |
Школа за основно и средње образовање „Жарко Зрењанин” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
02. ОКРУГ СРЕДЊЕБАНАТСКИ 02.2. ОПШТИНА ЗРЕЊАНИН |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
02.2.1. |
Зрењанин |
Школа за основно и средње образовање „9. мај” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
03 ОКРУГ СЕВЕРНО-БАНАТСКИ 03.3. ОПШТИНА КИКИНДА |
|
||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
03.3.1. |
Кикинда |
„8.октобар” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|||||
|
|
|
|
|
|
04 ОКРУГ ЈУЖНОБАНАТСКИ 04.3. ОПШТИНА ВРШАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
Разредност |
|
04.3.1. |
Вршац |
Школа за основно и средње образовање „Јелена Варјашки” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
04 ОПШТИНА ПАНЧЕВО |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
04.7.1. |
Панчево |
школа за основно и седње образовање „Мара Мандић” |
|
I–IV |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
05 ОКРУГ ЗАПАДНО-БАЧКИ 05.4. ОПШТИНА СОМБОР |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
05.4.1. |
Сомбор |
Школа за основно и средње образовање „Вук Караџић” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
06 ОКРУГ ЈУЖНО-БАЧКИ 06.2. ОПШТИНА БАЧКА ПАЛАНКА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
06.2.1. |
Бачка Паланка |
„Херој Пинки” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
06.5. ОПШТИНА БЕЧЕЈ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
06.5.1. |
Бечеј |
Школа за основно и средње образовање „Братство” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
06.8. ОПШТИНА НОВИ САД |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
06.8.1. |
Нови Сад |
Школа за основно и средње образовање „Др Милан Петровић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Ковиљ |
I–IV |
|
|
|
|
Кисач |
I–IV |
|
|
|
|
Сремски Карловци |
I–VIII |
|
|
|
|
Бачки Јарак |
I–VIII |
|
|
|
|
Беочин |
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
07 ОКРУГ СРЕМСКИ |
|
|
|||
07.5. ОПШТИНА СРЕМСКА МИТРОВИЦА |
|
|
|||
07.5.1. |
Сремска Митровица |
Школа за основно и средње образовање „Радивој Поповић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Мачванска Митровица |
I–IV |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
07.6. СТАРА ПАЗОВА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
07.6.1. |
|
Стара Пазова |
Школа за основно и средње образовање „Антон Скала” |
I–VII |
|
|
|
|
Нова Пазова |
I–IV |
|
|
|
|
Белегиш |
I–IV |
|
|
|
|
Бешка |
I–IV |
|
|
|
|
Инђија |
I–IV |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
07.7. ОПШТИНА ШИД |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
07.7.1. |
|
„Братство јединство” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
08 ОКРУГ МАЧВАНСКИ |
|
|
|||
08.8. ОПШТИНА ШАБАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
08.8.1. |
Шабац |
Школа за основно и средње образовање „9. мај” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Липолист |
I–VIII |
|
|
|
|
Мајур |
I–VIII |
|
|
|
|
Волујац |
I–VIII |
|
|
|
|
Мачвански Причиновић |
I–IV |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
12 ОКРУГ ШУМАДИЈСКИ |
|
|
|||
12.4. ОПШТИНА КРАГУЈЕВАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
12.4.1. |
Крагујевац |
Школа за образовање глуве деце и омладине |
|
I–VIII |
|
12.4.2. |
Крагујевац |
Специјална основна школа „Вукашин Марковић”** |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 7/2002. |
|
||||
|
|
|
|
|
|
13 ОКРУГ ПОМОРАВСКИ |
|
|
|||
13.1. ОПШТИНА ЈАГОДИНА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
13.1.1. |
Јагодина |
„11. мај” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
14 ОКРУГ БОРСКИ |
|
|
|||
14.1. ОПШТИНА БОР |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
14.1.1. |
Бор |
Школа за основно и средње образовање „Видовдан” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Злот |
I–IV |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
14.4. ОПШТИНА НЕГОТИН |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
14.4.1. |
Неготин |
„12. септембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Кладово |
I–VIII |
|
|
|
|
Брза Паланка |
I–IV |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
15 ОКРУГ ЗАЈЕЧАРСКИ |
|
|
|||
15.2. ОПШТИНА ЗАЈЕЧАР |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
15.2.1. |
Зајечар |
Школа зс основно и средње образовање „Јелена Мајсторовић” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
16 ОКРУГ ЗЛАТИБОРСКИ |
|
|
|||
16.9. ОПШТИНА УЖИЦЕ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
16.9.1. |
Ужице |
„Миодраг Матић” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
17 ОКРУГ МОРАВИЧКИ |
|
|
|||
17.4. ОПШТИНА ЧАЧАК |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
17.4.1. |
чАЧАК |
„Први новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Гуча |
I–VIII |
|
|
|
|
Лучани |
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
18 ОКРУГ РАШКИ |
|
|
|
||
18.2. ОПШТИНА КРАЉЕВО |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
18.2.1. |
Краљево |
Школа за основно и средње образовање „Иво Лола Рибар” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
19 ОКРУГ РАСИНСКИ |
|
|
|||
19.4. ОПШТИНА КРУШЕВАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
19.4.1. |
Крушевац |
Школа за основно и средње образовање „Веселин Николић” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
20 ОКРУГ НИШАВСКИ |
|
|
|
||
20.5. ОПШТИНА НИШ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
20.5.1. |
Ниш |
„Бубањ” |
|
I–VIII |
|
20.5.2. |
Ниш |
Школа за основно и седње образовање „14. октобар” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
21 ОКРУГ ТОПЛИЧКИ |
|
|
|
||
21.4. ОПШТИНА ПРОКУПЉЕ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
21.4.1. |
Прокупље |
„Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
22 ОКРУГ ПИРОТСКИ |
|
|
|
||
22.4. ОПШТИНА ПИРОТ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
22.4.1. |
Пирот |
„Младост” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Школа за основно и срeдње образовање** |
|
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службеник гласник РС”, број 20/97 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
23 ОКРУГ ЈАБЛАНИЧКИ |
|
|
|
||
23.4. ОПШТИНА ЛЕСКОВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
23.4.1. |
Лесковац |
Школа за основно и средње образовање „11. октобар” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
24 ОКРУГ ПЧИЊСКИ |
|
|
|
||
24.4. ОПШТИНА ВРАЊЕ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
24.4.1. |
Врање |
Шкоал за основно и средње образовање „Вуле Антић” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
25 ОКРУГ КОСОВСКИ |
|
|
|
||
25.7. ОПШТИНА ПРИШТИНА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
25.7.1. |
Приштина |
Школа за основно и средње образовање |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
26 ОКРУГ ПЕЋКИ |
|
|
|
||
26.5. ОПШТИНА ПЕЋ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
26.5.1. |
Пећ |
Школа за слабовиде |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
27 ОКРУГ ПРИЗРЕНСКИ |
|
|
|
||
27.3. ОПШТИНА ПРИЗРЕН |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
27.3.1. |
Призрен |
Школа за основно и средње образовање |
|
I–VIII |
|
27.3.2. |
Призрен |
„Спиро Мојсић” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
28 ОКРУГ КОСОВСКО-МИТРОВАЧКИ |
|
|
|||
28.4. ОПШТИНА КОСОВСКА МИТРОВИЦА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
28.4.1. |
Косовска Митровица |
Школа за основно и средње образовање |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30 ОКРУГ ГРАД БЕОГРАД |
|
|
|
||
30.2. ОПШТИНА ВОЖДОВАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.2.1. |
Београд |
„Миодраг Матић” |
|
I–VIII |
|
30.2.2. |
Београд |
Школаза основно и средње образовање „Васа Стајић” |
|
I–VIII** |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
** „Службени гласник РС”, број 20/97 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.3. ОПШТИНА ВРАЧАР |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.3.1. |
Београд |
„Душан Дугалић” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.5. ОПШТИНА ЗВЕЗДАРА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.5.1. |
Београд |
„Бошко Буха” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Звездара |
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.6. ОПШТИНА ЗЕМУН |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.6.1. |
Београд |
„Сава Јовановић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Сурчин |
I–VIII |
|
|
|
|
Батајница |
I–VIII |
|
|
|
|
Јаково |
I–VIII |
|
|
|
|
Добановци |
I–VIII |
|
|
|
|
Земун |
I–VIII |
|
30.6.2. |
Београд |
„Радивој Поповић” |
|
I–VIII |
|
30.6.3. |
Београд |
„Вељко Рамадановић” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.9. ОПШТИНА НОВИ БЕОГРАД |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.9.1. |
Нови Београд |
„Нови Београд” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Нови Београд |
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.10. ОПШТИНА ОБРЕНОВАЦ* |
|||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.10.1. |
Обреновац |
„Љубомир Аћимовић" |
|
I–VIII* |
|
* „Службени гласник РС”, број 40/99. |
|||||
|
|
|
|
|
|
30.13. ОПШТИНА САВСКИ ВЕНАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.13.1. |
Београд |
„Антон Скала” |
|
I–VIII |
|
30.13.2. |
Београд |
„Стефан Дечански” |
|
I–VIII |
|
30.13.3. |
Београд |
„Др Драган Херцог” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
** „Службени гласник РС”, број 20/97 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.5. ОПШТИНА СТАРИ ГРАД |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.15.1. |
Београд |
„Драган Ковачевић” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.16. ОПШТИНА ЧУКАРИЦА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.16.1. |
Београд |
„Милоје Павловић” |
|
I–VIII |
|
30.16.2. |
Београд |
Школа за основно и средње образовање „4. новембар” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
ШКОЛЕ ЗА ОСНОВО МУЗИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ И ВАСПИТАЊЕ |
|||||
01 ОКРУГ СЕВЕРНОБАЧКИ |
|
|
|
||
01.1. ОПШТИНА БАЧКА ТОПОЛА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
01.1.1. |
Бачка Топола |
Музичка школа |
|
I–VI |
|
|
|
|
Пачир |
I–VI |
|
|
|
|
Моравица |
I–VI |
|
|
|
|
Орахово |
I–VI |
|
|
|
|
Бајша |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
01.3. ОПШТИНА СУБОТИЦА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
01.3.1. |
Суботица |
Музичка школа |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
02 ОКРУГ СРЕДЊЕБАНАТСКИ |
|
|
|
||
02.2. ОПШТИНА ЗРЕЊАНИН |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
02.2.1. |
Зрењанин |
Музичка школа „Јосиф Маринковић” |
|
I–VI |
|
02.2.2. |
Вршац |
„Јосиф Маринковић” |
|
I–VI* |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
03 ОКРУГ СЕВЕРНОБАНАТСКИ |
|
|
|||
03.1. ОПШТИНА АДА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
03.1.1. |
Ада |
Музичка школа „Барток Бела” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Мол |
I–VI |
|
03.2. ОПШТИНА КАЊИЖА |
|||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
03.2.1. |
Кањижа |
Музичка школа |
|
I–VI |
|
|
|
|
Хоргош |
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
03.3. ОПШТИНА КИКИНДА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
03.3.1. |
Кикинда |
Музичка школа „Слободан Малбашки” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Чока |
I–VI |
|
|
|
|
Ново Милошево |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
03.4. ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
03.4.1. |
Нови Кнежевац |
Школа за основно музичко образовање |
|
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
03.5. ОПШТИНА СЕНТА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
03.5.1. |
Сента |
Музичка школа „Стеван Мокрањац” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Горњи Брег |
I–VI |
|
|
|
|
Торњеше |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
04 ОКРУГ ЈУЖНОБАНАТСКИ |
|
|
|
||
04.8. ОПШТИНА ПАНЧЕВО |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
04.7.1. |
Панчево |
Музичка школа „Јован Бандур” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Омољица |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
05 ОКРУГ ЗАПАДНОБАЧКИ |
|
|
|
||
05.1. ОПШТИНА АПАТИН |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
05.1.1. |
Апатин |
Музичка школа „Стеван Христић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Пригревица |
I–VI |
|
|
|
|
Купусина |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
05.2. ОПШТИНА КУЛА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
05.2.1. |
Кула |
Музичка школа |
|
I–VI |
|
|
|
|
Руски Крстур |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
05.4. ОПШТИНА СОМБОР |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
05.4.1. |
Сомбор |
Музичка школа „Петар Коњовић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
06 ОКРУГ ЈУЖНОБАЧКИ |
|
|
|
||
06.2. ОПШТИНА БАЧКА ПАЛАНКА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
06.2.1. |
Бачка Паланка |
Музичка школа „Стеван Христић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
06.5. ОПШТИНА БЕЧЕЈ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
06.5.1. |
Бечеј |
Музичка школа „Петар Коњовић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
06.8. ОПШТИНА НОВИ САД |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
06.8.1. |
Нови Сад |
Музичка школа „Исидор Бајић” |
|
I–VI |
|
06.8.2. |
Нови Сад |
Музичка школа „Јосип Славенски” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
07. ОКРУГ СРЕМСКИ |
|
|
|
||
04.2. ОПШТИНА РУМА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
04.2.1. |
Рума |
Музичка школа „Теодор Тоша Андрејевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
07.5. ОПШТИНА СРЕМСКА МИТРОВИЦА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
07.5.1. |
Сремска Митровица |
Музичка школа „Петар Крањчевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
07.7. ОПШТИНА ШИД |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
07.7.1. |
Шид |
Музичка школа „Филип Вишњић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
08 ОКРУГ МАЧВАНСКИ |
|
|
|
||
08.5. ОПШТИНА ЛОЗНИЦА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
08.5.1. |
Лозница |
Музичка школа „Вук Караџић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
08.8. ОПШТИНА ШАБАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
08.8.1. |
Бечеј |
Музичка школа „Ми-хаило Вукдраговић” |
|
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС” број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
09 ОКРУГ КОЛУБАРСКИ |
|
|
|
||
09.1. ОПШТИНА ВАЉЕВО |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
09.1.1. |
Ваљево |
Музичка школа „Живорад Грбић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Лајковац |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС” број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
09.6. ОПШТИНА УБ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
09.6.. |
Уб |
Музичка школа „Петар Стојановић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
10 ОКРУГ ПОДУНАВСКИ |
|
|
|
||
10.2. ОПШТИНА СМЕДЕРЕВО |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
10.2.1. |
Смедерево |
Музичка школа „Коста Манојловић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
10.3. |
ОПШТИНА СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА |
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
10.3.1. |
Смедеревска Паланка |
Музичка школа „Божидар Трудић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Петровац |
I–VI |
|
|
|
|
Лапово |
I–VI |
|
|
|
|
Свилајнац |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС” број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
11 ОКРУГ БРАНИЧЕВСКИ |
|
|
|
||
11.8. ОПШТИНА ПОЖАРЕВАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
11.8.1. |
Пожаревац |
Музичка школа „Стеван Мокрањац” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Кучево |
I–VI |
|
|
|
|
Костолац |
I–VI |
|
|
|
|
Мало Црниће |
I–VI |
|
|
|
|
Велико Градиште** |
I–VI** |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС” број 49/95 |
|
|
|||
** „Службени гласник РС”, број 58/97 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
12 ОКРУГ ШУМАДИЈСКИ |
|
|
|
||
12.1. ОПШТИНА АРАНЂЕЛОВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
12.1.1. |
Аранђеловац |
Музичка школа „Петар Илић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Топола |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС” број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
12.4. ОПШТИНА КРАГУЈЕВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
12.4.1 |
Крагујевац |
Музичка школа „Др Милоје Милојевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Кнић |
I–VI* |
|
* „Службени гласник РС”, број 40/99. |
|||||
|
|
|
|
|
|
13 ОКРУГ ПОМОРАВСКИ |
|
|
|
||
13.2. ОПШТИНА ЈАГОДИНА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
13.2.1. |
Јагодина |
Музичка школа „Владимир Ђорђевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
13.3. ОПШТИНА ПАРАЋИН |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
13.3.1. |
Параћин |
Музичка школа „Миленко Живковић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
13.6. ОПШТИНА ЋУПРИЈА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
13.6.1. |
Ћуприја |
Музичка школа „Душан Скровран” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
14 ОКРУГ БОРСКИ |
|
|
|
||
14.1. ОПШТИНА БОР |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
14.1.1. |
Бор |
Музичка школа „Мио-драг Васиљевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
14.3. ОПШТИНА МАЈДАНПЕК |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
14.3.1. |
Мајданпек |
Музичка школа „Ранко Кривић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
14.4. ОПШТИНА НЕГОТИН |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
14.4.1. |
Неготин |
Музичка школа „Стеван Мокрањац” |
|
I–VI |
|
|
Кладово |
Основна музичка школа |
|
I–VI** |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
** „Службени гласник РС” број 31/98 |
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
15 ОКРУГ ЗАЈЕЧАРСКИ |
|
|
|
||
15.2. ОПШТИНА ЗАЈЕЧАР |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
15.2.1. |
Зајечар |
Музичка школа „Стеван Мокрањац” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Салаш |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
15.3. ОПШТИНА КЊАЖЕВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
15.3.1. |
Књажевац |
Музичка школа „Пре-драг Милошевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
16 ОКРУГ ЗЛАТИБОРСКИ |
|
|
|
||
16.9. ОПШТИНА УЖИЦЕ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
16.9.1. |
Ужице |
Музичка школа „Петар Коњовић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
16.10. ОПШТИНА ПРИЈЕПОЉЕ* |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
16.10.1. |
Пријепоље |
Основна музичка школа |
|
I–VI |
|
|
|
|
Прибој |
I–VI |
|
Нова Варош |
I–VI |
||||
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 65/2002 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
17 ОКРУГ МОРАВИЧКИ |
|
|
|
||
17.4. ОПШТИНА ЧАЧАК |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
17.4.1. |
Чачак |
Музичка школа „Војислав Вучковић” |
Лучани |
I–VI |
|
|
|
|
Горњи Милановац |
I–VI |
|
|
|
|
Гуча |
I–VI |
|
18 ОКРУГ РАСИНСКИ |
|
|
|
||
18.4. ОПШТИНА КРУШЕВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
18.4.1. |
Крушевац |
Музичка школа „Стеван Христић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Александровац |
I–VI |
|
18.6. ОПШТИНА ТРСТЕНИК* |
|||||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
18.6.1. |
Трстеник |
„Корнелије Станковић” |
I–VI |
||
* „Службени гласник РС”, број 56/2001. |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
19 ОКРУГ РАШКИ |
|
|
|
||
19.1. ОПШТИНА КРАЉЕВО |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
19.2.1. |
Краљево |
Музичка школа „Стеван Мокрањац” |
|
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
19.3. ОПШТИНА НОВИ ПАЗАР |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
19.3.1. |
Нови Пазар |
Музичка школа „Стеван мокрањац” |
I–VI |
|
|
|
|
|
Рашка |
I–VI |
|
|
|
|
Тутин |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
20 ОКРУГ НИШАВСКИ |
|
|
|
||
20.1. ОПШТИНА АЛЕКСИНАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
20.1.1. |
Алексинац |
Музичка школа „Владимир Ђорђевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
20.5. ОПШТИНА НИШ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
20.5.1. |
Ниш |
Музичка школа „Војислав Вучковић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
21. ОКРУГ ТОПЛИЧКИ |
|
|
|
||
21.4. ОПШТИНА ПРОКУПЉЕ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
21.4.1. |
Прокупље |
Музичка школа „Корнелије Станковић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Куршумлија |
I–VI |
|
|
|
|
Блаце |
I–VI |
|
|
|
|
Житорађа |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
22 ОКРУГ ПИРОТСКИ* |
|
|
|
||
22.4. ОПШТИНА ПИРОТ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
22.4.1. |
Пирот |
„Др Драгутин Гостушки” |
|
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 65/2002 |
|
|
|||
23 ОКРУГ ЈАБЛАНИЧКИ |
|
|
|
||
23.4. ОПШТИНА ЛЕСКОВАЦ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
23.4.1. |
Лесковац |
Музичка школа „Стеван Бинички” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
24 ОКРУГ ПЧИЊСКИ |
|
|
|
||
24.4. ОПШТИНА ВРАЊЕ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
24.4.1. |
Врање |
Музичка школа „Стеван Мокрањац” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Сурдулица |
I–VI |
|
24.4.2. |
Бујановац |
Школа за основно музичко образовање |
|
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
26 ОКРУГ ПЕЋКИ |
|
|
|
||
26.5. ОПШТИНА ПЕЋ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
26.5.1. |
Пећ |
Школа за основно музичко образовање |
|
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
25. ОКРУГ КОСОВСКИ |
|
|
|
||
25.7. ОПШТИНА ПРИШТИНА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
25.7.1. |
Приштина |
Основна музичка школа „Стеван Мокрањац” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
27 ОКРУГ ПРИЗРЕНСКИ |
|
|
|
||
27.3. ОПШТИНА ПРИЗРЕН |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
27.3.1. |
Призрен |
Музичка школа** |
|
I–VIи |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
** „Службени гласник РС”, број 20/97 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
28 ОКРУГ КОСОВСКО-МИТРОВАЧКИ |
|
|
|||
28.4. ОПШТИНА КОСОВСКА МИТРОВИЦА |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
24.4.1. |
Косовска Митровица |
„Миодраг Васиљевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Лепосавић |
I–VI* |
|
* „Службени гласник РС”, број 40/99. |
|||||
|
|
|
|
|
|
29 ОКРУГ КОСОВСКО-ПОМОРАВСКИ |
|
|
|||
29.2. ОПШТИНА ГЊИЛАНЕ |
|
|
|||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
29.2.1. |
Гњилане |
Музичка школа „Реџеп Мурић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
30 ГРАД БЕОГРАД |
|
|
|
||
30.2. ОПШТИНА ВОЖДОВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.2.1. |
Београд |
„Петар Коњовић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Вождовац |
I–VI |
|
|
|
|
Сопот |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.3. ОПШТИНА ВРАЧАР |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.3.1. |
Београд |
„Јосиф Маринковић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Палилула |
I–VI |
|
|
|
|
Нови Беогррад |
I–VI |
|
30.3.2. |
Београд |
„Јосип Славенски” |
|
I–VI |
|
30.3.3. |
Београд |
„Корнелије Станковић” |
|
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.5. ОПШТИНА ЗВЕЗДАРА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.5.1. |
Београд |
„Владимир Ђорђевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
30.6. ОПШТИНА ЗЕМУН |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.6.1. |
Београд |
„Коста Манојловић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Земун |
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
30.12. ОПШТИНА РАКОВИЦА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.12.1. |
Београд |
Музичка школа „Даворин Јенко”** |
|
I–VI |
|
|
|
|
Раковица |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 26/2001. |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.13. ОПШТИНА САВСКИ ВЕНАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.13.1. |
Београд |
„Станислав Бинички” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Нови Београд |
I–VI |
|
|
|
|
Нови Београд |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.15. ОПШТИНА СТАРИ ГРАД |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.15.1. |
Београд |
„Др Војислав Вучковић” |
|
I–VI |
|
30.15.2. |
Београд |
„Стеван Мокрањац” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Стари Град |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.16. ОПШТИНА ЧУКАРИЦА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.16.1. |
Београд |
Музичка школа „Ватрослав Лисински”** |
|
I–VI |
|
|
|
|
Чукарица |
I–VI |
|
|
|
|
Обреновац |
I–VI |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 ** „Службени гласник РС”, број 26/2001.
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
30.17. ОПШТИНА МЛАДЕНОВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.17.1. |
Младеновац |
„Стеван Христић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
30.18. ОПШТИНА ГРОЦКА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.18.1. |
Гроцка |
„Милоје Милојевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
Врчин |
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
30.19. ОПШТИНА ЛАЗАРЕВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.19.1. |
Лазаревац |
„Марко Тајчевић” |
|
I–VI |
|
|
|
|
|
|
|
ШКОЛЕ ЗА ОСНОВНО БАЛЕТСКО ОБРАЗОВАЊЕ И ВАСПИТАЊЕ |
|||||
|
|
|
|
|
|
04 0КРУГ ЈУЖНОБАНАТСКИ |
|
|
|
||
04.7. ОПШТИНА ПАНЧЕВО |
|
|
|
||
04.7.1. |
Панчево |
„Димитрије Парлић”* |
|
I–IV |
|
* „Службени гласник РС”, број 31/2000. |
|||||
06 ОКРУГ ЈУЖНОБАЧКИ |
|
|
|
||
06.8. ОПШТИНА НОВИ САД |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
06.8.1. |
Нови Сад |
Основна балетска школа |
|
I–IV |
|
|
|
|
Кикинда |
I–IV* |
|
* „Службени гласник РС”, број 7/2002. |
|||||
14 ОКРУГ БОРСКИ |
|
|
|
||
14.1. ОПШТИНА БОР |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
14.1.1. |
Бор |
|
|
I–IV |
|
|
|
|
|
|
|
3О ГРАД БЕОГРАД |
|
|
|
||
30.15. ОПШТИНА СТАРИ ГРАД |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.15. |
Београд |
Балетска школа „Лујо Давичо” |
|
I–IV |
|
|
|
|
Бор |
I–IV |
|
|
|
|
Зрењанин |
I–IV |
|
|
|
|
Чачак |
I–IV |
|
|
|
|
Крагујевац |
I–IV |
|
|
|
|
|
|
|
ШКОЛЕ ЗА ОСНОВНО ОБРАЗОВАЊЕ И ВАСПИТАЊЕ ОДРАСЛИХ |
|||||
01. ОКРУГ СЕВЕРНОБАЧКИ |
|
|
|
||
01.3. ОПШТИНА СУБОТИЦА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
01.3.1. |
Суботица |
Школа за образова-ње одраслих „Отво-рени универзитет” |
|
I–VIII |
|
05. ОКРУГ ЗАПАДНО-БАЧКИ |
|
|
|
||
05.4. ОПШТИНА СОМБОР |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
05.4.1. |
Сомбор |
Школа за основно образовање одраслих |
|
I–VIII |
|
|
|
|
Апатин |
I–VIII |
|
06. ОКРУГ ЈУЖНО-БАЧКИ |
|
|
|
||
06.8. ОПШТИНА НОВИ САД |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
06.8.1. |
Нови Сад |
Школа за основно образовање одра-слих „Свети Сава” |
|
I–VIII |
|
* Ова табела је објављена у „Службеном гласнику РС”, број 20/97 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
10. ОКРУГ ПОМОРАВСКИ |
|
|
|
||
10.2. ОПШТИНА СМЕДЕРЕВО |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
10.2.1. |
Смедерево |
Школа за основно образoвање одрас-лих РУ „Вељко Влаховић” |
|
I–VIII |
|
14. ОКРУГ БОРСКИ |
|
|
|
||
14.4. ОПШТИНА НЕГОТИН |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
14.4.1. |
Неготин |
Школа за основно образовање одраслих |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
20. ОКРУГ НИШАВСКИ |
|
|
|
||
20.5. ОПШТИНА НИШ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
20.5.1. |
Ниш |
Школа за основно образовање одра-слих Ру „Павле Стојковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
20.1. ОПШТИНА АЛЕКСИНАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
20.1.1. |
Алексинац |
Школa за образова-ње одраслих „Влади-мир Ђорђевић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
21. ОКРУГ ТОПЛИЧКИ |
|
|
|
||
21.4. ОПШТИНА ПРОКУПЉЕ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
21.4.1. |
Прокупље |
Школа за основно образовање одра-слих РУ „Тихомир Станковић” |
|
I–VIII |
|
23. ОКРУГ ЈАБЛАНИЧКИ |
|
|
|
||
23.4. ОПШТИНА ЛЕСКОВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
23.4.1. |
Лесковац |
Школа за основно образовање одра-слих „Доситеј Обрадовић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
24. ОКРУГ ПЧИЊСКИ |
|
|
|
||
24.4. ОПШТИНА ВРАЊЕ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
24.4.1. |
Врање |
Школа за основно образовање одраслих |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
25. ОКРУГ КОСОВСКИ |
|
|
|
||
25.7. ОПШТИНА ПРИШТИНА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
25.7.1. |
Приштина |
„Раднички универзитет” |
|
I–VIII |
|
* Одељак, општина и табела објављени у „Службеном гласнику РС”, број 49/95 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
30. ОКРУГ БЕОГРАД |
|
|
|
||
30.6. ОПШТИНА ЗЕМУН |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.6.1. |
Земун |
„Бранко Пешић”* |
|
I–VIII |
|
* „Службени гласник РС”, број 31/2000. |
|||||
30.8. ОПШТИНА МЛАДЕНОВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.8.1. |
Младеновац |
„Младеновац” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
30.10 ОПШТИНА ОБРЕНОВАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.10.1. |
Обреновац |
„Обреновац” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
30.11. ОПШТИНА ПАЛИЛУЛА |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.11.1. |
Београд |
„Браћа Стаменковић” |
|
I–VIII |
|
|
|
|
|
|
|
30.13. ОПШТИНА САВСКИ ВЕНАЦ |
|
|
|
||
Шифра школе |
Седиште школе у месту |
Назив школе |
Издвојено одељење у месту |
разредност |
|
30.13.1. |
Београд |
„Ђуро Салај” |
|
I–VIII |
|